Skocz do zawartości

Plany wakacyjne a rozprzestrzeniający się koronawirus


kojus

Rekomendowane odpowiedzi

25 minut temu, vrs napisał:

Ja właśnie pomyślałem że trzeba już powoli na zimówki przyczepę przełożyć. 

Ja założyłem całoroczne w grudniu - bieżnik jak zimowe. Chyba Goodyear.

Wyjazdy? Oczywiście, im dalej od cywilizacji tym lepiej. Myślę, że tego nam w tym roku już nie zabiorą. 

Wstrzymuję jednak zakup zimówek do kampera, najwyżej na ostatnią chwilę znowu w grudniu się założy, kolejek nie będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, maarec napisał:

Ja założyłem całoroczne w grudniu - bieżnik jak zimowe. Chyba Goodyear.

Wyjazdy? Oczywiście, im dalej od cywilizacji tym lepiej. Myślę, że tego nam w tym roku już nie zabiorą. 

Wstrzymuję jednak zakup zimówek do kampera, najwyżej na ostatnią chwilę znowu w grudniu się założy, kolejek nie będzie.

Kupiłeś kampera?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, danielpoz napisał:

To można zrobić zawsze a śniegu jeszcze nie widać?

Ale jak słońce swieci to przyjemniej ;)

My na kolejny wyjazd pewnie skoczymy dopiero w listopadzie wiec oponki bedą w sam raz. 

15 minut temu, maarec napisał:

Dwa kampery. Ale spokojnie, budka jeszcze jest :)

Tez mam zaległości widać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, mundek28 napisał:

Ciekawe czy grabarzy wpuszczą na cmentarze bo w razie czego kto nas zakopie?

Weźmiemy teleporadę, łopatę i sami się zakopiemy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.03.2020 o 13:29, jacekzoo napisał:

@lbuster Sebastian, sorki. Ale wg mnie powtarzasz tyko to co klepią w tvp. Jak nie przekonuje Cie przykład onkologii m, co fakt jest trochę innego kalibru  niż ten wirus. To poczytaj chociażby o grypie, ile zachorowań i ile zgonów. 
 

jakie stawanie na głowie? Kwarantanny które nie zmniejszają liczby zakażonych tyko obszar na którym będą? Nie ma żadnych naukowych dowodów że taka forma ,,zapobiegania,, jest skuteczna. 
 

jakie 2% populacji? Śmiertelność jest na poziomie 3,5% ale od zdiagnozowanych. A ile jest niezdiagnozowanych a zakażonych? Gdyby każdy nosiciel był zdiagnozowany to przy tej śmiertelności wzkaźnik byłby minimalny

A jaka panika jest potrzebna? W każdej kryzysowej sytuacji spokój jest najważniejszy, spokój i racjonalne myślenie. A nie panikowanie i robienie to co wszyscy

Po prostu ten wirus jest bardzo medialny i tyle

Z ostatniej chwili - nadal nie ma lekarstwa na koronowirusa , na głupotę  od marca też nie wynaleźli . pozdrwiam jacekzoo
https://www.medonet.pl/koronawirus/to-musisz-wiedziec,zasieg-koronawirusa-covid-19--mapa-,artykul,54726942.html?utm_source=sgonet&utm_medium=referral&utm_campaign=mapasgonet&srcc=mapasgonet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, august831 napisał:

na głupotę 

No niestety... bo jak inaczej nazwać to że nfz odwołał wszystkie planowane przyjęcia do szpitala? Wszystkie planowane zabiegi? To dopiero mądrość...

https://www.nfz.gov.pl/aktualnosci/aktualnosci-centrali/udzielanie-swiadczen-opieki-zdrowotnej-w-zwiazku-z-zapobieganiem-przeciwdzialaniem-i-zwalczaniem-covid-19-zalecenia,7826.html

Druga rzecz, jest opublikowany raport who gdzie sami stwierdzili, że śmiertelność tego jest na poziomie grypy https://www.who.int/bulletin/online_first/BLT.20.265892.pdf

@august831 mniej onetu :)

Edytowane przez jacekzoo (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.