Skocz do zawartości

Ubezpieczenie OC przyczepy


Rekomendowane odpowiedzi

13 minut temu, jacekzoo napisał:

Ja od paru lat jestem zadowolonym klientem i nigdy takich problemów nie miałem 

Też chętnie bym nim został bo bieganie koło ubezpieczeń mnie denerwuje, ale jakoś nie wyszło.  Może dlatego że w zeszłym roku Mareec był w podróży a jak wrócił to gdzieś mu umknęło ?.

Poprzednio po prostu kontynuowałem polisę PZU zakupiona z przyczepą, dali 57pln, a w tym roku też chyba wyjechali, bo zapomnieli przysłać cokolwiek a polisa do jutra ważna. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

22 minuty temu, jacekzoo napisał:

No to żeś się obudził...

To fakt, ale jeszcze innych rzeczy kupa na głowie,  a i tak dobrze że nie straciła ważności. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, PolariS napisał:

W zeszłym roku próbowałem, rozmawiałem, wysłałem dane ale odpowiedzi nie dostałem. 

Mogło się tak wydarzyć. Mam chyba 7 kanałów kontaktowych i czasem coś może umknąć. O tej porze roku przeważnie nie ma nas w kraju więc prawdopodobieństwo rośnie.

Oczywiście przepraszam, zapraszam w przyszłości.

W ostatniej godzinie będąc nad morzem ubezpieczyłem dwa sprzęty kempingowe, staram się nie zostawiać klientów bez kontaktu.

Budki online nie ubezpieczysz. Standardowa cena to 49-59 za OC.

1 godzinę temu, PolariS napisał:

To fakt, ale jeszcze innych rzeczy kupa na głowie,  a i tak dobrze że nie straciła ważności. ?

Jeżeli była opłacona i nie było zmiany właściciela to wznowi się automatycznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, maarec napisał:

Jeżeli była opłacona i nie było zmiany właściciela to wznowi się automatycznie.

Teraz pewnie sie wznowi automatycznie, poprzednio musiałem zrobić nową polisę bo była jeszcze po poprzednim właścicielu.  

Co potrzebujesz żeby ogarnąć dla mnie polisę? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, PolariS napisał:

Teraz pewnie sie wznowi automatycznie, poprzednio musiałem zrobić nową polisę bo była jeszcze po poprzednim właścicielu.  

Co potrzebujesz żeby ogarnąć dla mnie polisę? 

Ja zawsze dowód rejestracyjny na maila kontakt@rabatoc.pl i telefon kontaktowy w tym mailu.

Teraz zostań w PZU. Do stabilnego internetu mam 4 km. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witajcie,
Aktualnie mam OC w Warcie i tam w pakiecie jest Assistance Standard z holowaniem do 100km w Polsce. Szukam Assistance z większym zasięgiem holowania, może być krótkoterminowe np na 15 dni albo całoroczne z pakietem OC, wszystko zależy jakie to koszta będą.
Nie wiem czy mieliście takie atrakcje w podróży że była potrzeba holowania przyczepy ale ja miałem chyba 3 lata temu. Padł mi alternator w Fordzie w okolicy Szczecinka A ja wracałem z morza z przyczepą. Do Poznania miałem chyba ze 180km i żadnego Assistance.
No Teraz mam to w Warcie ale chciałbym jeszcze bardziej się zabezpieczyć.
Przyjmę wszystkie dobre rady.

Wysłane z mojego SM-A750FN przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Foczka2011 napisał:

A w jakiej firmie? Jaki koszt dla jakiego auta?

Nawet jak napiszę to niewiele to wniesie bo każdy przypadek trzeba rozpatrywać indywidualnie.

Miałem oferty różne a u Marka zrobiło się prawie połowę taniej na lepszych warunkach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Cześć wszystkim. 

Narobiło się. :(

W zeszłym roku kupiłem przyczepę z ubezpieczeniem OC. Niestety ubezpieczenie skończyło się 28-04-2022, a więc ponad 2 tyg temu, a ja przypomniałem sobie o tym dopiero teraz. Czy w związku z przerwaniem ciągłości ponad 14 dni coś mi grozi?

Proszę o rady wszystkich bardziej doświadczonych kolegów.

Michal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.