Skocz do zawartości

Ciepla woda


Rekomendowane odpowiedzi

17 minut temu, muflonpl napisał:

Akurat z calkowitego spalania gazu propan butan........

https://forum.karawaning.pl/topic/12606-piecyk-grzewczy-w-przyczepie-a-nasze-bezpieczeństwo/page/14/ poczytaj ten watek i wątki w nim wymieniane

 

7 minut temu, lamaczhasel napisał:

Znalazłem kabinę z brodzikiem 60cm x 60cm i do tego baterie z podgrzewaczem.

co to za kabina ? uczulam  na masę tego co chcesz włożyć do przyczepy - jak Cię zważą a będzie przekroczona DMC  będziesz płakał

 

7 minut temu, lamaczhasel napisał:

A jeśli dam osobny wlacznik do pompy zanurzeniowej w zbiorniku i pompa caly czas bedzie pompować wodę w obiegu

pompa będzie mielić wodę  w sobie - krótki czas pewnie jej nic sie nie stanie, długi czas zjarasz silniczek i po pompie
dalej pytanie jaki będzie podgrzewacz ?
 

Edytowane przez smok_wawelski (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Najprościej to przed istniejący kran założyć mieszacz , ciepła i zimna do mieszacza , mam tak zrobione u siebie , Działa aż miło .I nie jakiś karawaningowy tylko zwykły domowy i to z tych najtańszych , ciśnienie z tej pomp i tak go nigdy nie rozwali , koszt ok 80 zł , Grzanie wody przy wykorzystaniu pieca który jest w przyczepie . wyślę ci nr na pw zadzwoń toci wytłumaczę jak .

Edytowane przez adaml61 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozwiązanie ok - ale  kolejna stówka czy półtorej wydana :( 
Mozna i dać mieszacz z mikrostykiem 
https://allegro.pl/oferta/kran-trend-mieszacz-do-prysznica-ciepla-zimna-woda-7389821581
https://allegro.pl/oferta/mieszacz-ciepla-zimna-woda-mikser-london-comet-7813175863

Edytowane przez smok_wawelski (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poco , krany ma z stykami , a mieszacz z mikro stykiem za 8 dyszek nie kupi , tu tylko przecina wąż , wkłada mieszacz podpina ciepłą i po zawodach , godzina roboty .

Ten za 74 zł po dwóch użyciach na śmieci , temat przerobiony . Nie wytrzyma 1 wyjazdu .

Edytowane przez adaml61 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co to za kabina ? cały czas uczulam  na mase tego co chcesz włożyć do przyczepy - jak Cię zważą a będzie przekroczona DMC  bedziesz płakał

Brodzik z włókna szklanego sciany także. Jakieś 40kg wagi. Biorąc pod uwagę że wywalam stary przedsionek który jest jeszcze na metalowych rurkach i z ciężkim namiotem, zastępuje go przedsionkiem który waży 20kg więc myślę mam zapas tych 60kg zeby doposażyć w kabinę prysznicowaq.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poco , krany ma z stykami , a mieszacz z mikro stykiem za 8 dyszek nie kupi , tu tylko przecina wąż , wkłada mieszacz podpina ciepłą i po zawodach , godzina roboty .

Ten za 74 zł po dwóch użyciach na śmieci , temat przerobiony . Nie wytrzyma 1 wyjazdu .

Dałem tylko jako poglądowe przypuszczałem ze za tanio. Tanie mięso to psi jedzą default_smile.png

 

Wada wg taka ze jak ocieplić to trza gdzieś łapę wsadzić jak mieszacz na instalacji smok sie starzeje i wygodny sie robi w tylku sie przewraca default_smile.png

 

Przy okazji jakieś sprawdzone typy Adam masz ? Pomału czas mi będzie klecic default_smile.png

 

@lamaczhasel waga w GSie albo na składzie bud prawde Ci powie po prostu zwaz bude wielu juz było zaskoczonych

 

Wysłane przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Do przyczepy wygrzebałem jakiś mieszacz w starociach  . Do kampera  kran wybrałem nie za drogi , z wysoką wylewką żeby dobrze się myło gary , na koniec perlator żeby nie marnować wody . Najpierw  założyłem karawaningowy , dedykowany do ciśnieniowej instalacji , zdechł na pierwszym wyjeżdzie . Lenistwo nie popłaca , nie chciało się przerobić otworu pod domowy . Te tanie w domu wytrzymują po 2 lata , to w kamperze będą wieczne .

Edytowane przez adaml61 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki - właśnie o czymś takim myślałem - tez chcę wysoki w kuchni bo jest to wygodne

Edytowane przez smok_wawelski (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.