Skocz do zawartości

Plany wakacyjne a rozprzestrzeniający się koronawirus


kojus

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Slawka napisał:

Cosik mocno. W szpitalu na Stadionie Narodowym na 24 pacjentów było  25 osób służb medycznych. Lekarze pracujący tam mieszkają w 5* hotelu i wstyd im. Tu wywiad z jednym z nich. https://www.facebook.com/pawel.reszka.90/posts/1867395730080171

W którym 5* hotelu mieszkają lekarze? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, danielpoz napisał:

W którym 5* hotelu mieszkają lekarze? 

W niewłaściwym. Bo to nie jest hotel należący do PHH, a więc nie jest to hotel narodowy.

Chociaż należy od do PHN więc jedno słowo różnicy, więc kto wie :)

Regent, dawny Hyatt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minutes ago, danielpoz said:

W którym 5* hotelu mieszkają lekarze? 

Tak jak w linku stoi, w pierwszym zdaniu - podobno w Regent Warsaw Hotel (dawniej Hyatt Warszawa)

@Cathay to nie jego szef tylko dyrektor szpitala na Narodowym mówi, że jest inaczej. A to zmienia postać rzeczy ;) Chyba, że mówisz o innej wypowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to, że nierząd wprowadza hasło: "Góry dla Górali!!", skoro wyciągi będą czynne, a hotele i gastronomia zamknięte. Zresztą pan Dworczyk powiedział z rozbrajającą szczerością przed chwilą, że przecież można wybrać się na narty np. z Krakowa i wrócić tego samego dnia, nie trzeba nigdzie nocować i nic jeść... Genialne - spadłem z fotela. Ale to było na żywo w TVN24, więc pewnie Pan Minister kłamał, bo TVN kłamie, więc skoro był w TVNie to musiał kłamać. Czego tu nie rozumiecie??:lol:

Mi to tam pasi bo jestem w połowie góralem z matki góralki, a do najbliższego wyciągu mam w prostej linii kilka kilometrów (do lepsiejszego 20, a promieniu 40-50 km do wyboru do koloru). Więc w sumie VIVA nierząd!!:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minutes ago, Zulos said:

można wybrać się na narty np. z Krakowa i wrócić tego samego dnia

 Spodziewam się, że któryś kolejny z rządu wypomni nam, że nie znamy własnego kraju. Warszawa np. ma swój stok narciarski - Górkę Szczęśliwicką. Szukajcie a znajdziecie ;)

Edytowane przez Slawka (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może w końcu nie będzie kolejek na stokach :]

ja już nie mogę się doczekać ?

oby tylko nie wprowadzili zakazu przemieszczania :rolleyes:

1 minutę temu, Łza Włóczynutka napisał:

To w tym roku będzie zima i śnieg?

a co w zeszły nie było ?

zeszły rok, miejscówka 1h20min jazdy od domu :-]

20200105_091435_resized.thumb.jpg.eac339362c70a44226f76b493923cea6.jpg20200105_085512_resized.thumb.jpg.88c2e65119a1963536aa27f79621c03b.jpg20200104_182719_resized.thumb.jpg.c724c528947216df9154fde8bec53e44.jpg20191228_200953_resized.thumb.jpg.94c6fb9edf5f50ef711b8621343d362e.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem w Bieszczadach 

4 minuty temu, Suzu4x4 napisał:

a co w zeszły nie było ?

Byłem w Bieszczadach w poszukiwniu zimy, 18 stycznia. Dobrze, że wziąłem rower, bo Ci co się wybrali z nartami mogli co najwyżej po błocie pojeździć, bo było tak:
IMG_20200118_122504.thumb.jpg.9c367bbc8921b11ef357d77dcda697be.jpgIMG_20200119_151936.thumb.jpg.67fa58e2851e2be0b415c0afa785d38a.jpg
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minute ago, danielpoz said:

W linku należy się zalogować?

Naprawdę? Byłam przekonana, że nie trzeba do przeczytania wskazanego postu. Przynajmniej ja nie muszę ;) Wystarczy, że przesunę ekran. Jeśli chcesz wyślę Ci post.

 

20201123_205159.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.