Skocz do zawartości

Koronawirus - ograniczenia


BDG81

Rekomendowane odpowiedzi

5 minutes ago, w79 said:

Wystarczy forum przerodzić w stowarzyszenie:), gdzie Ojcowie Zalożyciele? 

Kolejne?... Jeśli ma działać prężnie i skutecznie, podpiszę się pod tym rękoma i nogami i chętnie się zaangażuję. A jeśli ma być kolejnym, sztucznym tworem zbierającym pieniądze za reklamy ubezpieczeń czy czegokolwiek innego to podziękuję. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 260
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ale kto mówi o zbieraniu pieniędzy, mówię o uzyskaniu podmiotowości, a nie prowadzeniu dzialalnosci:). Nie wszystkie stowarzyszenia je prowadzą. Skoro do dzisiaj forum funkcjonuje bez datków, to widac że da sie:) 

Czy ktoś zna ilość stowarzyszeń karawaningowych w Polsce? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, w79 napisał:

Wystarczy forum przerodzić w stowarzyszenie:), gdzie Ojcowie Zalożyciele? 

Do stowarzyszenia trzeba dorosnąć i dojrzeć, a ja jeszcze nie mam 40 ?.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minutes ago, w79 said:

,mówię o uzyskaniu podmiotowości, a nie prowadzeniu dzialalnosci:).

 

Uff.. :) Forum jest wyjątkowe. Zaglądam tu z przyjemnością. 

4 minutes ago, BDG81 said:

Do stowarzyszenia trzeba dorosnąć i dojrzeć, a ja jeszcze nie mam 40 ?.

Ale pełnoletni jesteś? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak się spytam - czy Wy chcecie coś działać na poważnie, czy tylko sobie jaja robicie, bo wbrew pozorom to jest istotne. Bo najpierw ktoś coś, a za chwilę się jak zwykle jazda zaczyna...

 

Edytowane przez kalapan (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minutes ago, kalapan said:

A tak się spytam - czy Wy chcecie coś działać na poważnie, czy tylko sobie jaja robicie, bo wbrew pozorom to jest istotne. Bo najpierw ktoś coś, a za chwilę się jak zwykle jazda zaczyna...

 

Cofam, co napisałam. Chcę na poważnie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, kalapan napisał:

A tak się spytam - czy Wy chcecie coś działać na poważnie, czy tylko sobie jaja robicie, bo wbrew pozorom to jest istotne. Bo najpierw ktoś coś, a za chwilę się jak zwykle jazda zaczyna...

 

Ja chcę działać. Ale czy każda inicjatywa musi odrazu się formalizować? Pomysł stowarzyszenia nawet mi nie przyszedł do głowy. W piśmie wystarczy napisać, ze jesteśmy pasjonatami karawaningu w ramach internetowej społeczności karawaning.pl skupiającej kilkadziesiąt (kilkaset?) osób.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minute ago, kalapan said:

Nieformalne stowarzyszenie pasjonatów turystyki kempingowej w Polsce /Karawaning.pl/

 

 

3 minutes ago, BDG81 said:

Ja chcę działać. Ale czy każda inicjatywa musi odrazu się formalizować? .

Brzmi dobrze (nieformalne stowarzyszenie). Można spróbować, ale obawiam się, że niestety marne szanse jeśli nie będzie formalnie instytucji. Mogę zapytać jutro prawniczki czy można nieformalnie, z inicjatywą oddolną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Slawka napisał:

 

Brzmi dobrze (nieformalne stowarzyszenie). Można spróbować, ale obawiam się, że niestety marne szanse jeśli nie będzie formalnie instytucji. Mogę zapytać jutro prawniczki czy można nieformalnie, z inicjatywą oddolną.

Też jestem prawnikiem. Można. Potraktują co prawda jako działanie jednej osoby w ramach wniosków i petycji w trybie kpa, ale zostawić nie mogą. Prawniczka pewnie potwierdzi ?.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minutes ago, BDG81 said:

Też jestem prawnikiem. Można. Potraktują co prawda jako działanie jednej osoby w ramach wniosków i petycji w trybie kpa, ale zostawić nie mogą. Prawniczka pewnie potwierdzi ?.

O :) A podpisy pomogą Ci jakoś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaufajcie mi,  inicjatywa pt. grupa fanatyków stacjonowania w lesiezakończy się odpowiedzią :"zadzwonimy do Państwa".

Pamiętajcie, że chcąc mieć siłę przebicia, trzeba reprezentować jakąś siłę, wprost mówiąc, wyborców. Nikogo z decydentów nie interesuje los kilku tysięcy napaleńców wydających kupę kasy na ciagniecie mieszkanka w ktorym nie dość że trzeba samemu posprzątać, to jeszcze nikt drinka przy basenie nie poda. 

Zinstytucjonalizowana podmiotowość wygląda już nieco inaczej. Nie jestem specem od marketingu, ale moim zdaniem zmasowany atak np.wystapienia do politykow związane z kampania w mediach, mogą dać radę. Nie chodzi tutaj o wykupywanie reklam, ale np. informacje o pobudzeniu turystyki połączone z bezpiecznym wypoczynkiem.... A do tego równoczesny atak do posłów. 

A może tak pokazać jedności karawaningowcow proponując przyczepy personelowi medycznemu...? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra - to by było na tyle, już się nawet miałem zabrać za przetłumaczenie tego i sklecenia do kupy oraz przerobienie tego na polskie warunki. Jak widzę - następny bezsens na tym forum...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Just now, kalapan said:

dobra - to by było na tyle, już się nawet miałem zabrać za przetłumaczenie tego i sklecenia do kupy oraz przerobienie tego na polskie warunki. Jak widzę - następny bezsens na tym forum...

A jaką masz propozycję?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.