Skocz do zawartości

Plany wakacyjne a rozprzestrzeniający się koronawirus


kojus

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, chris_66 napisał:

Aquapark to nie jest żadna atrakcja. Wolę morza, rzeki i jeziora.

A ja zimą po parogodzinnym spacerowaniu po plaży, wieczorem z chęcią bym poszedł do Aquaparku by się wymoczyć w solankach z bąbelkami...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, jacekzoo napisał:

i co dalej uważacie że taki ten wirus straszny? 
 

Ten koleś jest tak wiarygodny jak MM i ŁS razem wzięci. Niski poziom nam podsuwasz. 

No chyba że namawiasz do zakupu kryptowalu

 

Edytowane przez Cathay (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Cathay napisał:

Ten koleś jest tak wiarygodny jak MM i ŁS razem wzięci. Niski poziom nam podsuwasz. 

No chyba że namawiasz do zakupu kryptowalu

 

Zasadnicze pytanie. Obejrzałeś całe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, chris_66 napisał:


Nie mów że zmarnowałeś godzinę swojego życia na tego oszołoma emoji15.pngemoji2957.pngemoji33.png


Wysłane z telefonu emoji12.png

A co innego do roboty jak w trasie 8h ?
poza tym oszołom oszołomem, ale ja mam bardzo podobne zdanie, od samego początku odkąd się zaczął ten cyrk. Tylko jak ktoś tego nie przesłuchał to trudno dyskutować o argumentach

Edytowane przez jacekzoo (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co innego do roboty jak w trasie 8h
poza tym oszołom oszołomem, ale ja mam bardzo podobne zdanie, od samego początku odkąd się zaczął ten cyrk. Tylko jak ktoś tego nie przesłuchał to trudno dyskutować o argumentach


Nie chcę dyskutować. Tylko zastanawiam się nad psychiką gościa co produkuje godzinę materiału na jutuba


Wysłane z telefonu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, maarec napisał:

Mazury, nazwa adekwatna do warunków - camping Widok.

Jezioro Wigry to nie mazury - wiele osób podciąga Suwalszczyznę i Puszczę Augustowską pod Mazury ale to zupełnie inna kraina:)

A miejsce piękne i znakomita baza na wycieczki rowerowe - Zakąty, Czerwony Krzyż...i dookoła Wigier

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, klosek23 napisał:

a Ja pozdrawiam Was z pustego kempingu Arek Gąski

Pusto to widzę wokół Ciebie, a dalej wszyscy stłoczeni w jednym miejscu - czym ich tak wystraszyłeś??;):D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.05.2020 o 22:50, Misio napisał:

chris_66  - świetnie że nie jeździsz nad morze bo tu syf, syf i jeszcze raz syf i dzięki temu ja i mi podobni (których z roku na rok jest coraz więcej) możemy sobie spokojnie wypocząć...

 

chris_66  - świetnie że nie jeździsz nad morze :brawo::brawo::brawo:

dzięki temu ja i mi podobni (których z roku na rok jest coraz więcej) możemy sobie spokojnie wypocząć...:ok::ok::ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chris_66  - świetnie że nie jeździsz nad morze :brawo::brawo::brawo:
dzięki temu ja i mi podobni (których z roku na rok jest coraz więcej) możemy sobie spokojnie wypocząć...:ok::ok::ok:


Na jakiej podstawie sądzisz że nie jeżdżę . To że jest syf tego nie zmienię, ani wy nie zaprzeczycie. Ale przeszkadza mi to.
Bardzo lubię morze i czasem tam się wybieram. Częściej służbowo i rzadziej prywatnie. Prawie zawsze poza sezonem




Wysłane z telefonu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.