Skocz do zawartości

Plany wakacyjne a rozprzestrzeniający się koronawirus


kojus

Rekomendowane odpowiedzi

No i widzicie jak dobrze to zrobi na kondycję fizyczną, zamiast wozić dupy na wyciągach to będą skitury, narty biegowe czy rakiety śnieżne i raki.To w tej Francji ,Włoszech i Austrii też tumany przy władzy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



Mi z dziećmi sprawiają frajdę narty, nie pojadę z kolegami służbowo.
Ale kto Ci broni jechać służbowo z rodziną? Ostatnio w weekend miałem taki służbowy wyjazd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i widzicie jak dobrze to zrobi na kondycję fizyczną, zamiast wozić dupy na wyciągach to będą skitury, narty biegowe czy rakiety śnieżne i raki.To w tej Francji ,Włoszech i Austrii też tumany przy władzy?
O fizyczną kondycję trzeba dbać cały czas .
To że wozimy dupy na wyciągach nie oznacza że mamy problemy z kondycją .
Jedno drugiemu nie przeszkadza.
A skitury planowałem już przed pandemią .

Wysłane z mojego SM-G980F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeśli chcecie na narty w miejsce "koronobezpiczniejsze "to polecam Gruzję.

https://www.skiinfo.pl/wiadomosci/a/626294/na-narty-do-gruzji-miniprzewodnik-po-kaukaskich-stokach

Loty póki co śmiesznie tanie, wynajęcie samochodu tanie, noclegi śmiesznie tanie. A taniec muzyka, śpiew, wino, koniaki i żarcie mega topowe. I samo to że ruszyliście tyłki w inne miejsce niż wszyscy dodaje propsów!

Daty 2-9 stycznia. 

Z lotniska do Bkuriani 150 km.

 

 

 

NartyGruzja1.JPG

NartyGruzja2.JPG

NartyGruzja3.JPG

Edytowane przez Cathay (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O fizyczną kondycję trzeba dbać cały czas .
To że wozimy dupy na wyciągach nie oznacza że mamy problemy z kondycją .
Jedno drugiemu nie przeszkadza.
A skitury planowałem już przed pandemią .

Wysłane z mojego SM-G980F przy użyciu Tapatalka



Nie ty jeden na to wpadłeś, jak ogłosili zamykanie ośrodków na koniec zeszłego sezonu wyprzedał się cały sprzęt skiturowy. To był najlepszy sezon ever dla branży.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Loty tanie ale to normalne ceny w tym okresie w porównaniu do lat ubiegłych. Na dzień dzisiejszy te loty nie są warte nawet złotówki bo to loty widmo?

Wizz od wiosny sprzedaje bilety do Kutaisi wiedząc że Gruzja jest lotniczo zamknięta. Był czerwiec, później lipiec itd a loty ciagle odwoływane? Maj jest jednak bardziej realny i te terminy są oferowane z innych miast. 

 

Co do Bakuriani to prawie 200km i ze 4 godziny jazdy jeśli pogoda będzie łaskawa. Gudauri to w zimie z 7 i więcej godzin. Co do cen hoteli to możecie się zdziwić i raczej będą wyższe niż w Alpach? Rosjanie, Ukraińcy czy Turcy mocno podbijają tam ceny. To raczej nie ta liga dla przeciętnego Polaka. Skipasy podobne ceny jak w PL czy CZ i SK?

Najważniejsze! Narty to lepiej luty i marzec. Styczeń może być słaby jeśli chodzi o ilość śniegu.

 

7 godzin temu, Cathay napisał:

 

Loty póki co śmiesznie tanie, wynajęcie samochodu tanie, noclegi śmiesznie tanie.....

 

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Slawka napisał:

Na stoku nie ma święconej wody? ?

Obstawiam że nie chodzi o wodę, tylko że wyciągi nie są własnością klechów lub globalnych korporacji.. e, kościół to też globalna korpo.. anyłej, gdyby były, to by nie zarażały i mogłyby działać. A że należą do małych przedsiębiorców, to trzeba uwalić, tak jak setki tysięcy innych małych biznesów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Zulos napisał:

Jednak nasz nierząd nie wejdzie chyba na kurs przeciwstawny z góralami:

https://biznes.interia.pl/gospodarka/news-wkrotce-dobre-wiesci-dla-narciarzy,nId,4872616#iwa_source=special

Myślę że było to tak.

