Skocz do zawartości

Grecja 2020


Dariusz55

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Dariusz Czarnecki napisał:

Grecja, Macedonia, Austria, kwestia czasu i będzie w Polsce. Mam nadzieję, że do lata świat upora się z wirusem. Bądźmy optimistami i żyjmy przygotowaniami do wyprawy do Grecji. Myślę, że to najfajniejszy okres, bo już sam wyjazd i pobyt na miejscu jest ok., ale czas planowania podróży i pobytu to też frajda. Przynajmniej u mnie tak jest co roku. Aby do sierpnia

Przygotowania oczywiście trwają:) cały  czas szukam ciekawych miejsc na earth google i studiuję mapy:) zamawiam nowe opony, kupujemy przedsionek, niedługo pewnie zawieziemy nasze wszystkie klamoty do przyczepy założymy pokrowce na materace - bo to wszystko przed zimą zostało zdjęte a przyczepka stoi po pokrowcem całkiem pusta...Ja ta mimo wszystko jestem optymistą. Na pewno na granicach czy stacjach benzynowych będziemy mieć kontakt z turkami masowo jeżdżącymi z  z Włoch,Niemiec,Austrii do siebie i z powrotem, ale skoro mamy własne WC w przyczepach to można z nich przecież  korzystać i zminimalizować ryzyko. Na pewno weźmiemy ze sobą jakiś płyn do dezynfekcji rąk i...tyle:) A w Grecji? Pewnie trzeba by uważać w dużych skupisakch ludzi ale na campingu czy na plazach czy wiejskich tawernach raczej nie powinno być większego ryzyka niż w Polsce

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 368
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Godzinę temu, pawel1966 napisał:

Przygotowania oczywiście trwają:) cały  czas szukam ciekawych miejsc na earth google i studiuję mapy:) zamawiam nowe opony, kupujemy przedsionek, niedługo pewnie zawieziemy nasze wszystkie klamoty do przyczepy założymy pokrowce na materace - bo to wszystko przed zimą zostało zdjęte a przyczepka stoi po pokrowcem całkiem pusta...Ja ta mimo wszystko jestem optymistą. Na pewno na granicach czy stacjach benzynowych będziemy mieć kontakt z turkami masowo jeżdżącymi z  z Włoch,Niemiec,Austrii do siebie i z powrotem, ale skoro mamy własne WC w przyczepach to można z nich przecież  korzystać i zminimalizować ryzyko. Na pewno weźmiemy ze sobą jakiś płyn do dezynfekcji rąk i...tyle:) A w Grecji? Pewnie trzeba by uważać w dużych skupisakch ludzi ale na campingu czy na plazach czy wiejskich tawernach raczej nie powinno być większego ryzyka niż w Polsce

 

Paweł! Będziemy plażowali pomiędzy żółwimi gniazdami z dala od ludzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, pawel1966 napisał:

Przygotowania oczywiście trwają:) cały  czas szukam ciekawych miejsc na earth google i studiuję mapy:) zamawiam nowe opony, kupujemy przedsionek, niedługo pewnie zawieziemy nasze wszystkie klamoty do przyczepy założymy pokrowce na materace - bo to wszystko przed zimą zostało zdjęte a przyczepka stoi po pokrowcem całkiem pusta...Ja ta mimo wszystko jestem optymistą. Na pewno na granicach czy stacjach benzynowych będziemy mieć kontakt z turkami masowo jeżdżącymi z  z Włoch,Niemiec,Austrii do siebie i z powrotem, ale skoro mamy własne WC w przyczepach to można z nich przecież  korzystać i zminimalizować ryzyko. Na pewno weźmiemy ze sobą jakiś płyn do dezynfekcji rąk i...tyle:) A w Grecji? Pewnie trzeba by uważać w dużych skupisakch ludzi ale na campingu czy na plazach czy wiejskich tawernach raczej nie powinno być większego ryzyka niż w Polsce

 

Kupujesz przedsionek a my Dokładamy Roletę. Jak byliśmy w zeszłym roku to przedsionek okazał się zmorą (mieliśmy jechać na Mazury a pojechaliśmy na Węgry) pod przedsionkiem było gorąco (mamy goldcampa) na te wakacje dokupiłem roletę z Thula + ścianki Sun. Na południu zdają zadanie. Jest przewiew, jest cień i :) masa połowę.

Tez chcemy gdzieś do Grecji , może na dziko? ale stacjonarnie.

Tu znalazłem takie miejsca:

https://goo.gl/maps/1M7ApA4F97e85SLa7

https://goo.gl/maps/5MNjrgPDioZnC8PaA

Jak macie jakieś upatrzone miejsca podajcie linki :) 

Pozdrawiam  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Daniel DJR przedsionek to oczywiście nie na Grecję:) zwykły daszek i wiatrak nam  całkowicie wystarczał. Jest lekki jak piórko -Reimo como 500 + dodatkowa oslona na cały przód  jesli przygrzewa za bardzo niskie słońce

My Będziemy raczej na campingach. I chyba znów pogrzejemy daleko na południe,  po kilkudniowej aklimatyzacji w Stomio .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, pawel1966 napisał:

hehe...no powiem Ci ,że jak zapytałem Majkę i Staśka czy chcieliby snów na Mani i na ten camping to...bez zastanowienia odpowiedzieli Taaaaaak;) Mani to jednak Mani..tam jest najfajniej:)

20190727_172448.jpg

20190727_203528.jpg

Iwona też chce na Mani bobylo super Ja chcę oczywiście po Stomio zobaczyć Nafplio i okolice, potem zobaczymy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Dariusz Czarnecki napisał:

Iwona też chce na Mani bobylo super Ja chcę oczywiście po Stomio zobaczyć Nafplio i okolice, potem zobaczymy

My tez byśmy się tam zatrzymali - na campingu w  w Drepano albo w Kastraki ( Assini beach). a ptem...faktycznie zobaczymy:) ale na pewno jesli już będę w okolicach Nafplio to chcę się wyrwać z dzieciakami na wycieczkę kolejką z Diakofto do Kalavrity.Planowaliśmy to już w ubiegłym roku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdjęcia piękne a tu 12 stopni w Kielcach sle ładne słoneczko - jeszcze troszkę do sierpnia, chociaż miejscówka w zeszłym roku troszkę ciekawsza

IMG_20190731_142113.jpg

Edytowane przez dmb5
dodanie zdjęcia (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.