Skocz do zawartości

Ssangyong Korando 1,5 automat


Markokolo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 33
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Bardzo ciekawie, daj znać jak wrażenia z jazdy z przyczepą. O samym aucie czytałem/oglądałem dużo pozytywnych rzeczy. Duży postęp zrobili koreańczycy. Napęd 4x2 czy 4x4?

Edytowane przez golob (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na chwilę obecną jeszcze ciężko coś powiedzieć. W normalnym użytkowaniu bardzo mi się podoba  (zwłaszcza po przesiadce z manuala), jest sprawna, ciach a zmianę biegów widać praktycznie tylko po obrotomierzu. Samego bardzo interesuje mnie jak będzie się zachowywać podczas holowania. Widzę natomiast już dużo większy komfort przy manewrach z przyczepą a zwłaszcza przy cofaniu. Porównując więc z poprzednim holownikiem, to automat i większy moment - zdecydowanie na +

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
W dniu 23.04.2020 o 13:35, Markokolo napisał:

Witam; 

Wrzucam jako ciekawostkę nowinkę, którą mam zamiar wykorzystać jako holownik. Ssangyong Korando 1,5benzyna 163KM 280Nm w automacie + Adria Altea 502 dmc 1300kg

IMG-20200420-WA0011.jpg

Facynujące... Czyli ktoś  kupuje jednak SsangYonga. Ciekaw jestem - dlaczego? Bez złośliwości, tylko jaki był powód  zakupu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Michał2016 napisał:

Facynujące... Czyli ktoś  kupuje jednak SsangYonga. Ciekaw jestem - dlaczego? Bez złośliwości, tylko jaki był powód  zakupu?

Bo jest tak ze 30tys tańszy niż konkurencja, a juz obecnie jakościowo/technologicznie jest na bardzo zbliżonym poziomie?

Przykładowo taki Korando 163KM 4x2 AT ok 80tys zł a Skoda Karoq 150KM 4x2 AT ok. 110tyś zł.

Edytowane przez golob (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, golob napisał:

Bo jest tak ze 30tys tańszy niż konkurencja, a juz obecnie jakościowo/technologicznie jest na bardzo zbliżonym poziomie?

Przykładowo taki Korando 163KM 4x2 AT ok 80tys zł a Skoda Karoq 150KM 4x2 AT ok. 110tyś zł.

Skoda koło 100, Renault Kadjar dużo taniej,  Kia Sportage  koło 90-100 w dobrej wersji. I powyższe za jakiś czas można  sprzedać za jakąś rozsądną cenę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś kupiłem nowa kia i też tak gadali, że nie sprzedam albo oddam za darmo. Poszła w dwa dni za bardzo dobre pieniądze. Sam się przymierzałem do korrando, całkiem fajne auto. Powód bardzo prosty, przyzwoity duży samochód z dobrym wyposażeniem za rozsądne pieniądze.

Jak można porównywa skodę z kulawym silnikiem R3 do tego auta? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Michał2016 napisał:

Skoda koło 100, Renault Kadjar dużo taniej,  Kia Sportage  koło 90-100 w dobrej wersji. I powyższe za jakiś czas można  sprzedać za jakąś rozsądną cenę...

Gdzie takie ceny masz na sportage

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Pjoter napisał:

Gdzie takie ceny masz na sportage

W internecie.

Ja nie miałbym absolutnie nic do Sangyonga gdyby on wnosił do motoryzacji Cokolwiek ciekawego. Lub gdyby za swą  cenę oferował Cokolwiek ciekawego w stosunku do innych aut. A nie oferuje Nic ciekawego za głupią cenę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto jak każde inne.

A co takiego wnoszą do motoryzacji producenci aut dla przeciętnego Kowalskiego?

Dajmy SY szansę tak jak daliśmy Kia i Hyundai.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.