Jump to content

Edit History

pawel1966

pawel1966

Nie wiem czy to zaśmiecanie czy nie...ale lepiej o tym rozmawiać. Jak na razie nasze plany się nie zmieniają : czyli Grecja.

I taka inna ciekawostka z mojej posadzkarskiej branży - dziś chciałem zamówić maseczki, zwykłe przeciwpyłowe z filtrami, które kupują u mnie  parkieciarze i...Nie ma! .Moja zaprzyjaźniona firma BHP, w której czasem takie rzeczy kupuję sprzedała wszystko - nowych zamówić podobno już nie ma gdzie...Mam jeszcze paru innych dostawców więc jutro się zorientuję czy to prawda. Podobno maski ( produkowane zresztą  przede wszystkim w Chinach) wykupywali masowo handlarze. Teraz pewnie zarabiają na nich kilkunastokrotnie we Włoszech. Jeden z moich klientów ma jechać układać podłogi do Włoch i chciał się po postu zaopatrzyć a tu...zonk:)

pawel1966

pawel1966

Nie wiem czy to zaśmiecanie czy nie...ale lepiej o tym rozmawiać. Jak na razie nasze plany się nie zmieniają : czyli Grecja.

A tak inna ciekawostka z mojej posadzkarskiej branży - dziś chciałem zamówić maseczki, które kupują u mnie np. parkieciarze i....moja zaprzyjaźniona firma BHP sprzedała wszystko - nowych zamówić podobno już nie ma gdzie...Mam jeszcze paru innych dostawców więc jutro się zorientuję czy to prawda. Podobno maski ( produkowane zresztą  przede wszystkim w Chinach) wykupywali masowo handlarze. Teraz pewnie zarabiają na nich kilkunastokrotnie we Włoszech. Jeden z moich klientów ma jechać układać podłogi do Włoch i chciał się po postu zaopatrzyć a tu...zonk:)

• Create New...