Skocz do zawartości

Plany wakacyjne a rozprzestrzeniający się koronawirus


kojus

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, czyś napisał:

Raczej szok. Wygnałem małżonkę do kompa w środku nocy, pomstowała co nie miara, ale termin szczepienia za raptem 2 dni, Pfizerem, miejsce jak najbardziej dogodne (blisko). Niech pomstuje, a w końcu to praktycznie tak, jakby zamówić Mercedesa full opcję, z dostawą pod dom, i na pojutrze :)

dlaczego w środku nocy??? to jak się wyśpi człowiek to nie będzie już miejsc?? ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, ufolz napisał:

dlaczego w środku nocy??? to jak się wyśpi człowiek to nie będzie już miejsc?? ?

jak wchodzi Twój rocznik najszybciej możesz zaatakować w nocy ... no chyba, że miałeś wystawione skierowanie wcześniej, deklarując chęć z pól roku temu

Godzinę temu, Voku napisał:

Tyle ludzi. I tak to szło. Jak przyjechałem to już byli 45min do tyłu jak doszło do mnie to opóźnienie sięgało 2,5h
Ale tam szczepili tylko fajzerem i moderną. A musiałem jechać do Olkusza żeby się zaczepić fajzerem :D 

w niedzielę wybrałem małą miejscowość pod Bielskiem Białą .. poszło w 10 min max z badaniem przez lekarza, małżeństwa mogły wchodzić razem, fajnie to mieli ogarnięte, tylko w systemie nadal nie ma, że odbyliśmy szczepienie ... dostałeś sms'a o terminie drugiego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie celując w nic konkretnego i nie mając żadnych preferencji co do producenta zarejestrowałem chęć szczepienia pierwszego dnia dla mojego pesela. Termin dostałem na dzień następny w moim mieście. Jechałem po Astrę (bo taka była informacja), a dostałem Modernę (bo takie akurat tego dnia dostali). Ponoć drugą dawkę mam dostać już za miesiąc, ale informacji jeszcze nie ma nawet na moim koncie pacjenta (informacja o tym, że otrzymałem pierwszą dawkę już tam jest). Pierwszy raz w życiu miałem jakieś dolegliwości po szczepieniu (gorączka) i ból w miejscu podania szczepionki. Dzień później poszedłem na pogrzeb przyjaciela, który przegrał z covidem zanim zdążył się zaszczepić. Jak czytam bełkot niektórych tutaj się wypowiadających, że ten covid jest jakąś ściemą rządu, czy kogokolwiek i że go nie ma, to mnie w d**pie szczypie. Ciekawe, że ci sami nagle chcą się szczepić przeciwko czemuś, czego według nich nie ma. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, jerrylin napisał:

Pierwszy raz w życiu miałem jakieś dolegliwości po szczepieniu (gorączka) i ból w miejscu podania szczepionki

@jerrylin Po jakim czasie to miałeś? Od razu czy na drugi dzień?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, jerrylin napisał:

Nie celując w nic konkretnego i nie mając żadnych preferencji co do producenta zarejestrowałem chęć szczepienia pierwszego dnia dla mojego pesela. Termin dostałem na dzień następny w moim mieście. Jechałem po Astrę (bo taka była informacja), a dostałem Modernę (bo takie akurat tego dnia dostali). Ponoć drugą dawkę mam dostać już za miesiąc, ale informacji jeszcze nie ma nawet na moim koncie pacjenta (informacja o tym, że otrzymałem pierwszą dawkę już tam jest). Pierwszy raz w życiu miałem jakieś dolegliwości po szczepieniu (gorączka) i ból w miejscu podania szczepionki. Dzień później poszedłem na pogrzeb przyjaciela, który przegrał z covidem zanim zdążył się zaszczepić. Jak czytam bełkot niektórych tutaj się wypowiadających, że ten covid jest jakąś ściemą rządu, czy kogokolwiek i że go nie ma, to mnie w d**pie szczypie. Ciekawe, że ci sami nagle chcą się szczepić przeciwko czemuś, czego według nich nie ma. 

 

prowadzę agencję ubezpieczeń, od kilku tygodni mam po 2-3 rodziny zgłaszające aneksem, że właściciela mieszkania czy pojazdu już nie ma. Kiepsko to wyglądało już kilka miesięcy temu, ale wtedy zgłoszenia dotyczyły głównie peseli z numerami początkowymi 3,4,5. W ciągu ostatnich 2 tygodni miałem 4 zgłoszenia - sami mężczyźni, wszyscy między 1972 a 1976 rocznikiem. Słabo to wygląda kiedy potencjalnymi spadkobiercami są dzieciaki z peselami po 2010r, reprezentowani przez dziadków...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.04.2021 o 00:21, jerrylin napisał:

Ponoć drugą dawkę mam dostać już za miesiąc, ale informacji jeszcze nie ma nawet na moim koncie pacjenta (informacja o tym, że otrzymałem pierwszą dawkę już tam jest)

Dziwne. U mnie i u żony informacja o dacie i godzinie przyszła smsem zanim wyszliśmy z gabinetu. Ponadto powinieneś dostać kartonik, gdzie jest dokładna data zaplanowanej drugiej dawki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne. U mnie i u żony informacja o dacie i godzinie przyszła smsem zanim wyszliśmy z gabinetu. Ponadto powinieneś dostać kartonik, gdzie jest dokładna data zaplanowanej drugiej dawki.


U mnie też lipa nie zarejestrowali w systemie tych szczepień. Kartonik pusty i nie wprowadzili ankiet. Szło jak błyskawica dzięki temu ale nie ma kto tego wprowadzać później.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.