Skocz do zawartości

Mitsubishi Outlander 2.0 Pb CVT 4WD, gen. III (2012-...)


szary11

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Dioblik napisał:

Tak , moja budka to 250 cm szerokosci i jest moją pierwszą budką:)

No to jak z taką dość sporą budką (DMC 1600 i 250cm) sobie radzi Outlander to nie jest źle na prawdę, a i spalanie nie jest złe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 80
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Godzinę temu, golob napisał:

No to jak z taką dość sporą budką (DMC 1600 i 250cm) sobie radzi Outlander to nie jest źle na prawdę, a i spalanie nie jest złe.

Odnoszę podobne wrażenie ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Miałem Outlandera i jeździłem nim z 2 lata. Auto z silnikiem benzynowym należy do tych paliwożernych. Jeżdżąc solo po autostradzie przy 150 bardzo głośne i wir w baku - 15/100. Na dwa tankowania z wybrzeża w góry. Podejrzewam, że takiego lub wyższego spalania trzeba spodziewać się z cepką. Auto niebezpieczne przy jeździe autostradowej, boczny wiatr potrafi przesunąć o pół pasa jak się wyjeżdża zza ekranów. Na plus funkcjonalność i wielkość bagażnika. Z uwagi na zawieszenie może być niestabilny przy większych prędkościach z przyczepą 1600, tego jednak nie testowałem. Z uwagi na te mankamenty ja odradzam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Pietruch napisał:

Miałem Outlandera i jeździłem nim z 2 lata. Auto z silnikiem benzynowym należy do tych paliwożernych. Jeżdżąc solo po autostradzie przy 150 bardzo głośne i wir w baku - 15/100. Na dwa tankowania z wybrzeża w góry. Podejrzewam, że takiego lub wyższego spalania trzeba spodziewać się z cepką. Auto niebezpieczne przy jeździe autostradowej, boczny wiatr potrafi przesunąć o pół pasa jak się wyjeżdża zza ekranów. Na plus funkcjonalność i wielkość bagażnika. Z uwagi na zawieszenie może być niestabilny przy większych prędkościach z przyczepą 1600, tego jednak nie testowałem. Z uwagi na te mankamenty ja odradzam.

To ja mam chyba innego Outlandera:) Bo te mankamenty to jakis kosmos , naprawdę przesuwalo Cię o polowe pasa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Tak auto salonowe, jeździłem nim 60kkm. Trudno zweryfikować jak się prowadzi przyczepa bez podpięcia jej. Po paru latach jeźdżenia z ponad 5 m przyczepą uważam, że oprócz momentu silnika, wagi i wielkości auta, sztywność zawieszenie auta ma duże znaczenie w tym jak sie prowadzi przyczepa. W obecnych holownikach mam zawieszenie pneumatyczne i można to łatwo zweryfikować, poprzez przełączenie w tryb sportowy. Przyczepa zachowuje się dużo bardziej stabilnie przy prędkościach autostradowych, jak zawieszenie jest w trybie sport, gdy jest sztywniejsze.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciągle dokładam kilometrów Outlanderem o którym mowa ciągnąć Hobby 560 ( 250 cm Szeroka i 1600 dmc) . Nic z opisanych przez Ciebie rzeczy się nie dzieje , i nie mam zadnych pneumatycznych pierdól. Zapinam przyczepę i jadę , odpinam i zapinam i znowu jadę . Podejrzewam , że jak miałbym cięższy i mocniejszy holownik to wrażenia byłyby jeszcze lepsze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dodam uzupełnienie , ostatnio jechałem nad morze autostradą 650 km , predkość 95-100 na tempomacie . 2 osoby dorosłe , 2 dzieci, 2 Labradory w bagażniku , 4 rowery na dachu ( przyczepa 1600 dmc) i to najpewniej przeładowana. Spalanie 14 litrów , stabilnie , spokojnie itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://spidersweb.pl/autoblog/mitsubishi-outlander-phev-koniec/

Niedobra wiadomość. Nie wiem, czy nie wpłynie na rezygnację z marki ?

A Kolega Dioblik dość mocno mnie przekonał do przyszłościowego wyboru... Czas pokaże. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, szary11 napisał:

https://spidersweb.pl/autoblog/mitsubishi-outlander-phev-koniec/

Niedobra wiadomość. Nie wiem, czy nie wpłynie na rezygnację z marki ?

A Kolega Dioblik dość mocno mnie przekonał do przyszłościowego wyboru... Czas pokaże. 

Co zrobić;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 26.07.2020 o 21:15, Dioblik napisał:

Dodam uzupełnienie , ostatnio jechałem nad morze autostradą 650 km , predkość 95-100 na tempomacie . 2 osoby dorosłe , 2 dzieci, 2 Labradory w bagażniku , 4 rowery na dachu ( przyczepa 1600 dmc) i to najpewniej przeładowana. Spalanie 14 litrów , stabilnie , spokojnie itd.

Wczoraj zrobiłem 720 kiilometrów załadowany jak wýzej ,klima na pelną moc i spalanie wyszlo 15.5 l 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Z newsów okołomitsu. Marka zostaje z 3 modelami na chwilę obecną. Spacestar, L200 i Eclipse (ostatniego ostatnio zmodernizowali pod normy). Reszta znika tymczasowo. Outlander wraca w 2022 w nowym wydaniu do Europy.

Jednak uznali, że za duży potencjał jest w rynku by z niego się zwijać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, szary11 napisał:

Z newsów okołomitsu. Marka zostaje z 3 modelami na chwilę obecną. Spacestar, L200 i Eclipse (ostatniego ostatnio zmodernizowali pod normy). Reszta znika tymczasowo. Outlander wraca w 2022 w nowym wydaniu do Europy.

Jednak uznali, że za duży potencjał jest w rynku by z niego się zwijać ?

:ok::brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.