Jump to content
Diana 176

Węgry - Majówka 2020

Recommended Posts

Diana 176
W dniu 2.04.2020 o 16:09, adamdiver napisał:

Patrzmy pozytywnie na to co przed Nami ;)  Teraz czas na szykowanie, na wyjazd też przyjdzie.

Dokładnie.Trzeba być optymistą i wierzyć że nadejdzie czas wyjazdu. Ja wierzę że wyjadę jeszcze w tym roku do września.:biwak:

W dniu 9.03.2020 o 05:44, Tomii napisał:

Mam plan na ten rok żeby już więcej nie planować. Majówka ma tylko 3 dni i nie wiadomo jak duże będą ograniczenia jeśli chodzi o przemieszczanie się. 

Trochę optymizmu. Jak bym tak podchodziła to klapa. Trzeba mieć jakieś☺️marzenia i plany, bez tego człowiek jest inwalidą:gitara:

Jerzy i Beata

Plan był i nadal jest, ale odłożony w czasie. Osobiście jestem stałym bywalcem Berekfurdo. Może z atrakcjami nie jest tu super, ale w miarę spokojnie i cicho. Macie może coś do polecenia na węgrzech? [ale zdecydowanie przeciwieństwo Hajduszoboszlo].

adamdiver
1 godzinę temu, Jerzy i Beata napisał:

Macie może coś do polecenia na węgrzech? [ale zdecydowanie przeciwieństwo Hajduszoboszlo].

Ostatnio na majówke byłem pierwszy raz w Cserkeszolo, tylko trafiłem na kiepską pogodę na poczatku ale z biegiem dni się poprawiało i otworzyli część atrakcji na zewnątrz. Jak zawsze warto odwiedzić i ocenić wedle swoich potrzeb. Dla mnie było ok. W razie W baseny pod dachem i szatnie do przebrania. Łazienki czyste.

Tomii
12 godzin temu, Diana 176 napisał:

Trochę optymizmu. Jak bym tak podchodziła to klapa. Trzeba mieć jakieś☺️marzenia i plany, bez tego człowiek jest inwalidą:gitara:

Brak planu też jest planem :D, albo jak to się mówi - dobrze jak w planie są niewiadome ;).

leszek

Na stronie Berekfurdo jest że otwarli 22 maja ale ciężko przetłumaczyć bo akurat ten plik w wersji graficznej . na stronie Sarospataka  że od 30 maja i resztę w czerwcu . Tak że teraz tylko czekać na otwarcie granic .

elaola

Otworzyli większość basenów ale kempingi nadal zamknięte 🤥