Jump to content
elaola

Czy jest tu ktoś z Przemyśla ?

Recommended Posts

elaola

Jak w temacie. Szukam i szukam i nie mogę znaleźć. Chcemy jechać do Przemyśla, zostawić tam auto i przyczepę

i wybrać się na wycieczkę do Lwowa. Tylko nie mogę znaleźć kempingu w tych okolicach. Czy możliwe, że tam nic nie ma ?

Może jest tu ktoś obeznany z tematem.

Edited by elaola (see edit history)

Arkady11

Witam.

My kilka lat temu przyczepę zostawiliśmy na kempingu w Diablej Górze, autem do Przemyśla gdzie auto zaparkowaliśmy po wcześniejszym uzgodnieniu na parafii salezjanów w Przemyślu, potem busem na granicę, przez granicę pieszo a potem do Lwowa prywatnym ukraińskim busem. W zeszłym roku samochód zostawiliśmy na parkingu pod samą granicą płacąc coś koło 10 PLN za dobę, granica piechotą potem marszrutka do Lwowa. Parking monitorowany ale nie strzeżony. Dają kwit, wyjeżdżając płacisz. A z kempingami to w tych okolicach słabo, Diabla Góra nie wiadomo czy będzie czynna, jest też kemping w Przeworsku niedaleko A4.

Edited by Arkady11 (see edit history)

elaola

Dzięki, a może jeszcze ktoś ma jakiś pomysł?

ed

Są firmy jeżdżące z Polski i zbierają ludzi po drodze. Będąc na kempingu Jawor nad  Zalewem Solińskim autobus zabrał nas z Soliny. Tylko przejść prze tamę.

elaola

ed dzięki, ale byliśmy w tamtym roku w czerwcu w Bieszczadach  i zero / no prawie zero / turystów, to i wycieczek nie było. W tym roku też czerwiec, więc pewnie będzie podobnie.

Ale wymyśliłam  Zamość i może   stamtąd się uda. Nie byliśmy nigdy  w Zamościu.

Edited by elaola (see edit history)

powolniak

@elaola, sugerowałbym  postój zestawem w nieodległym od Przemyśla Krasiczynie, na bezpiecznym placu tamtejszego Ośrodka Wypoczynkowego i stamtąd udanie się swoim autem na granicę lub autobusem PKS do Przemyśla (przy okazji zwiedzicie przepiękny pałac i otaczający go park w Krasiczynie)

My w Krasiczynie staliśmy w 2018 r.  https://forum.karawanier.pl/viewtopic.php?f=59&t=3472 

elaola

powolniak dziękuję. Tak chyba zrobimy. Ponieważ mam teraz dużo wolnego czasu, to szukam w internecie i dzisiaj właśnie znalazłam Krasiczyn. Nawet dzwoniłam tam i wszystko już wiem. 

ZdzislawW

Jestem z Przemyśla .Jeżeli potrzebujesz pomocy mój numer 607333054

elaola
1 godzinę temu, ZdzislawW napisał:

Jestem z Przemyśla .Jeżeli potrzebujesz pomocy mój numer 607333054

Dzięki, wieczorkiem się odezwę :)