Jump to content
mymlon

Bliżyn; Odrowążek k/Kielc - Stamserwis

Recommended Posts

Rysiaczek

Cofając stłukłem swiatło tylnie czerwone. Przeszukałem internet i stwierdziłem że nie ma mozliwości kupna takiego samego. Właściciel komisu  przywiózł mi będąc w Holandii . Pieniędzy nie chciał !

TomaszOlkusz

No i ja się tam przejadę chyba ....to i dam wam poinię

ed

Brat kupił w tym komisie przyczepkę. Byłem z nim tam dwa razy. Nie będę się rozpisywał bo poprzednicy co dobre już napisali. Wysoko oceniam i tatę, i syna. Warto tam jechać kupować.

Jurek SO

Ja też tam kupowałem i byłem zaskoczony, że wszystko co przyjechało w przyczepie trafilo do mnie. Właściciel komisu jak i jego żona ,wykazali się cierpliwością i kulturalną obsługą. Wszędzie się trafiają ludzie i ludziska,myślę tu o kupujących.

Rysiaczek

W Stamserwisie mozna także zamówić uzywane części do przyczepek. Przy moim Bayerlandzie zamontowali  ,,movera,, Można zamówić np. bagażniki rowerowe , przedsionki różnego rodzaju , itp wyposażenie . Towar używany w bardzo dobrym stanie i w cenach bardzo niskich .

carlito

Dzisiaj zakupiłem kip-a 36. Camping w bardzo dobrym stanie-nie oszukany i nie rozszabrowany jak u innych.Super profesjonalna i uczciwa obsługa, sprzedawca miły, uprzejmy i cierpliwy, udziela wszelkich informacji, sprawdzenia sprzętu i informacji, usuwa od ręki ewntualne wskazane usterki  Nadto można spokojnie sie potargować i otrzymać gratisy.Ceny bardzo przystepne, konkurencyjne z innymi sprzedawcami. Polecam w 100% i zycze innym udanych zakupów!!!

autoreklama?

schabo78

Ogólnie bardzo polecam interesy szczególnie z synem tym panem w okularach bo gość jest nadzwyczaj cierpliwy pomocny i elastyczny.

Kupiłem u niego wczoraj KIP-a 48,zastanawiałem się targowałem a On wszystko zniósł,pokazał,rozstawił namiot sprawdził kompletację,działanie każdej żaróweczki no i służył pomocą w każdym temacie.

Jetem naprawdę mile zaskoczony profesjonalizmem i chęcią pomocy z ich strony.

Przyczep na wczoraj mają ponad 40szt na placu więc jest w czym wybierać,ja na szczęcie pojechałem po KIP-a ze strony internetowej i po mimo innych fajnych cepek zostałem przy swoim wyborze.

Ogólnie pomimo różnych opinii bardzo polecam firmę stamerwis.

To nie jest żadna reklama a tylko podpowiedz polecanego sprzedawcy,bo ja ich w 100% POLECAM

Arkady11

O ile się nie mylę to firma STAMSERWIS od niedawna oprócz sprzedaży przyczep oferuje serwis przyczep (instalacje gazowe, elektryczne, movery, naprawy podłóg i ścian) oraz sprzedaż części. Przynajmniej tak  wynika z jej strony internetowej.  

Arturo43

Witam . Miał ktoś z Was jakieś doświadczenia z tym sprzedawca. Oglądał ktoś może wystawionego tam Knaus za 20900.????

Oczywiście Burstner nie knaus

Dawcie1

W sobotę tj. 07.09.19 stałem się posiadaczem przyczepki zakupionej w stamserwis. Jest to moja pierwsza przyczepa, dopiero zaczynam przygodę z karawaningiem. Polecam z całego serca ten serwis. Fachowo doradzono nam i pokazano co jak używać. Kupiłem beyerland quartz 430 tm.