Skocz do zawartości

Plany wakacyjne a rozprzestrzeniający się koronawirus


kojus

Rekomendowane odpowiedzi

Po pierwszej modernie miałem lekki ból ręki i absolutnie nic więcej . Po drugiej natomiast, ból był troszkę mocniejszy (ale nadal delikatny) ale po 15 godzinach w nocy zaczęło mną telepać. Dreszcze potężne. Gorączka ok. 38. Po 6h minęło. Ból ręki ustąpił po 72h.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, Cathay napisał:

Po pierwszej modernie miałem lekki ból ręki i absolutnie nic więcej . Po drugiej natomiast, ból był troszkę mocniejszy (ale nadal delikatny) ale po 15 godzinach w nocy zaczęło mną telepać. Dreszcze potężne. Gorączka ok. 38. Po 6h minęło. Ból ręki ustąpił po 72h.

Jak mnie sympatyczna :) pani rejestrowała na następną czyli drugą szczepionkę to chciałem się umówić na powiedzmy ostatnią godzinę szczepień w danym dniu. I tak gadu gadu :)  i zasugerowała mi aby raczej wziąć bardziej do południa aby nie przespać w razie czego podniesionej gorączki ew. dreszczy ta jak u Ciebie. Co może być ale nie musi się wydarzyć.

Drugie szczepienie dla niektórych osób jest bardziej dyskomfortowe jak pierwsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Marcin T napisał:

Dziwne. U mnie i u żony informacja o dacie i godzinie przyszła smsem zanim wyszliśmy z gabinetu. Ponadto powinieneś dostać kartonik, gdzie jest dokładna data zaplanowanej drugiej dawki.

Dzisiaj dostałem sms i wiadomość email z terminem następnego szczepienia, który ma być 26 maja. Faktycznie nietypowa procedura, bo jak teściów odwiozłem, to też termin drugiej szczepionki otrzymali natychmiast. Widocznie w tym punkcie są takie obyczaje :) - Ważne, że termin jest. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, chris_66 napisał:


Mam lenia na jeżdżenie emoji33.pngemoji79.png
 

 

A ja nie mam lenia, tylko problem z geometrią?

I nie chodzi o matematykę dzieci w szkole, tylko o zbieżność w przedniej osi...

Cholera - w przyczepie nie miałby problemu z geometrią przedniej osi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dochodzimy do absurdów. Kolejna odmiana, mutacja i kolejne obistrzenia. Teraz się cieszycie że ach jak dobrze... A od września znowu słowo klucz Covid i wariant kolejny i 7 fala. Niedlugo bedziecie wspierać polsķa turystykę bo niepozwolą Wam wyjechać i będziecie się cieszyć że pozwolą wam się ruszyć na kemping... ot i całość w sposobie regulowaniem krajem. 

IMG-20210429-WA0002.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dochodzimy do absurdów. Kolejna odmiana, mutacja i kolejne obistrzenia. Teraz się cieszycie że ach jak dobrze... A od września znowu słowo klucz Covid i wariant kolejny i 7 fala. Niedlugo bedziecie wspierać polsķa turystykę bo niepozwolą Wam wyjechać i będziecie się cieszyć że pozwolą wam się ruszyć na kemping... ot i całość w sposobie regulowaniem krajem. 
IMG-20210429-WA0002.thumb.jpg.6695271445a68adc752352952c6d566d.jpg


Haha u nas i tak jest luz, Włosi i Niemcy jakieś godziny policyjne ćwiczą … wszystko przed nami.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.