Jump to content
LuDa

Daszek przeciwsłoneczny - Rozmiar do Knaus Sport 450

Recommended Posts

szwedki

Jeżeli decydujecie się na 200cm głębokości to przynajmniej zróbcie min 30 cm zwisu z przodu to wiele pomoże.

A najlepszym daszkiem przeciwsłonecznym jest dobre drzewo.

LuDa
17 minut temu, szwedki napisał:

A najlepszym daszkiem przeciwsłonecznym jest dobre drzewo.

Tak robiłem do tej pory i się udawało 😎

My głownie Polska i Skandynawia tam kempingi są pięknie zadrzewione.

pawel1966

@LuDa Cieszę się jeśli choć trochę mogłem pomóc. Mama nadzieję, że do tego czasu sytuacja się trochę unormuje i będzie dało się wyjechać z Polski więc życzę udanej podróży

@szwedki to racja! Ten, który mamy faktycznie się w Grecji nagrzewał, ale daje cień a pod daszkiem zasuwał nam cały czas wielki wiatrak - więc było naprawdę całkiem przyjemnie

LuDa

Finalnie zamówiłem daszek od pani Beaty, jest to Walker 520 x 200 z pełnym stelażem + 3 bloczki do bezinwazyjnego mocowania rurek dachowych  + pcrzesyłka 320,-, i czekam na dostawę.

Jeszcze raz dziękuję za pomoc i cenne rady, pozdrawiam.

Jak przyjedzie to opiszę co i jak.

LuDa

Dzisiaj dojechał, po wstępnych oględzinach stwierdziłem że jest lepiej niż się spodziewałem 🙂

Dobrze zapakowany, kompletny czyli stelaż (wygląda na idealny) 3 bloczki chyba nowe i sam daszek, widać że używany ale solidny i bez uszkodzeń, ładny kolor.

Podziękowania dla p. Beaty 🙂

Larysa

A co Wy bidule byście zrobili, przecież był taki czas kiedy nie było takich daszków. Wiem ile będzie gromów, przecież to są inne czasy. To prawda. Ale może komuś się przyda nasz pomysł z dawnego okresu: plandeka z Castoramy /najczęściej niebieska/, złożony rant, wsunięty kabel TV i wio od przodu do tyłu. Pręty metalowe i sznurki oraz szpilki od namiotu i wszystko było super. Myślicie, że wyglądało to dziadosko?, nic podobnego!!! Wodoszczelny dach, zasłaniał od słońca i za 30,- zł. A najważniejsze to to, że był lekki, szybki montaż i spełniał swoje zadanie. Pozdrawiam Was

LuDa

No fajnie, ja 12 lat jeździłem z takim namiotem, od szwagra z wojska :-)

Co nie znaczy że mam wieszać prześcieradła na przyczepie, o której wiele lat tylko marzyłem

Pozdrawiam. 

Namiot n6.jpg

pawel1966

No to czekamy na fotki po rozłożeniu:)

@LuDa

LuDa

Miał być wyjazd 10 dniowy 30 kwietnia do Szwecji ale mam coraz większe obawy. Mogę zmienić termin rezerwacji ale jeszcze się wstrzymam gdzieś do 25-28 kwietnia może będzie lepiej (zdrowiej).

Tak że pierwsze fotki będą chyba w ogrodzie jak odkryję przyczepę i zrobię przymiarkę.