Skocz do zawartości

STRASKO zaprasza od 25 maja 2020r.


Rekomendowane odpowiedzi

Już pisałem, że mnie poinformował Valamar - czyli, jak mniemam, coś w rodzaju zrzeszenia właścicieli kilkudziesięciu hoteli i kempingów (głównie na Istrii, ale nie tylko) - że zapraszają w maju i czerwcu, choć zdając sobie sprawę z ograniczeń w podróżowaniu dają zniżkę 10% i możliwość przesunięcia rezerwacji na inny termin tego roku, albo na 2021 rok plus dodatkowy bonus punktów programu lojalnościowego;-)

O ile dobrze wszystko zrozumiałem w języku poangielskim;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

na razie to bicie piany tylko, nie wiadomo  kiedy otworzą granice dla ruchu turystycznego a jak otworzą  to czy będzie po powrocie do polski obowiązywać kwarantanna :rolleyes:

my już raczej w tym roku odpuszczamy CRO i IT ...

aczkolwiek na Strśko jeszcze na pewno kiedyś zawitamy :hej:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Suzu4x4 napisał:

na razie to bicie piany tylko, nie wiadomo  kiedy otworzą granice dla ruchu turystycznego a jak otworzą  to czy będzie po powrocie do polski obowiązywać kwarantanna :rolleyes:

No to by było całkiem niezłe - najpierw urlop 2 tyg., a potem odpoczynek po urlopie na kwarantannie kolejne 2 tygodnie;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ludziska przecie co tam chce Chorwacja nie ma nic do rzeczy, (przepraszam ze się nie przywitałem)

tu są wypisywane jakieś bzdury, Chorwacja nie ma nic do gadania i tyle, to nie silna niezależna Jugosławia tylko jakaś  wydmuszka zależna tylko od turystyki.

W Chorwacji przecież oficjalnie  nie było nigdy nakazu zamykania kampingów sami właściciele je zamknęli  !!! czekają tylko kiedy otworzą granice w Austrii Slovenii i Niemczech + Czechy , na to tylko czekają.

Pisze jak byk na avtokampi.si i jest to logiczne ,.

 

Pozdrawiam .

 

 

Edytowane przez pasza (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko oni zamknęli ruch drogowy bez przepustki. Więc po co było zamykać puste campingi?

Lekko nie będzie. Ja zostawiam sobie 30% szans na wyjazd, może się uda

Daleko od tłumów, może na wyspę.. jak dożyjemy to zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, maarec napisał:

Tylko oni zamknęli ruch drogowy bez przepustki. Więc po co było zamykać puste campingi?

Lekko nie będzie. Ja zostawiam sobie 30% szans na wyjazd, może się uda

Daleko od tłumów, może na wyspę.. jak dożyjemy to zobaczymy.

Austria ,Słowenia jak do Chorwacji wjadą turyści bez otwarcia ich granic ? (edit aby było jasne Polskę i Węgry  dziwnym trafem wykluczają , jak i włochy)

Mieszkam od Chorwacji 25km słucham  tego na co dzień i większość  powtarza czym jest wydmuszka Chorwacja w porównaniu z  Jugosławia, kiedyś suwerenami swego kraju a dziś kelnerami posługaczami ,to ususzysz na najbardziej euro-pejskich kampingach od recepcji a cod dopiero od zwykłych ludzi mieszkających nie  przy wybrzeżu.

Edytowane przez pasza (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, pasza napisał:

Austria ,Słowenia jak do Chorwacji wjadą turyści bez otwarcia ich granic ? (edit aby było jasne Polskę i Węgry  dziwnym trafem wykluczają , jak i włochy)

Mieszkam od Chorwacji 25km słucham  tego na co dzień i większość  powtarza czym jest wydmuszka Chorwacja w porównaniu z  Jugosławia, kiedyś suwerenami swego kraju a dziś kelnerami posługaczami ,to ususzysz na najbardziej euro-pejskich kampingach od recepcji a cod dopiero od zwykłych ludzi mieszkających nie  przy wybrzeżu.

w pierwszej fazie aby było jasno biorą pod uwagę  tylko austriie sloweniie ,niemcy i czechy  i od tego uzależniają otwarcie

Ps przepraszam za błędy ale system mam świeżo tymczasowo-zainstalowany i kombinacja użycia polskich znaków mi całkowicie kasuje wpis. (to nie wina forum,ale skrótów klawiatury)

Edytowane przez pasza (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
6 godzin temu, Lucek26 napisał:

Moja tytułowa informacja o zaproszeniu od dnia 25 maja 2020r . okazała się prawdziwa .:ok::przyczepa:

I co jedziesz? Którędy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, ufolz napisał:

Pierwsze pytanie właściwe... drugie nie na miejscu.. Polak potrafi... wystarczy sobie zalatwić dokument ze do pracy i w droge. 

podeślij draft pisma jak już będziesz miał ;)  Tylko Czesi nas blokują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, adamdiver napisał:

podeślij draft pisma jak już będziesz miał ;)  Tylko Czesi nas 

Jak wszyscy pojada na moj dokument to ja niewyjade.. kombinuj a nie licz na innych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, ufolz napisał:

Pierwsze pytanie właściwe... drugie nie na miejscu.. Polak potrafi... wystarczy sobie zalatwić dokument ze do pracy i w droge. 

A rodzina też do pracy? W tym nieletnie dzieci? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blahahaha dzieci.... hihi.. dawno ich nie widzialas. W Zwierzyncu jako cielaki lataly, a teraz.. nie bede pisal tutaj  najwyzej smsem ci puszcze te stare konie 184cm na 82kg zywej wagi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.