Jump to content
Diana 176

Węgry - Majówka 2020

Recommended Posts

Diana 176

Czas leci i pora pomyśleć już o wyjazdach na ciepłe baseny. Macie już jakieś plany? 

Diana 176

Chyba się jednak wahacie tak jak i ja:biwak:

PLopaPL

Coś w głowie zaczyna się wiercić 

Tomii
W dniu 6.03.2020 o 17:33, Diana 176 napisał:

Czas leci i pora pomyśleć już o wyjazdach na ciepłe baseny. Macie już jakieś plany? 

Mam plan na ten rok żeby już więcej nie planować. Majówka ma tylko 3 dni i nie wiadomo jak duże będą ograniczenia jeśli chodzi o przemieszczanie się. 

Zbyszek

miałem zaplanowany wyjazd do Velky Meder, od 8 maja.  Chyba trzeba będzie zrezygnować !

adamdiver

Patrzmy pozytywnie na to co przed Nami ;)  Teraz czas na szykowanie, na wyjazd też przyjdzie.

Kajetan
W dniu 2.04.2020 o 16:09, adamdiver napisał:

Patrzmy pozytywnie na to co przed Nami ;)  Teraz czas na szykowanie, na wyjazd też przyjdzie.

Taaa. Ciekawe za co.... :oslabiony: Wszystko się sypie, a pomocy znikąd nie widać.... :wacko:

smok_wawelski
Posted (edited)

Jestem z natury optymistą i zakładanie czarnych scenariuszy jest dla mnie obce oraz  bez sensowne, ale jestem tez realistą i patrzę na to co się dzieje.
Smok miał sklecić puszkę, wziął urlop na wrzesień i miał pojechać na  Bałkany z głównym nastawieniem na Albanię,  a po drodze chwile na basenach na Węgrzech - kot tez zrobił miau, wirus tez robi niezły miał - miał, miau, miał :( 
Będąc optymistą klecę puszkę i oczywiście że sklecę ja do końca - będąc realistą i patrząc na to co się dzieje będę szczęśliwy jeśli we wrześniu uda się nam objazdówka po PL  co tak naprawdę nie jest dla smoków krzywdą bowiem cenimy i utożsamiamy się ze słowami  p. Stanisława Jachowicza :) 

Edited by smok_wawelski (see edit history)

Kajetan
20 godzin temu, smok_wawelski napisał:

Jestem z natury optymistą i zakładanie czarnych scenariuszy jest dla mnie obce oraz  bez sensowne, ale jestem tez realistą i patrzę na to co się dzieje.
Smok miał sklecić puszkę, wziął urlop na wrzesień i miał pojechać na  Bałkany z głównym nastawieniem na Albanię,  a po drodze chwile na basenach na Węgrzech - kot tez zrobił miau, wirus tez robi niezły miał - miał, miau, miał :( 
Będąc optymistą klecę puszkę i oczywiście że sklecę ja do końca - będąc realistą i patrząc na to co się dzieje będę szczęśliwy jeśli we wrześniu uda się nam objazdówka po PL  co tak naprawdę nie jest dla smoków krzywdą bowiem cenimy i utożsamiamy się ze słowami  p. Stanisława Jachowicza :) 

Też mi sie wydaje, że jedyną ewentualnością w tym roku są budżetowe wakacje w PL, gdzieś pod koniec sierpnia. Poza tym, nie wiadomo czy granice będą juz choćby lekko uchylone. Jakieś Węgry to może jesienią się wykocą, jak wirus i finanse pozwolą.

ufolz

Kajtek, jak beda wybory w terminie to i beda granice uchylone jak w glosowaniu korespondencyjnym koperty🤣🤣🤣. Przejada tylko wlasciwi obywatele, pamietacie slynne slowa "..co to za konkurs jak niewiadomo kto wygra.." ?

Dobrze bedzie, badzmy optymistami co do wyjazdow. 

Przepraszam za brak polskich znakow ale telefon mam chinski. 

Lucek26

Moja przyczepa dzisiaj wyjechała spod wiaty.:przyczepa: Niestety tylko na ogród z drugiej strony domu ,postoi kilka dni i wraca pod wiatę a jutro miał być wyjazd  na Węgry.:'(

Kajetan
17 godzin temu, ufolz napisał:

telefon mam chinski.

Koronawirus !!!!!!! :look::P:hehe:

19 minut temu, Lucek26 napisał:

Moja przyczepa dzisiaj wyjechała spod wiaty.:przyczepa: Niestety tylko na ogród z drugiej strony domu ,postoi kilka dni i wraca pod wiatę a jutro miał być wyjazd  na Węgry.:'(

Moja wyjechała spod wiaty koło 10 marca, już była gotowa do wyjazdu i tuż przed planowanym wyjazdem, wróciła z powrotem pod wiatę....

Lucek26

Kajetan na razie pozostanie nam wspominanie ubiegłorocznego wyjazdu do Velkich Losin . :banan:

Kajetan
3 minuty temu, Lucek26 napisał:

Kajetan na razie pozostanie nam wspominanie ubiegłorocznego wyjazdu do Velkich Losin . :banan:

A to myśmy się tam przecież spotkali !! Faktycznie. Taka była piękna pogoda. Taka jak teraz....  :'(

Lucek26

A tu ani na Węgry ani do Velkich Losin . 😭😭 :przyczepa:

Pogoda ma być wyjątkowo piękna jak na wczesny kwiecień, niestety pozostaje nam siedzenie w domu. Pozdrawiam Twoja urocza załogę.:banan: