Skocz do zawartości

Węgry - Majówka 2020


Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 6.03.2020 o 17:33, Diana 176 napisał:

Czas leci i pora pomyśleć już o wyjazdach na ciepłe baseny. Macie już jakieś plany? 

Mam plan na ten rok żeby już więcej nie planować. Majówka ma tylko 3 dni i nie wiadomo jak duże będą ograniczenia jeśli chodzi o przemieszczanie się. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
W dniu 2.04.2020 o 16:09, adamdiver napisał:

Patrzmy pozytywnie na to co przed Nami ;)  Teraz czas na szykowanie, na wyjazd też przyjdzie.

Taaa. Ciekawe za co.... :oslabiony: Wszystko się sypie, a pomocy znikąd nie widać.... :wacko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem z natury optymistą i zakładanie czarnych scenariuszy jest dla mnie obce oraz  bez sensowne, ale jestem tez realistą i patrzę na to co się dzieje.
Smok miał sklecić puszkę, wziął urlop na wrzesień i miał pojechać na  Bałkany z głównym nastawieniem na Albanię,  a po drodze chwile na basenach na Węgrzech - kot tez zrobił miau, wirus tez robi niezły miał - miał, miau, miał :( 
Będąc optymistą klecę puszkę i oczywiście że sklecę ja do końca - będąc realistą i patrząc na to co się dzieje będę szczęśliwy jeśli we wrześniu uda się nam objazdówka po PL  co tak naprawdę nie jest dla smoków krzywdą bowiem cenimy i utożsamiamy się ze słowami  p. Stanisława Jachowicza :) 

Edytowane przez smok_wawelski (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, smok_wawelski napisał:

Jestem z natury optymistą i zakładanie czarnych scenariuszy jest dla mnie obce oraz  bez sensowne, ale jestem tez realistą i patrzę na to co się dzieje.
Smok miał sklecić puszkę, wziął urlop na wrzesień i miał pojechać na  Bałkany z głównym nastawieniem na Albanię,  a po drodze chwile na basenach na Węgrzech - kot tez zrobił miau, wirus tez robi niezły miał - miał, miau, miał :( 
Będąc optymistą klecę puszkę i oczywiście że sklecę ja do końca - będąc realistą i patrząc na to co się dzieje będę szczęśliwy jeśli we wrześniu uda się nam objazdówka po PL  co tak naprawdę nie jest dla smoków krzywdą bowiem cenimy i utożsamiamy się ze słowami  p. Stanisława Jachowicza :) 

Też mi sie wydaje, że jedyną ewentualnością w tym roku są budżetowe wakacje w PL, gdzieś pod koniec sierpnia. Poza tym, nie wiadomo czy granice będą juz choćby lekko uchylone. Jakieś Węgry to może jesienią się wykocą, jak wirus i finanse pozwolą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kajtek, jak beda wybory w terminie to i beda granice uchylone jak w glosowaniu korespondencyjnym koperty???. Przejada tylko wlasciwi obywatele, pamietacie slynne slowa "..co to za konkurs jak niewiadomo kto wygra.." ?

Dobrze bedzie, badzmy optymistami co do wyjazdow. 

Przepraszam za brak polskich znakow ale telefon mam chinski. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, ufolz napisał:

 telefon mam chinski.

Koronawirus !!!!!!! :look::P:hehe:

19 minut temu, Lucek26 napisał:

Moja przyczepa dzisiaj wyjechała spod wiaty.:przyczepa: Niestety tylko na ogród z drugiej strony domu ,postoi kilka dni i wraca pod wiatę a jutro miał być wyjazd  na Węgry.:'(

Moja wyjechała spod wiaty koło 10 marca, już była gotowa do wyjazdu i tuż przed planowanym wyjazdem, wróciła z powrotem pod wiatę....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Lucek26 napisał:

Kajetan na razie pozostanie nam wspominanie ubiegłorocznego wyjazdu do Velkich Losin . :banan:

A to myśmy się tam przecież spotkali !! Faktycznie. Taka była piękna pogoda. Taka jak teraz....  :'(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.