Skocz do zawartości

Plany wakacyjne a rozprzestrzeniający się koronawirus


kojus

Rekomendowane odpowiedzi

24 minuty temu, chris_66 napisał:

 


Na jakiej podstawie sądzisz że nie jeżdżę emoji848.png. To że jest syf tego nie zmienię, ani wy nie zaprzeczycie. Ale przeszkadza mi to.
Bardzo lubię morze i czasem tam się wybieram. Częściej służbowo i rzadziej prywatnie. Prawie zawsze poza sezonem emoji106.png




Wysłane z telefonu emoji12.png

 



Twoje słowa "Nad morzem raczej rzadko bywam na wypoczynek to nie cierpię bardzo z tego powodu"
 

Edytowane przez peja76 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Twoje słowa "Nad morzem raczej rzadko bywam na wypoczynek to nie cierpię bardzo z tego powodu"

 

 

Rzadko nie oznacza że tam nie jeżdżę wcale. Mam też inne kierunki wyjazdów i trzeba jakoś dzielić czas.

 

Żeby wam tłok zrobić za tydzień specjalnie pojadę .

 

 

Wysłane z telefonu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.05.2020 o 12:10, jacekzoo napisał:

i co dalej uważacie że taki ten wirus straszny? 
 

 

"... Tym razem prawdziwych danych..." ???

Zmarnowałem czas na poprzednich jego filmach. Tym razem wstęp wystarczy i mówi wszystko o poziomie autora. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, szary11 napisał:

"... Tym razem prawdziwych danych..." ???

Zmarnowałem czas na poprzednich jego filmach. Tym razem wstęp wystarczy i mówi wszystko o poziomie autora. 

@szary11
Nie trzeba wierzyć jemu, zawsze można wierzyć temu co podają w TVN ?

a tak poważnie, można przyjąć to co nam podają albo można pomyśleć i samemu dojść do wniosku że ,,coś,, tu śmierdzi i to bardzo mocno. Ja też bezkrytycznie nie przyjmuje tego co mowi, z kilkoma rzeczami też się nie zgadzam. Ale ogólnie to moim zdaniem ma racje, zresztą ja od początku jestem tego zdania, robią nas bardzo mocno w wała. Mi tam akurat niewiele się zmieniło, moja branża nie została ani odcięta ani ograniczona. Ale najbardziej szkoda mi ludzi którzy potracili firmy albo nie otrzymali pomocy medycznej bo wszyscy są zafiksowani wirusem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, jacekzoo napisał:

@szary11
Nie trzeba wierzyć jemu, zawsze można wierzyć temu co podają w TVN ?

a tak poważnie, można przyjąć to co nam podają albo można pomyśleć i samemu dojść do wniosku że ,,coś,, tu śmierdzi i to bardzo mocno. Ja też bezkrytycznie nie przyjmuje tego co mowi, z kilkoma rzeczami też się nie zgadzam. Ale ogólnie to moim zdaniem ma racje, zresztą ja od początku jestem tego zdania, robią nas bardzo mocno w wała. Mi tam akurat niewiele się zmieniło, moja branża nie została ani odcięta ani ograniczona. Ale najbardziej szkoda mi ludzi którzy potracili firmy albo nie otrzymali pomocy medycznej bo wszyscy są zafiksowani wirusem

Można posłuchać też ludzi, jak Myśliwiec, Rożek, którzy mają faktycznie coś mądrego do powiedzenia i nie kompromitują się dopasowaniem danych do tezy i uważać, że to mądre i  "włączyłem myślenie". 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.