Skocz do zawartości

Bliżyn; Odrowążek k/Kielc - Stamserwis


mymlon

Rekomendowane odpowiedzi

Cofając stłukłem swiatło tylnie czerwone. Przeszukałem internet i stwierdziłem że nie ma mozliwości kupna takiego samego. Właściciel komisu  przywiózł mi będąc w Holandii . Pieniędzy nie chciał !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też tam kupowałem i byłem zaskoczony, że wszystko co przyjechało w przyczepie trafilo do mnie. Właściciel komisu jak i jego żona ,wykazali się cierpliwością i kulturalną obsługą. Wszędzie się trafiają ludzie i ludziska,myślę tu o kupujących.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

W Stamserwisie mozna także zamówić uzywane części do przyczepek. Przy moim Bayerlandzie zamontowali  ,,movera,, Można zamówić np. bagażniki rowerowe , przedsionki różnego rodzaju , itp wyposażenie . Towar używany w bardzo dobrym stanie i w cenach bardzo niskich .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Dzisiaj zakupiłem kip-a 36. Camping w bardzo dobrym stanie-nie oszukany i nie rozszabrowany jak u innych.Super profesjonalna i uczciwa obsługa, sprzedawca miły, uprzejmy i cierpliwy, udziela wszelkich informacji, sprawdzenia sprzętu i informacji, usuwa od ręki ewntualne wskazane usterki  Nadto można spokojnie sie potargować i otrzymać gratisy.Ceny bardzo przystepne, konkurencyjne z innymi sprzedawcami. Polecam w 100% i zycze innym udanych zakupów!!!

autoreklama?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ogólnie bardzo polecam interesy szczególnie z synem tym panem w okularach bo gość jest nadzwyczaj cierpliwy pomocny i elastyczny.

Kupiłem u niego wczoraj KIP-a 48,zastanawiałem się targowałem a On wszystko zniósł,pokazał,rozstawił namiot sprawdził kompletację,działanie każdej żaróweczki no i służył pomocą w każdym temacie.

Jetem naprawdę mile zaskoczony profesjonalizmem i chęcią pomocy z ich strony.

Przyczep na wczoraj mają ponad 40szt na placu więc jest w czym wybierać,ja na szczęcie pojechałem po KIP-a ze strony internetowej i po mimo innych fajnych cepek zostałem przy swoim wyborze.

Ogólnie pomimo różnych opinii bardzo polecam firmę stamerwis.

To nie jest żadna reklama a tylko podpowiedz polecanego sprzedawcy,bo ja ich w 100% POLECAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

O ile się nie mylę to firma STAMSERWIS od niedawna oprócz sprzedaży przyczep oferuje serwis przyczep (instalacje gazowe, elektryczne, movery, naprawy podłóg i ścian) oraz sprzedaż części. Przynajmniej tak  wynika z jej strony internetowej.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

a co sądzicie o takiej przyczepie u tych Panów,  mozna liczyć już na "zimową obnizkę" ?    http://otomoto.pl/oferta/solifer-articina-450-primus-przyczepa-zimowa-przyczepa-kempingowa-ID6y4Qs9.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 1 rok później...
  • 11 miesięcy temu...

W sobotę tj. 07.09.19 stałem się posiadaczem przyczepki zakupionej w stamserwis. Jest to moja pierwsza przyczepa, dopiero zaczynam przygodę z karawaningiem. Polecam z całego serca ten serwis. Fachowo doradzono nam i pokazano co jak używać. Kupiłem beyerland quartz 430 tm. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Czy był tam ktoś ostatnio lub wybiera się najbliższym czasie ? Interesuje mnie Eifelland 500,  który jest w ich ofercie .

Chciałbym mieć jakieś rozeznanie - czy warto, zanim tam pojadę.

Jeśli ktoś ją już oglądał, lub byłby w stanie zobaczyć przy okazji - byłbym wdzięczny.

Pozdrawiam

 

 

eifelland.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam,

kupiłem tam wczoraj LMC 475 RD. Zarówno ojciec, jak i syn w porządku. Nie było problemu, żeby wszystko podłączyć i dokładnie posprawdzać. Oglądałem tę przyczepę ze 3 godziny i nie dopatrzyłem się wad. Wszystko działało, zapach neutralny, brak zacieków, zgnilizny, wilgoci. Sympatyczna atmosfera, sprzedający pomocni. Na chwilę obecną polecam. Zaznaczam jednak, że to moja pierwsza przyczepa i jestem laikiem w temacie, mogłem coś przeoczyć. Do pół roku tu napiszę, czy dalej z przyczepą jest wszystko OK i ewentualnie, jak się do usterek ustosunkuje firma. Dziękuję forumowiczom za pomoc.

lmc.thumb.jpg.4ba2ee4e587c7e80436769a49a6cebc0.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...
W dniu 26.04.2023 o 15:41, Paweł Paweł napisał(a):

Witam,

kupiłem tam wczoraj LMC 475 RD. Zarówno ojciec, jak i syn w porządku. Nie było problemu, żeby wszystko podłączyć i dokładnie posprawdzać. Oglądałem tę przyczepę ze 3 godziny i nie dopatrzyłem się wad. Wszystko działało, zapach neutralny, brak zacieków, zgnilizny, wilgoci. Sympatyczna atmosfera, sprzedający pomocni. Na chwilę obecną polecam. Zaznaczam jednak, że to moja pierwsza przyczepa i jestem laikiem w temacie, mogłem coś przeoczyć. Do pół roku tu napiszę, czy dalej z przyczepą jest wszystko OK i ewentualnie, jak się do usterek ustosunkuje firma. Dziękuję forumowiczom za pomoc.

I jak po roku używania? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.