Skocz do zawartości

Nowa przyczepa z prysznicem


w79

Rekomendowane odpowiedzi

Specjalnie dałem linka bo napisałeś że inne odcinki oglądałeś.. ale jednak są.. i basta..

A to że było to wiem i nie musze się cofać bo nigdy nie oglądam się za siebie... ja odbieram inaczej.. takie coś, kupują tacy .. koniec.

Było jeszcze wcześniej parę odcinków gdzie RNG pokazywał te usterki, czy to jak mu woda ciekła ze zbiornika na wodę. Generalnie, swojego czasu narzekali mocno na tą swoją przyczepę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 70
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

54 minuty temu, ufolz napisał:

Specjalnie dałem linka bo napisałeś że inne odcinki oglądałeś.. ale jednak są.. i basta..

A to że było to wiem i nie musze się cofać bo nigdy nie oglądam się za siebie... ja odbieram inaczej.. takie coś, kupują tacy .. koniec.

Człowieku wyluzuj majty, co ty taki nerwowy jesteś, chyba że zakaz wychodzenia na ciebie tak działa, ja już nie wypowiadam się na ten temat jak również na inne związane z motoryzacją bo zauważyłem że przeważnie mówią ciągle ci sami i nie mówią nic o własnych doświadczeniach z daną przyczepą czy tam samochodem lecz co usłyszeli lub im ktoś coś powiedział, to jest jakaś masakra jak można wypowiadać się o czym czego się nie zna lub nie doświadczyło.

Ewentualnie taką ciekawostkę mogę ci powiedzieć, że mój kolega ostatnio jechałem bolidem F1 i mi mówił że trochę zarzuca tył przy 500km/h, widzisz tak to wygląda. Pozdrawiam miłego wieczoru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, peja76 napisał:

Człowieku wyluzuj majty, co ty taki nerwowy jesteś, chyba że zakaz wychodzenia na ciebie tak działa, ja już nie wypowiadam się na ten temat jak również na inne związane z motoryzacją bo zauważyłem że przeważnie mówią ciągle ci sami i nie mówią nic o własnych doświadczeniach z daną przyczepą czy tam samochodem lecz co usłyszeli lub im ktoś coś powiedział, to jest jakaś masakra jak można wypowiadać się o czym czego się nie zna lub nie doświadczyło.

Ewentualnie taką ciekawostkę mogę ci powiedzieć,  mój kolega ostatnio jechałem bolidem F1 i mi mówił że trochę zarzuca tył przy 500km/h, widzisz tak to wygląda. Pozdrawiam miłego wieczoru.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, danielpoz napisał:

Oj widać że ciśnienie się podniosło bo ktoś śmiał obrazić jakąś markę przyczep. ?

Wiesz gdzie mam markę przyczep w D, kupuje to co pisałem już wcześniej nie ważne czy to Adria, Hobby, Knaus, ma być i do oka i do ręki, ale widzę że jak tu nie masz Forda, Citroena, Adrii, LMC, toś dupa a nie Karawaningowiec. A i bym zapomniał najlepiej z lat 90

Edytowane przez peja76 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, peja76 napisał:

Wiesz gdzie mam markę przyczep w D, kupuje to co pisałem już wcześniej nie ważne czy to Adria, Hobby, Knaus, ma być i do oka i do ręki, ale widzę że jak tu nie masz Forda, Citroena, Adrii, LMC, toś dupa a nie Karawaningowiec. A i bym zapomniał najlepiej z lat 90

Ja mam i citroena i LMC 

 

sic...

?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
W dniu 28.03.2020 o 21:14, peja76 napisał:

Wiesz gdzie mam markę przyczep w D, kupuje to co pisałem już wcześniej nie ważne czy to Adria, Hobby, Knaus, ma być i do oka i do ręki, ale widzę że jak tu nie masz Forda, Citroena, Adrii, LMC, toś dupa a nie Karawaningowiec. A i bym zapomniał najlepiej z lat 90

i może tylko dodam,że  znać kogoś kto zna kogoś  komu coś sie przydarzyło:)):mlot:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.