Skocz do zawartości

Plany wakacyjne a rozprzestrzeniający się koronawirus


kojus

Rekomendowane odpowiedzi

Oczywiście że tak, wcale nie mówię że słucham tylko tego gościa, mądrych ludzi też lubię posłuchać. M.in. Tych o których wspomniałeś. Ale... oni nie zwracają uwagi np. Na takie rzeczy jak finansowanie instytutów medycznych które wydają opinie i na podstawie tych opinii są podejmowane działania przez rządy. A mając taką wiedzę, i łącząc to z tym w jaki sposób działają spekulanci to prosta droga do wyrobienia sobie zdania. 
 

i tak jak wcześniej napisałem z niektórymi rzeczami z filmu się nie zgadzam, ale dane zaczerpnięte z oficjalnych stron, których akurat ja nie wyszukiwałem, pomagają wyrobić sobie zdanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, szary11 napisał:

gościa, który mija się z rzeczywistością

Skąd możesz wiedzieć skoro nie obejrzałeś? I nie wiesz jakie ma argumenty. 
 

akurat o spekulowaniu to nie jego zacytowałem, o tym jak to działa oglądałem reportaż dobre 1,5 roku temu. 
 

mi chodzi o to że analizując różne źródła, ludzi mądrych typu Rożek, ludzi wygrzebujących różne ciekawe rzeczy z internetu, tego co gadają w tv, coraz bardziej upewniam się w tym co pisałem na jednej z pierwszych stron tego wątku

 

a z tego najbardziej mnie przekonuje sposób działania spekulantów, o tym akurat w tym filmie nie znajdziesz, i porównanie z tym co się aktualnie dzieje

Edytowane przez jacekzoo (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiemy jednego.

Kim są ci "ONI" którzy robią nas w wała.

Przywódcy G7? Przywódcy G20? Ekipa NWO?

A może Gates z Sorosem i Buffettem? Może Żydzi? Może Muzułmanie? Może Chińczycy?

345 tysięcy trupów, to pikuś w skali świata. Podczas słabego trzęsienia ziemi na Haiti w 2010 o czym już w tym wątku wspomniałem zginęło 314 000 przez kilka minut.

Od początku 2020 na Covid 19 statystycznie umiera 2400 osób dziennie, a na wszystkie pozostałe przyczyny 158 500 !!! 

Gdyby nie wprowadzić żadnych restrykcji to co by było? Jeśli by zmarło 10 razy więcej ludzi, to już by było mocno. Ale czy tak by było? Może ktoś wie, Ale nie my.

@jacekzoo

Tak pamiętam, od początku mówiłeś że temat rozdmuchany i wychodzi że pewnie miałeś rację.

 

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, jacekzoo napisał:

a z tego najbardziej mnie przekonuje sposób działania spekulantów

Myślisz zapewne o klanie Szumowskich??:D

No faktycznie nieźle się familia dorobiła - ale nie tylko na koronawirusie... Doją już od kilku lat...:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Zulos napisał:

Szumowskich

Akurat nie, oni to są małe miki

16 minut temu, Cathay napisał:

Kim są ci "ONI" którzy robią nas w wała.

 

Tego pewnie nigdy się nie dowiemy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Cathay napisał:

Gdyby nie wprowadzić żadnych restrykcji to co by było?

W szwecji nie były wprowadzone i jakoś nie ma boomu zachorowań ani zgonów

Teraz, Zulos napisał:

no niby fakt - jakieś tam drobniaki - tu 140 mln, tu jakiś tam równie marny ochłap...;)

Biorąc pod uwagę że w grę wchodzą grube miliardy jak ktoś wymyśli szczepionke, a jeszcze o zgrozo wprowadzą obowiązek szczepień to tak, 140mln to jest ochłap

19 minut temu, Cathay napisał:

345 tysięcy trupów, to pikuś w skali świata

Też ma znaczenie jaki który kraj przyjął system liczenia. Jak ktoś np zszedł na zawał, a przy okazji miał wirusa to będzie podciągnięty do statystyki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, jacekzoo napisał:

Biorąc pod uwagę że w grę wchodzą grube miliardy jak ktoś wymyśli szczepionke, a jeszcze o zgrozo wprowadzą obowiązek szczepień to tak, 140mln to jest ochłap

No i w końcu będzie uzasadnienie do zaczipowania wszystkich - tylko wtedy będzie pełny obraz kontaktów w celu wykrycia dróg zakażenia. Wszystko dla dobra obywateli oczywiście:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Zulos napisał:

będzie uzasadnienie do zaczipowania wszystkich

To już jak dla mnie teoria spiskowa. 
 

ale np to że mogą wprowadzić obowiązek szczepień to już bardziej realne. I np bez szczepienia nie będzie możliwości pójścia do pracy czy wysłania dziecka do szkoły

 

zobaczymy jeszcze jeżeli w ogóle to kiedy powstanie szczepionka. Jakiś czas temu oglądałem wywiad z jakimś znanym wirusologiem, mówił że realnie do wypuszczenia dobrze przebadanej szczepionki jest absolutne minimum 18 miesięcy. Jak by się pojawiła wcześniej to będzie nieprzebadany bubel. 
 

Podobna sytuacja była podajże ze świńską grypą, wypuścili szczepionke po której były ogromne skutki uboczne bo nie była do końca przebadana, podajże francja wypłacała bardzo duże odszkodowania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, jacekzoo napisał:

[...]  a jeszcze o zgrozo wprowadzą obowiązek szczepień

 

Godzinę temu, Zulos napisał:

No i w końcu będzie uzasadnienie do zaczipowania wszystkich [...]

Może przestańcie już "krakać" i poddawać pomysły ;) Miało być o planach wakacyjnych :palacz:

Edytowane przez Kristofer (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, jacekzoo napisał:

W szwecji nie były wprowadzone i jakoś nie ma boomu zachorowań ani zgonów

 

https://www.rp.pl/Koronawirus-SARS-CoV-2/200529912-Szwecja-na-pierwszym-miejscu-z-liczba-zgonow-per-capita.html

Czym się chwalić też nie mają. Dużo zaryzykowali a efekt... Dyskusyjny. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.