Skocz do zawartości

Plany wakacyjne a rozprzestrzeniający się koronawirus


kojus

Rekomendowane odpowiedzi

Jest Rok 2015, pewien znany wszystkim lub prawie wszystkim człowiek zaczyna mówić:

 

... niektorzy powiedza wizjoner, i CO? i nic ;).

 

warto tez ogladnac "follow up"  sprzed kilkunastu godzin. Mądrego warto posłuchać. 

 

Edytowane przez bartezoz (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy na podstawie już teraz obowiązującego prawa -stan epidemiczny, nie można zarekwirować samochodu, lokalu na potrzeby niesienia pomocy ludności to może i można inne produkty które mają zapewnić tą pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Zulos napisał:

Jak to nie ma nic do powiedzenia?!? A:

- "Tak, Panie Prezesie", a

- "Oczywiście Panie Prezesie" i

- "już podpisuję Panie Prezesie"

to niby nic?!?;-)

A to Sorry Winetu :dzieki: faktycznie wkład do długopisu jednak ma coś do powiedzenia  :bevil:
Oczywiście wkład, bo długopisem jest nasze Słoneczko ? ? ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem kilka tygodni temu reportaż o akcji Niemieckiej Policji na A5 - wyłapywano tylko kampery i zestawy z przyczepami kempingowymi. Nagle ni stąd na parking zjeżdża samochód terenowy z przyczepą Hobby w ogóle nie zatrzymywany do kontroli i kieruje się na wagę. reporter ostentacyjnie biegnie za Policjantem, który pyta kierującego zestawem, dlaczego zjechał mimo, że nie był zatrzymywany a kierujący zestawem odpowiada, że chciałby sobie zestaw zważyć. Policjant z zainteresowaniem prowadzi zestaw na wagę no i waga pokazuje, że przyczepa waży 1740 kg a jej masa całkowita 1800 kg. Nagle kierowca podchodzi do Policjanta i mówi do niego czy może podejść do auta i jego żonie powiedzieć, że brakuje im tylko 40 kg do całkowitej ładowności i mamusia się już nie zmieści. Reporter nie mógł utrzymać kamery ze śmiechu a Policjant przykucnął.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, mundek28 napisał:

Nie wiem czy na podstawie już teraz obowiązującego prawa -stan epidemiczny, nie można zarekwirować samochodu, lokalu na potrzeby niesienia pomocy ludności to może i można inne produkty które mają zapewnić tą pomoc.

W stanie zagrożenia epidemicznego tudzież epidemii można m.in. nakazać udostępnienia nieruchomości, lokali, terenów i dostarczenia środków transportu do działań przeciwepidemicznych przewidzianych planami przeciwepidemicznymi

Mamy więc mowę w zasadzie wyłacznie o środkach transportu - np. o urządzeniach, aparaturze, maszynach nie ma mowy...

Także w sumie kampery mogą zmobilizować np. na mobilne miejsca izolacji - wzorowa izolacja;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Helmut napisał:

Oglądałem kilka tygodni temu reportaż o akcji Niemieckiej Policji na A5 - wyłapywano tylko kampery i zestawy z przyczepami kempingowymi. Nagle ni stąd na parking zjeżdża samochód terenowy z przyczepą Hobby w ogóle nie zatrzymywany do kontroli i kieruje się na wagę. reporter ostentacyjnie biegnie za Policjantem, który pyta kierującego zestawem, dlaczego zjechał mimo, że nie był zatrzymywany a kierujący zestawem odpowiada, że chciałby sobie zestaw zważyć. Policjant z zainteresowaniem prowadzi zestaw na wagę no i waga pokazuje, że przyczepa waży 1740 kg a jej masa całkowita 1800 kg. Nagle kierowca podchodzi do Policjanta i mówi do niego czy może podejść do auta i jego żonie powiedzieć, że brakuje im tylko 40 kg do całkowitej ładowności i mamusia się już nie zmieści. Reporter nie mógł utrzymać kamery ze śmiechu a Policjant przykucnął.

Boskieeeeeee!????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co wcześniej powiedziałem, Polski "rząd" ma plan. Lepiej coś zarekwirować ( czytaj: ukraść ), niż uczciwie kupić i zapłacić. Oczywiście to robi skutecznie. od 2.15" do 3.00"

Ps. A taki plan urlopowy na ten rok miałem a tu cały misterny plan w ..........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytając niektóre wypowiedzi proponował bym założyć śliniak co by się ubranko nie zamoczylo od nienawiści. To forum staje się samonapędzającym towarzystwem schizofreników i ja się z niego wypisuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, BoJa napisał:

Czytając niektóre wypowiedzi proponował bym założyć śliniak co by się ubranko nie zamoczylo od nienawiści. To forum staje się samonapędzającym towarzystwem schizofreników i ja się z niego wypisuje.

A gdzie tu Drogi Kolego widzisz nienawiść??

Dla niektórych każde słowo krytki, albo ironii wobec miłościwie nam panujących to już jest nienawiść...

Smutne to, bo właśnie to są słowa wypluwane do lustra...

Ja ośmieliłem się skrytykować Kościół za podejście na samym początku do organizacji mszy i zostałem posądzony o nienawiść do wiary, którą sam wyznaję...

Edytowane przez Zulos (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Voku zmienił(a) tytuł na Plany wakacyjne a rozprzestrzeniający się koronawirus

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.