Skocz do zawartości

Plany wakacyjne a rozprzestrzeniający się koronawirus


kojus

Rekomendowane odpowiedzi

25 minut temu, maarec napisał:

Sprzedać ten paździerz i lecieć na 14 dni w beton.

Ja nie musze sprzedawać sprzętu aby wsiadając do samolotu. Fakt, pierwszy i ostatni raz w betonie 14 dni spędziłem w Kołobrzegu w 1991.

Nocuje w kamperze, w kombiaku, w namiocie i w busie. Nocuje w hotelach, hostelach. Mało tego, uwielbiam luksus 5* hoteli i uwielbiam klimat hostelowych 12-osobowych dormitoriów gdy nie wiesz cy obudzisz się koło pięknej latynoski, czy obok 150 kilogramowego jegomościa.

Nienawidzę tylko jednego. Klimatu polskich kempingów nadmorskich w szczycie sezonu. Nic nie jest gorsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, beniamin82 napisał:

Więc fajnie by było bez kwarantanny śmigać w obie strony, do granicy mam 35km, choćby po piwo, lentilky i czekoladę studentska.
 

Ech - z łezką w oku wspominam przemycanie tych właśnie towarów (i innych jeszcze oczywiście) przez granicę jeszcze Czechosłowacką, a później Słowacką.

Wtedy to smakowało zupełnie inaczej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Cathay napisał:

Nienawidzę tylko jednego. Klimatu polskich kempingów nadmorskich w szczycie sezonu. Nic nie jest gorsze.

Jest coś gorszego - klimat polskich kempingów nadmorskich w szczycie TEGO sezonu?

Biorąc pod uwagę co się dziej wokoło i jak już w mediach wprost zniechęcają do hoteli i wyjazdów zagranicznych (żeby nie przywlec nowych odmian dziadostwa) oraz wysyp covidowych miłośników karawaningu to podejrzewam, że ten sezon będzie taki jakiego Polska jeszcze nie widziała...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Zulos napisał:

Jest coś gorszego - klimat polskich kempingów nadmorskich w szczycie TEGO sezonu?

Biorąc pod uwagę co się dziej wokoło i jak już w mediach wprost zniechęcają do hoteli i wyjazdów zagranicznych (żeby nie przywlec nowych odmian dziadostwa) oraz wysyp covidowych miłośników karawaningu to podejrzewam, że ten sezon będzie taki jakiego Polska jeszcze nie widziała...

A ja mysle ze bedzie wrecz odwrotnie. Ludzie maja dosyc podpowiedzi wladzy. Sa spragnieni wyjazdow i maja czesto odlozone troche kasy. Do tego destynacje zagraniczne, zyjace z turystyki, zaczynaja robic  promocje, obnizanie cen itp.. zeby tylko zachecic turystow. Nasi rodzimi organizatorzy wypoczynku zachwaja sie wrecz odwrotnie, wiec ceny wzrosna w Polsce o jakies 30%...To wszystko spowoduje ze ci ktorzy chca wyjechac, na pewno wyjada... Chyba ze bedzie kolejny bon turystyczny, ale tobraczej tylko w wypadku przedterminowych wyborow:) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, Zulos napisał:

Biorąc pod uwagę co się dziej wokoło i jak już w mediach wprost zniechęcają do hoteli i wyjazdów zagranicznych (żeby nie przywlec nowych odmian dziadostwa) oraz wysyp covidowych miłośników karawaningu to podejrzewam, że ten sezon będzie taki jakiego Polska jeszcze nie widziała...

Tylko jest jeszcze jeden problem - wielu ludzi już nie wierzy mediom - widać to doskonale po spadkach oglądalności programów informacyjnych - spadki rzędu 30-40% i to bez względu na stacje. Media mają swoje za uszami bo skutecznie straszyli ludzi, a na strachu za długo jechać się nie da. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, w79 napisał:

Chyba ze bedzie kolejny bon turystyczny, ale tobraczej tylko w wypadku przedterminowych wyborow:) 

A to jest kolejny argument na zatłoczone polskie kurorty wakacyjne. Wielu nie wykorzystało jeszcze bonu (jak chociażby ja) i ruszą z bonami w Polskę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, Zulos napisał:

A to jest kolejny argument na zatłoczone polskie kurorty wakacyjne. Wielu nie wykorzystało jeszcze bonu (jak chociażby ja) i ruszą z bonami w Polskę.

Racja, też mam - zupelnie o tym zapomniałem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Granica Polsko-Czeska piątek rano...
Świeże dane bus osobowy granice HU-SK pustki. SK-CZ pustki CZ-PL standartowo pustki....


Ja nie można się snuć turystycznie to pustki.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaaaa wcześniej było tak.. I ja biedny żuczek bonu też nie wykorzystałem ze względu na pracę....... Jest czas do 2022 także jeszcze chwila minimalna jest...

. Edytowane przez WojtexJanex7 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, witus napisał:

Jak komuś zależy na czasie dzwońcie w tej chwili na 989 ... zmieniłem sobie termin szczepienia na jutro, jest sporo wolnych terminów.

Dokładnie, dzisiaj sie umawiałem i na wtorek mam hajzera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.