Skocz do zawartości

Chorwacja powoli szykuje się na przyjazd turystów


Rekomendowane odpowiedzi

Węgry już otwierają swoje granice, ale jeszcze nie dla Polaków.

na mocy uzgodnień z organami bezpieczeństwa krajów sąsiednich na wszystkich węgiersko-słoweńskich przejściach granicznych w poniedziałek od godz. 19 zaprzestano kontroli ruchu granicznego.
 https://biznes.interia.pl/gospodarka/news-wegierska-policja-zaprzestala-kontroli-na-wewnetrznych-grani,nId,4544837#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefox

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj Słowenia wprowadziła jednak obostrzenia dla Polaków. Możliwy jest tylko tranzyt jak w Austrii, opuszczenie w ciągu 24h.

https://www.gov.pl/web/slowenia/zmiany-dot-obowiazku-kwarantanny-po-przekroczeniu-granicy-slowenskiej 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, gusia-s napisał:

Tak, w haśle po 15.06 mieści się dużo możliwych dat ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, adamdiver napisał:

Tak, w haśle po 15.06 mieści się dużo możliwych dat ;) 

Otóż to ?

Tak jest tylko w tytule, dalej w treści jest od.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rząd ma w środę (10 czerwca) ustalić  rzecz najważniejszą,  czyli datę częściowego otwarcia granic,  najmocniej rozważane są dwie: 22 lub 29 czerwca.
 https://fakty.interia.pl/raporty/raport-koronawirus-chiny/polska/news-rmf-otwarcie-granic-wstepny-plan-rzadu,nId,4546727#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefox

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Zbyszek napisał:

Rząd ma w środę (10 czerwca) ustalić  rzecz najważniejszą,  czyli datę częściowego otwarcia granic,  najmocniej rozważane są dwie: 22 lub 29 czerwca.
 https://fakty.interia.pl/raporty/raport-koronawirus-chiny/polska/news-rmf-otwarcie-granic-wstepny-plan-rzadu,nId,4546727#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefox

 

co z tego że otworzą skoro sąsiedzi nas nie wpuszczą :czerwona::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, chris_66 napisał:

co z tego że otworzą skoro sąsiedzi nas nie wpuszczą :czerwona::lol:

Ale nasze granice będa otwarte i będziesz mógł je przekroczyć, a że dalej nie pojedziesz to już Twój problem :lol:

Edytowane przez jacek00 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, adamdiver napisał:

Niestety fotki nie są się obrócić w tel.

Ja wiem, że świat stanął na głowie ale mocą sprawczą go odwróciłam ;)

Napisz gdzie jesteś, którędy jechałeś i jak minęła trasa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kemping Strasko. Postanowiłem pojechać przez Czechy, zawsze to 400km mniej w stosunku do drogi przez Niemcy. Granicę przekraczałem 12.06. Na granicy poprosili o potwierdzenie z ambasady z pieczątką. Ja dysponowałem tylko potwierdzeniem mailowym z rejestracji elektronicznej na stronie. Machnęli ręką i przepuścili. Reszta granic (Austria, Słowenia, Chorwacja) bez kontroli. Na kempingu dużo miejsca, obłożenie ok. 10%.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, adamdiver napisał:

Kemping Strasko

 

8 godzin temu, adamdiver napisał:

Na kempingu dużo miejsca, obłożenie ok. 10%.

Jeszcze w marcu planowaliśmy, ze 14-15 czerwca też meldujemy się na Strasko ale plany trochę się pokrzyżowały. Jednak przy dobrych wiatrach może dotrzemy.

A jak tam kemping funkcjonuje? Da się odczuć, że wakacje pod znakiem wirusa? Czytałem na stronie kempingu o dezynfekcji i odległości ale jak to wygląda w praktyce?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.