Skocz do zawartości

Polska naturystycznie


Michał2016

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma. Żadnego. Cywilizacja nie dotarła i długo nie dotrze, a może i nigdy.
Niestety najbliższy camp fkk to ten w pół drogi między Berlinem a niemieckim wybrzeżem Bałtyku. Fajne na pewno dwa są nad Balatonem. Nie wiem jak w Czechch. 
 

Edytowane przez Cathay (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
W dniu 22.03.2020 o 23:49, Michał2016 napisał:

Ja wiem o jednym takim ośrodku  na Mazurach. Ale po pierwsze zbyt się  nie reklamują, po drugie są  nastawieni na Niemców a po trzecie nie są  kempingiem :)

Michał.....podaj jakieś namiary, proszę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

W Polsce nie trafiłam na taki kemping, ale ciekawym rozwiązaniem jest parking Go- Lasek między Krynicą Morską i miejscowością Piaski, szczególnie dla kamperów. Można zaparkować blisko plaży, latem 2018 płaciłam 25 zł za dobę za parking. To bezpieczna miejscówka gdzie można zostawić kampera na cały dzień i iść plażować :D W Piaskach na marinie jest darmowy prysznic i woda. Spędziliśmy tam ciekawy tydzień :D 

Pozdrawiam odważnych :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.03.2020 o 15:30, Michał2016 napisał:

Są  u nas takie kempingi? 

Nie wiem czy są, ale W Diablej Górze jedna pani paradowała z gołymi wiszącymi balonami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Kasia Kempinguje KazikTV napisał:

W Polsce nie trafiłam na taki kemping, ale ciekawym rozwiązaniem jest parking Go- Lasek między Krynicą Morską i miejscowością Piaski, szczególnie dla kamperów. Można zaparkować blisko plaży, latem 2018 płaciłam 25 zł za dobę za parking. To bezpieczna miejscówka gdzie można zostawić kampera na cały dzień i iść plażować :D W Piaskach na marinie jest darmowy prysznic i woda. Spędziliśmy tam ciekawy tydzień :D 

No ale skoro to nie kemping to jak to wygląda?  Rozumiem, że jest naga plaża obok? No ale na tym parkingu to jak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc to wygląda tak że w tej okolicy na Mierzei Wiślanej jest sporo parkingów leśnych. To prywatne parkingi, niektóre niemal na plaży np. Parking Duży, na których można sobie legalnie stać kamperkiem lub osobówką, nie pamiętam czy były tam przyczepy... 

Spotkaliśmy tam ludzi, którzy spędzali tak całe tygodnie i miesiące. Jak mówiłam to parking w lesie, bez żadnych udogodnień. Ale nieopodal w Piaskach jest Marina, gdzie można uzupełnić wodę, zrobić zrzut ścieków i wziąć prysznic. 

Zrobiłam filmik z tego wypadu: https://youtu.be/CszLpwHjYlA?t=606

Zaczynam w Marinie a kończę na parkingu Go- Lasek, pokazuję też wejście na nagą plażę. Można do niej dojść piechotą z parkingu, to parking dla bywalców tej plaży. Jest dobrze oznakowana i nie ma mowy aby ktoś tam wszedł przypadkiem. Rozciąga się miedzy 3 wejściami, więc jest duża. 

Współrzędne: 54° 25’ 21" N, 19° 34’ 38" E

Mam nadzieję że odpowiedziałam na Twoje pytanie, w razie czego pisz ? To zapewne nie jest opcja dla rodzin ale to dość hardkorowy sposób na bezpieczny i tani nocleg nad polskim morzem.

Dodam jeszcze tylko że to był mój pierwszy raz na plaży naturystów i było super. Słyszałam że na plaży w Stogach w Gdańsku, niezbyt dobrze się dzieje, ale w Piaskach było super. Niewiele ludzi, pełna kultura i naprawdę można było się poczuć jakby się było tam samemu...

Mam stamtąd dobre wspomnienia.

Mimo że któregoś dnia na parkingu, po całym dniu plażowania podeszła do mnie widzka która mnie rozpoznałą :D:D:D:D 'Kasiu to Ty? Tak myślałam że to Ty... WIDZIAŁAM CIĘ na plaży!' ?

 

 

 

 

 

Edytowane przez Kasia Kempinguje KazikTV (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

http://campingwyzwanie.com/  spokojny piękny camping jeżdżę tam od 3 lat jest to taka baza wypadowa na zwiedzanie i opalanie w ciszy, często jesteśmy z żoną tam sami bo mało ludzi tam zagląda,  ale jak naprawdę komuś chodzi o wypoczynek to polecam, woda zimna bo to jednak rzeczka ale popływać kajakiem można, w nocy ciemno piękne niebo można, rozpalić ognisko, polecam miła obsługa z Polski i z Holandii

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.