Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

12 minut temu, jacek00 napisał:
24 minuty temu, Maras napisał:
I teraz pytanie czysto teoretyczne. Ilu bez uprawnień ( zatrzymane na jakiś czas ) uda się przy kontroli odjechać z bananem na twarzy.
Wykuje na pamięć wszystkie pesele, datę ur. , imiona rodziców  itd. a będą to dane kumpla. Mało tego zarejestruje na ten okres  swój lub i inny samochód na tego właśnie kumpla. I o dziwo będzie miał  przy sobie tylko DR samochodu.   

Równie dobrze może się posługiwać lewym dowodem osobistym. Tak samo nic mu to nie da bo policja zajrzy do kompa i będzie widzieć wszystkie dane włącznie ze zdjęciem z DO czy PJ delikwenta. Więc jak taki cymbał poda lewe dane, to jeszcze sobie problemów narobi.

Przecież wiadomo ,że takich cymbałów będzie. Pewnie większość wyłapią ale wielu cwaniaków pojedzie dalej. IMO - DO powinien mieć  przy sobie każdy pełnoletni obywatel. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 70
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Wczoraj zdałem E do B i sądziłem, że skoro info z WORD wpłynęło do starostwa to jest to potwierdzenie, że nabyłem uprawnienia i od jutra mogę legalnie jechać powyżej 3,5t nie czekając na dokument.

Okazuje się, według info z wydziału komunikacji, że policja w przypadku kontroli nie sprawdza nabytych uprawnień a uprawnienia przypisane do dokumentu. Znaczy się, że i tak musi najpierw być dokument wydany aby w systemie pojawił się z nowymi uprawnieniami.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, jacek00 napisał:

Natomiast ja bym DO jednak woził, tak na wszelki wypadek

W razie wu, żeby łatwiej było zwłoki zidentyfikować ?

7 minut temu, filipert napisał:

Okazuje się, według info z wydziału komunikacji, że policja w przypadku kontroli nie sprawdza nabytych uprawnień a uprawnienia przypisane do dokumentu. Znaczy się, że i tak musi najpierw być dokument wydany aby w systemie pojawił się z nowymi uprawnieniami.

Zawsze tak było

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, filipert napisał:

i tak musi najpierw być dokument wydany aby w systemie pojawił się z nowymi uprawnieniami

I to dosłownie wydany Tobie (lub pełnomocnikowi) w wydziale komunikacji do ręki. Od tego momentu dopiero nabywasz uprawnienia i są one wprowadzane w system.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

e3ec012f25eaf740572d396eb0422ad1.jpg&key=f50011c14b773b7883acf0708442ca484e346fb0ab7b5e8ef3ac07e0a020a080

 

Od północy jest już prawo jazdy do pobrania na telefon. Pobierajcie.

Ta aplikacja to dramat. Czemu każdorazowo wymaga hasła? Nawet do aplikacji bankowej możesz dodać zaufane urządzenie a tu kicha. Właśnie wpisałem kilka razy źle hasło i mam zablokowany dostęp na kilka minut

 

Edit. Wróć widzę że dodali możliwość włączenia logowania biometrycznego - aktywowałem, było że się powiodło - wyszedłem z apki aby sprawdzić czy działa i znowu każe wpisywać hasło, dokumentów nie chce pobrać, twierdzi że nie mam połączenia z netem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Suzu4x4 napisał:

Jak wy to pobieracie ? U mnie mogę sobie co najwyżej dodać legitymację szkolną, m recepta nie działa a logowanie odciskiem też nie działa emoji1787.png
 

Aktualizacje aplikacji zrobiłem i się pojawiło prawo jazdy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta aplikacja to dramat. Czemu każdorazowo wymaga hasła? Nawet do aplikacji bankowej możesz dodać zaufane urządzenie a tu kicha. Właśnie wpisałem kilka razy źle hasło i mam zablokowany dostęp na kilka minut  
Edit. Wróć widzę że dodali możliwość włączenia logowania biometrycznego - aktywowałem, było że się powiodło - wyszedłem z apki aby sprawdzić czy działa i znowu każe wpisywać hasło, dokumentów nie chce pobrać, twierdzi że nie mam połączenia z netem


Przecież wypowiadał się minister cyfryzacji, że nie ufa systemom mobilnym :) to najbardziej skopane logowanie na świecie, nie wiem czemu w takim razie dodali. Banki mogą, ministerstwo cyfryzacji nie ;)
U mnie nie ma w ogole możliwości dodania prawa jazdy.


Zaktualizuj aplikacje update był w nocy.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro
Jak wy to pobieracie ? U mnie mogę sobie co najwyżej dodać legitymację szkolną, m recepta nie działa a logowanie odciskiem też nie działa 4ebd7852b4a7c64121df3023e978f880.jpg&key=95ba71fc4b0823a3d406ac2b83228e7750662156899f3a2bc0ee6c0f74ab7ce58a3aa6313c03116cb9677e70ad0f9627.jpg&key=696d79b387ca702ca25ea8a9eedc4f8cec088a90c5c2b4babb4d07aba3ee910729eb5d938bde8dbd4539f3357d3f24be.jpg&key=91329fdbefe9e55a68b76d22698ba183c07850afe8eea801739d17b53b0b96b0f73dadd16a3a1db215e92e6f36ea1373.jpg&key=28789b8589f345260cfef49000bfad41d7e0c2ab2753d2edc332a54ff65df087

Wysłane z mojego SM-G980F przy użyciu Tapatalka




Zaktualizuj aplikację, w sklepie czeka update ... bez tego nic nie zrobisz.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro



Już o 23 wczoraj, ładnie się pobierały dokumenty. Nie było zwiechy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.