Skocz do zawartości

Ssangyong Korando 1,5 automat


Markokolo

Rekomendowane odpowiedzi

Co blaszak dla przeciętnego użytkownika musi wnosić aby uznać go za ciekawym. Dacia taka popularna i sam ciekaw jestem jakie innowacyjne rozwiązania wprowadza, że jest tak popularna choć na początku opluwali ją bezlitośnie a mój sąsiad, który jeździ dusterem z 8 lat nie umie go sobie nachwalić. Tivoli 65tyś- tanio, xlv z mega bagażnikiem 68 tyś - tanio, korando duży ciekawy suv z dobrym wyposażeniem podstawowym, które niedrogo rozbudujemy np. 4x4, podstawa 80 tyś i dalej atrakcyjna oferta w porównaniu z tandetną skodą. ( osobiście nie znoszę tej podróby ) . za 10 lat nikt nie będzie się zastanawiał dlaczego ktoś kupił takie czy inne auto.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 33
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

1 godzinę temu, Michał2016 napisał:

W internecie.

Ja nie miałbym absolutnie nic do Sangyonga gdyby on wnosił do motoryzacji Cokolwiek ciekawego. Lub gdyby za swą  cenę oferował Cokolwiek ciekawego w stosunku do innych aut. A nie oferuje Nic ciekawego za głupią cenę.

Pochwal się czym jeździsz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Thomas napisał:

Co blaszak dla przeciętnego użytkownika musi wnosić aby uznać go za ciekawym. Dacia taka popularna i sam ciekaw jestem jakie innowacyjne rozwiązania wprowadza, że jest tak popularna choć na początku opluwali ją bezlitośnie a mój sąsiad, który jeździ dusterem z 8 lat nie umie go sobie nachwalić. Tivoli 65tyś- tanio, xlv z mega bagażnikiem 68 tyś - tanio, korando duży ciekawy suv z dobrym wyposażeniem podstawowym, które niedrogo rozbudujemy np. 4x4, podstawa 80 tyś i dalej atrakcyjna oferta w porównaniu z tandetną skodą. ( osobiście nie znoszę tej podróby ) . za 10 lat nikt nie będzie się zastanawiał dlaczego ktoś kupił takie czy inne auto.  

Nie jestem tzw hejterem. Nie mam  nic przeciwko sanghongowi i innym tego typu egzotycznym autom. Tylko, że jak mam zapłacić za coś dziwacznego proszę o coś specjalnego. Np v8 albo v6 turbo. A jak mam kupić gówniane nic, warte pojutrze nic to sorry. Goodbay...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Dorzucę do dyskusji jeszcze jeden model Ssangyonga, mianowicie Rodius II. To auto nie ma konkurencji, jego zwyczajność i pragmatyzm jest powalający. Nie mogę się nachwalić po 3 latach użytkowania.

Wysłane z mojego motorola one vision przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Michał2016 napisał:

Nie jestem tzw hejterem. Nie mam  nic przeciwko sanghongowi i innym tego typu egzotycznym autom. Tylko, że jak mam zapłacić za coś dziwacznego proszę o coś specjalnego. Np v8 albo v6 turbo. A jak mam kupić gówniane nic, warte pojutrze nic to sorry. Goodbay...

Wypisz wymaluj teorie, które tak samo brzmiały kilkanaście lat temu, kiedy na rynku królował ohydny Suzuki Swift, Hyundaje i inne Kie. Ludzie krótkowzroczni, z ograniczonymi horyzontami mówili dokładnie to samo. Gdzie jest dziś Suzuki, Hundai czy Kia doskonale wiemy. Bardzo możliwe, że z Ssangyongiem będzie dokładnie to samo. Dziś dość egzotyczny samochód wyglądający jak inne europejskie, tylko kosztujący dużo taniej. Dokładnie tak samo było 15 lat temu z Kia Ceed, która też zdobywała rynek tylko dlatego, że była sporo tańsza niż konkurencja. 

Edytowane przez jacek00 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Michał2016 napisał:

Nie jestem tzw hejterem. Nie mam  nic przeciwko sanghongowi i innym tego typu egzotycznym autom. Tylko, że jak mam zapłacić za coś dziwacznego proszę o coś specjalnego. Np v8 albo v6 turbo. A jak mam kupić gówniane nic, warte pojutrze nic to sorry. Goodbay...

Mówisz poważnie? kto do kompaktowego SUVa daje V8 czy V6turbo czy jeszcze coś innego? Renault Kadjar, Kia Sportage? Takie rzeczy są tylko w SUVach premium najwyżej klasy. A Sangyong robi w Korando to co się obecnie dobrze sprzedaje, czyli zwykły kompaktowy SUV dla ludu.

Za to w takim Korando przykładowo może być pełny pakiet asytentów z adaptacyjnym tempomatem włącznie, cyfrowe zegary, porządny automat hydrokinetyczny AISIN, w pełni ledowe światła itd. Ma to mieć wszystko w cenie Daci Duster? Czego tutaj mu brakuje w stosunku do konkurencji? Co więcej w każdej wersji można domówić 4x4 czego wielu producentów kompaktowych suvów nie umożliwia. Nie jeździłem tym Korando ale obejrzałem sporo testów i oceny są bardzo pozytywne.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Michał2016 napisał:

A jak mam kupić gówniane nic, warte pojutrze nic to sorry

Przeglądając ogłoszenia w internecie nie widzę znacznego spadku ceny używanych sangów. Skąd taka informacja ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Michał2016 napisał:

Mnie tylko fascynują motywacje zakupu samochodu marki dziwnej,

Motywacja jest jedna - niższa cena. Dokładnie tak samo to działało w przypadku Suzuki, Kia, Hyundaia, czy teraz Dacii. Zakup 20 lat temu Kia, która też była taką samą egzotyką Cię nie dziwił? 

3 godziny temu, Michał2016 napisał:

która już  co najmniej raz zwinęła się całkowicie  z Polski. 

To ciekawe co powiesz o Maździe, która jeszcze nie tak dawno temu w ogóle nie była oficjalnie dostępna w PL :D Rozumiem, że Mazdy też nie kupisz z tego samego powodu? 

Edytowane przez jacek00 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurna że ja wcześniej tego tematu nie zauważyłem i zamiast za 90k kupić nowe takie coś, to wywaliłem te samie pieniądze na jakiegoś zapyziałego 4 letniego merca, SZOK czuję się okropnie???

20200414_152447.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, peja76 napisał:

Wole być frajerem niż debilem:jump:

Ojjjj :zolta: chyba za grubo tu jedziecie. Zluzujcie trochę gumkę w spodniach panowie, bo robi nam się przepychanka jak na podwieczorku w świetlicy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.