Na posiedzeniu rządu dyskutują:

- Zamykamy stoki narciarskie.

- Nie możemy.

- Bo co?

- Górale w wkurzą i dołączą do głupich macic.

- No tak, to powiemy im jak tym z cmentarzy dzień przed.

-Ale przed czym? Przed weekendem, przed świętami czy przed feriami?

E kur... no nie wiem.

A co zrobimy a z "przypadkiem z pałacu"? On bez nart nie wyżyje jak Donald bez piłki.

No dobra. Powiemy żeby się suweren nie szykował na narty, ale nie powiemy czemu.

KONIEC SPOTKANIA.

 

Gowin który w tym tyglu rządowym ma kręgosłup, może jak śledzik, wątły trochę, gibki deczko, ale jednak ma, poszedł do radia i na oparach uczciwości pierdutnął prawdę i poszła bomba. Górale dostali szału. I nagle, w poniedziałek o 14 czyli zanim słowa Gowina przestały brzęczeć w uszach SKIbranży  już rząd z branżą ustalił, już się dogadał. Będzie reżim sanitarny i będzie dobrze. 

W Małopolsce nadal będą procenty w przyszłych wyborach.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, Zulos said:

Jednak nasz nierząd nie wejdzie chyba na kurs przeciwstawny z góralami:

To potwierdza tylko, że oni działają bez planu i najmniejszego pomyślunku. Skumulowali wszystkie terminy ferii. Potem palnął jeden z drugim, że wyciągi narciarskie zamkną. Wkurzyli górali i próbują się z tego wycofać. Już widzę, jak cała Polska, co tam cała, niech tylko pół ruszy na narty w tym samym terminie, i będzie korzystać z usług we właściwym i odpowiednim reżimie sanitarnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minutes ago, Helmut said:

"cosik" jest nie tak ? z tą nasza służba zdrowia?

Cosik mocno. W szpitalu na Stadionie Narodowym na 24 pacjentów było  25 osób służb medycznych. Lekarze pracujący tam mieszkają w 5* hotelu i wstyd im. Tu wywiad z jednym z nich. https://www.facebook.com/pawel.reszka.90/posts/1867395730080171

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Cathay napisał:

W Małopolsce nadal będą procenty w przyszłych wyborach.

Nie dołuj mnie. Cóż mogę powiedzieć. Że Małopolska przeprasza za...

A ja muszę z tym żyć:D

Godzinę temu, Slawka napisał:

Cosik mocno. W szpitalu na Stadionie Narodowym na 24 pacjentów było  25 osób służb medycznych. Lekarze pracujący tam mieszkają w 5* hotelu i wstyd im. Tu wywiad z jednym z nich. https://www.facebook.com/pawel.reszka.90/posts/1867395730080171

Ciekawy jest też algorytm przyjmowania do Szpitala Narodowego (chyba, że już zmienili). Jednym z kryteriów jest samodzielne oddychanie pacjenta, czyli z miejsca wyklucza się pacjentów z koniecznością zastosowania respiratorów - po prostu takich nie przyjmują. Ale w magazynach narodowego zalegają respiratory w gotowości:D Ale to jest stan z początku zeszłego tygodnia. Może coś się zmieniło.

A to, że lekarze czekają w gotowości w hotelach za gruuubą kasę i nie mają co robić, to insza inszość...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Helmut napisał:

"cosik" jest nie tak ? z tą nasza służba zdrowia?

A kiedyś było dobrze?

 

18 minut temu, Slawka napisał:

Cosik mocno. W szpitalu na Stadionie Narodowym na 24 pacjentów było  25 osób służb medycznych. Lekarze pracujący tam mieszkają w 5* hotelu i wstyd im. Tu wywiad z jednym z nich. https://www.facebook.com/pawel.reszka.90/posts/1867395730080171

A jego szef, tyle że już pod nazwiskiem mówi że duża część tego co powiedział "tymczasowy" to bujdy.

I bądź tu mądry kto mówi prawdę. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.