Skocz do zawartości

zakup SAM


bondan4

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam możliwość zakupu przyczepy kempingowwej, nie wiem co to za typ, sądzę, że chyba knaus albo hobby, dł ok 3-3,3 m. Stan tech. i cena zadowalająca, jednak w dowodzie rejestracyjnym jest zapisane: przyczepa kempingowa lekka, a marka SAM,  DMC 750 kg, r. prod 2010. Spotkał się ktoś z czymś takim? Niewiadówki widywałem zarejestrowane jako SAM, jednak pierwszy raz spotkałem się z tym przy przyczepie spoza Polski

Edytowane przez bondan4 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przesądzam tego przypadku, ale nieraz tak były rejestrowane cepki o wątpliwie legalnym pochodzeniu. Wymieniało się np. element ramy z nabitym numerem i szło zarejestrować jako SAM, albo niby złożona z części (z kwitami na niby zakup poszczególnych elementów budy), a skąd one się wzięły, to pal licho. Owszem, czasem było to remedium na brak papierów, zgubione kwity, lub wątpliwości w kwitach. Nie zmienia to faktu, że jak widać normalną fabryczną budę, a w papierach jest "SAM", że historia cepy i legalność pochodzenia czy legalność kwitów uniemożliwiała normalną rejestrację. Rok produkcji będzie tylko rokiem złożenia i rejestracji. Ja sobie takie rzeczy odpuszczam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy była kradziona i rejestrowana tego się nie dowiesz ale skreślać nie musisz czasu nie cofniesz a jak była kradziona to pewnie sprawa umorzona,zarejestrowana nie wczoraj. Nie ma się co przejmować nawet jak była kradziona Ty tego nie zrobiłeś. Niech wyrzuty sumienia ma ten co rejestrował. Jeżeli cena CI odpowiada i wiesz co to remont to nie odpuszczaj.Zaraz się znajdą hejterzy że jak kradziona to jak tak można. Czasu się nei cofnie a moża legalnie kupić budkę jak jest chęć remontu czemu nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, Bob Duży napisał:

.Zaraz się znajdą hejterzy że jak kradziona to jak tak można. 

Wałek na tej przyczepie jest na 100% . O tym i na jakich zasadach można było zarejestrować  SAMa można jeszcze gdzieś znaleźć w necie.   I o ile ktoś taką przyczepę zrobił samodzielnie kupując poszczególne elementy i złożył pod tym wszystkim podpis gdzie było napisane ,że do budowy nie użyto fabrycznych części to ok. I były to w 99 % przyczepy towarowe .To raz.

A dwa o jakim ty hejcie  piszesz , no kuźwa nie rozumiem. Wiele pięknych przyczep złodzieje zawinęli -poczytaj było o tym - a Ty piszesz  Nie ma się co przejmować nawet jak była kradziona Ty tego nie zrobiłeś. !!!!!! 

Człowieka okradli a Ty a tu takie teksty piszesz brak słów.

Z mojej strony EOT

   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.02.2020 o 12:15, bondan4 napisał:

Witam, mam możliwość zakupu przyczepy kempingowwej, nie wiem co to za typ, sądzę, że chyba knaus albo hobby, dł ok 3-3,3 m. Stan tech. i cena zadowalająca, jednak w dowodzie rejestracyjnym jest zapisane: przyczepa kempingowa lekka, a marka SAM,  DMC 750 kg, r. prod 2010. Spotkał się ktoś z czymś takim? Niewiadówki widywałem zarejestrowane jako SAM, jednak pierwszy raz spotkałem się z tym przy przyczepie spoza Polski

Kolego...daj coś więcej o tej przyczepie albo wklej kilka zdjęć jak możesz. Coś doradzimy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bondan4. Jcek ma racjie wklej jakieś zdjęcia. Bedzie łatwiej ci doradzić. Może skończą się teorie spiskowe. Rok 2010 to raczej rok rejestracji na sam. Ciężko znaleźć knausa czy hobby z tego roku o długości 3- 3.3m i o wadze 750kg. Chodź z wagą może być różnie. Oczywiście mogę się mylić.

Wysłane z mojego SM-A505FN przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.