Skocz do zawartości

515 Fendt


Jerzy i Beata

Rekomendowane odpowiedzi

To też pochwalę się moim nabytkiem, chociaż kupiona pół roku temu. Dość długo szukałem ideału i takowy nabyłem. Przyczepa można by rzec nie używana tylko 10 km. przebiegu  na kołach[ w chwili zakupu] i jeden miesiąc użytkowania przez poprzednika. 

IMG-20190913-WA0002.jpg

IMG-20190911-WA0007.jpg

IMG-20190929-WA0007.jpg

IMG-20190911-WA0002.jpg

IMG-20190929-WA0004.jpg

IMG-20190929-WA0009.jpg

IMG-20190911-WA0008.jpg

IMG-20190929-WA0011.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 43
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

21 minut temu, jacekzoo napisał:

Super, a jaki był powód odsprzedaży takiej świeżynki?  

Prawdziwy powód? na pewno zna go sprzedający, ale w/g mojej wiedzy kupując nie interesował się, czy może ciągnąć swoim autem [też nowy nabytek Lexus] tą przyczepę, ale myślę, że ważniejszy powód to potrzebna kasa. Przyczepa zakupiona w polskim salonie jako nowa w 2018 roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, danielpoz napisał:

Ma minimum 4 lata więc pewnie leasing się zakończył ityle. 

I do tego 

 

8 godzin temu, Jerzy i Beata napisał:

można by rzec nie używana tylko 10 km


 

Absolutnie nie twierdze że jest inaczej. Czasami coś nie ,,pyknie,, ktoś nie polubi budy, kasa przyciśnie. 
 

a marka zacna, tylko sie cieszyć z takiej sztuki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, marek230482 napisał:

Fendt to ciekawe przyczepy. Zawsze mnie tylko zastanawiało dlaczego większość nie m WC. U Ciebie chyba jest ale oglądając jeszcze jakiś czas temu to większość nie miała. 

Sprowadzane z Francji po cyganach nie mają. 

Super przyczepa. Gratuluję zakupu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, marek230482 napisał:

Fendt to ciekawe przyczepy. Zawsze mnie tylko zastanawiało dlaczego większość nie m WC. U Ciebie chyba jest ale oglądając jeszcze jakiś czas temu to większość nie miała. 

Nie, w zdecydowanej mniejszości nie mają wc. Ty poprostu oglądałeś najtańsze bardachy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Toaleta oczywiście jest. Klimę i markizę zamontowałem w Bieruniu, a przedsionek który otrzymałem z przyczepką już sprzedałem [ ogłaszałem u nas, ale niestety nie było chętnego]. Mam filmiki przed zakupowe, prosiłem sprzedającego by mi nagrał w miarę dokładnie, gdyż miałem ok.600 km. Przed zakupem sprawdziłem w CEPiK po vin i potwierdziło to informację kupującego, że zakupił w maju [ przywieziono mu we wskazane miejsce ], a zarejestrował dopiero 03,08,2018r, gdy musiał ją przyciągnąć do domu [ stąd  tylko naprawdę 10km.] W CEPiK i DR mam 2018r produkcji to też na plus, ale nawet na oponach jest 16-ty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.