Skocz do zawartości

budowa kampera na bazie autobusu autosan h-6


projekt Da Vinci

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, marek230482 napisał:

Zwróć też uwagę, że Ciebie nie ogranicza DMC :D a przynajmniej nie tak bardzo jak zwykłe budy gdzie zapas ładowności jest raptem na gary i "piernaty" :lol: 

masz rację, dlatego celowo wybrałem to co wybrałem, mam motocykl który wyląduje na platformie, i sprzęt nurkowy na dwie osoby.  To nie znaczy że ktoś nie może zrobić  czegoś naprawdę ciekawego i estetycznego, ok farba ma małą wagę ale gumoleum waży więcej niż zwykły laminat GWPGE a efekt, łatwość montażu, estetyka, łatwość utrzymania nie do przecenienia. Ale wiem, ja już od początku nie jestem normalny bo kto bierze na warsztat H6. Przepraszam naprawdę nie chcę nikogo obrażać, mój cel to, zmotywować do wysiłku i pracy - po to uruchomiłem kanał na YT, żeby pokazać że szukając nowych materiałów można zrobić coś innego i nie musi to być laminat kamienny może vinyl albo konglomerat. Albo połączenia kieszonkowe ukryte czy lamelki - i nie widać wkrętów, kwestia chęci, motywacji i priorytetów. Chciałbym żeby innym się chciało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 238
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • 4 miesiące temu...

po przerwie na budową mojego kampera zapraszam ponownie. Dziś szuflady do mojej kuchni, ale również testuje różne systemy połączeń

Edytowane przez projekt Da Vinci (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak się okazuję sposobów połączeń przy budowie szuflad jest bardzo dużo, który wybrać ciężko powiedzieć jeżeli nie ma się doświadczenia w budowie i użytkowaniu. Dlatego postanowiłem wypróbować kilka z możliwych i prawie każdą wykonałem w inny sposób. Zapraszam na kolejny odcinek na kanale projekt Da Vinci

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolejne szuflady do kuchni i kolejne systemy połączeń, zapraszam na kolejny odcinek.

No i montuję moje szuflady w aneksie kuchennym mojego kampera

 

Edytowane przez projekt Da Vinci (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

zapraszam na kolejny odcinek, dziś temat ciekawy, pracochłonny ale z efektem jak dla mnie ponad oczekiwania.Czyli blat roboczy do kuchni wykonany ze sklejki ciętej i klejonej na sztorc.

Edytowane przez projekt Da Vinci (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Natknąłem się na Pana wpis przeglądając forum. Gratulacje z okazji wznowienia prac nad projektem, od 2004 roku minęło sporo czasu, podziwiam zapał. Nasza firma buduje profesjonalne zabudowy kamperów, gdyby miał Pan jakiekolwiek pytania techniczne w związku z tym projektem zapraszam do kontaktu chętnie podpowiem, oczywiście za darmo. Jestem pełen podziwu, niejeden człowiek już dawno by się poddał i sprzedał auto bazowe. W załączniku przesyłam zdjęcie naszego ostatniego projektu.      

zabudowa kamperowa.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Czesc. Jak ostatecznie skończyła się sprawa z fotelami. Właśnie chce zakupić brygadówkę (fiata ducato) . Martwi mnie bardzo, że będę musiał wymieniać wszystkie fotele. Myślałem, że jak zakupię brygadówkę to problem mnie ominie. Napisz jak zakończył się Twój problem. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.