Skocz do zawartości

Kemping nad Bałtykiem z pontonem


Stu

Rekomendowane odpowiedzi

Od kilku godzin szukam pola kempingowego nad naszym morzem, z możliwością slipowania pontonu. Wiem, że jest mało pól z bezpośrednim dostępem do wody, ale może ktoś z Was podpowie mi coś rozsądnego. Jeżeli chodzi o lokalizację, to w grę wchodzi całe wybrzeże. Termin: Święta Wielkanocne.  Jednostka: RIB 4m 40KM. Uprawnienia mam. Jakiś pomysł?

Pzdr, Kuba 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rewa/k. Gdyni  - jest slip dla łodzi, jakieś małe prywatne pole kempingowe, takie przydomowe. Co do sanitariatów i warunków to za wiele Ci nie powiem bo mam od domu jakieś ~10km, ale w sezonie sporo przyczep tam stoi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.02.2020 o 22:01, Stu napisał:

Od kilku godzin szukam pola kempingowego nad naszym morzem, z możliwością slipowania pontonu. Wiem, że jest mało pól z bezpośrednim dostępem do wody, ale może ktoś z Was podpowie mi coś rozsądnego. Jeżeli chodzi o lokalizację, to w grę wchodzi całe wybrzeże. Termin: Święta Wielkanocne.  Jednostka: RIB 4m 40KM. Uprawnienia mam. Jakiś pomysł?

Pzdr, Kuba 

my trzymamy łódkę w marinie w Kamieniu Pomorskim, jest pełen węzeł sanitarny widziałem kampery stojące dziko na parkingu przy marinie. Slip jest obok w porcie rybackim.

Kemping Polmax w Dziwnowie https://goo.gl/maps/YbY5LcBxTzySZ75h7

ma dostęp do wody ale nie wiem czy ma slip, slip jest na pewno po drugiej stronie w porcie jachtowym.

Nie wiem czy to twój pierwszy wyjazd z ribem nad morze ale pamiętaj że morze to nie jezioro ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, odpuścił manetkę i "wbił się" we wcześniejszą falę, a dodatkowo jak stracił pęd, to delikatnie obróciło go wokół osi. Następna fala zrobiła robotę... Z wodą nie ma nigdy żartów - zawsze kapok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Motorowodniakiem nie jestem, ale w żeglarstwie kiedyś trzeba było coś potrafić aby uzyskać patent. A i w motoryzacji-pamiętam jak kilka lat temu przy okazji wypadku polskiego autokaru we Włoszech czy Francji usłyszałem że prowadził go doświadczony 21 letni kierowca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, przepraszam że w tym wątku...ale znacie jakiś sklep np z używanymi kapokami albo cóś w ten deseń. Filmik do mnie przemowił... Mamy wędkarskiego dmuchańca i wypuszczamy się na jeziora...z wiosłami.
Też bym szedł w stronę nowej. Pamiętaj że kamizelki dzielą się na ratunkowe i asekuracyjne, i muszą być dopasowane wagi ciała. Wygodnym rozwiązaniem są kamizelki pneumatyczne , najtańsze są w decatlonie.

Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

filmik daje do myślenia, szczególnie, że ponton nie wyglądał na popierdółkę z małym silnikiem. Ogółem nie chciałbym znaleźć się w takim miejscu w Bałtyku, wyobraźnia podpowiada, że dodatkowo z dzieciakami. Gość w tylnym rzędzie chyba wygląda jakby miał zapięte pasy. Wygląda, że wszyscy wyszli cało.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.