Skocz do zawartości

Pole kempingowe a namiotowe (wydzielone z piecyka i bezpieczeństwa)


danielpoz

Rekomendowane odpowiedzi

Są takie na szczęście. Na Suwalszczyżnie nad jeziorem Płaskie. Leśne kempingi dzierżawione przez prywatne osoby które pobierają opłaty wykażą śmieci pilnują porządku i naprawiają "infrastrukturę". Na terenie jest ręczną pompa z wodą pitną. Z sanitariatów są sławojki w lesie. Dwa lata temu bylismy tam i bylo zajefajnie. Jak ktos chce odpocząć nad jeziorem w lesie od zgiełku to dobre miejsce.

Edytowane przez hippis (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, danielpoz napisał:

To raczej miejsca biwakowe.?

Bojler na gaz sie przyda w takich sytuacjach?

Jak zwał tak zwał ? my spędziliśmy tam tydzień ale część ludków siedzi tam znacznie dłużej. Teraz mam panel słoneczny na przyczepie wystarczający na bierzące potrzeby ale nie do grzania wody. Stąd pomysł montażu boilera gazowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

4 godziny temu, danielpoz napisał:

Raczej prawnie cos takiego nie moze funkcjonowac. 

Tak może całkiem legalnie i bez wielu innych rzeczy też 
Podstawa prawna to Rozp. Min. Gosp. i Pracyz dnia 19 sierpnia 2004 r. w sprawie obiektów hotelarskich i innych obiektów, w których są świadczone usługi hotelarskie p. załącznik nr 3

i tak jak pisze Kol  @hippis

2 godziny temu, hippis napisał:

Są takie na szczęście. Na Suwalszczyżnie nad jeziorem Płaskie. Leśne kempingi dzierżawione przez prywatne osoby które pobierają opłaty wykażą śmieci pilnują porządku i naprawiają "infrastrukturę

Na szczęście :ok: i na szczęście nie tylko na Suwalszczyźnie :)  w Małej Polsce też :) są i w Borach Tucholskich :)  są i gdzie indziej i w PL i za granicą :) 
Widzę wspólne upodobania, widzę jeszcze moja staruszkę budę co niedawno odjechała  - oj może być mokro :pub: ja tez trochę Dziecię Kwiat jestem :) 
a i o bojlerku pewnie jeszcze pogadamy - tez kminie obecnie  co w blaszce założyć :)

 

wycinek zał do Rozp.

 

Screenshot_14.jpg

Edytowane przez smok_wawelski (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, danielpoz napisał:

Czyli tak jak pisalem bez energi elektrycznej pole kempingowe nie moze funkcjonowac. 

Ty mylisz z miejscem do biwakowania. 

Masz rację mylę. Na ziemi rośnie trawa, woda w jeziorze jest mokra tylko nie ma kafelków w toalecie (zapach nie wiele gorszy niż w kibelkach na wielu kempingach A w razie czego podczas posiedzenia można sobie drzwi otworzyć i kontemplować okoliczności przyrody) i miłej Pani w recepcji przy szlabanie też nie ma ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, danielpoz napisał:

Czyli tak jak pisalem bez energi elektrycznej pole kempingowe nie moze funkcjonowac. 

Pół racji masz ale tylko pół i to dzięki nieścisłości i zamieszania nazewnictwa  a ja mam drugie pół też wskutek zamieszania nazewnictwa  :) 
Pole kempingowe - nie ma w prawie takiego pojęcia.  Wg prawnej klasyfikacji masz kemping albo pole biwakowe

2 godziny temu, hippis napisał:

Jak zwał tak zwał

grunt że są :) 

 

Edytowane przez smok_wawelski (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, hippis napisał:

Masz rację mylę. Na ziemi rośnie trawa, woda w jeziorze jest mokra tylko nie ma kafelków w toalecie (zapach nie wiele gorszy niż w kibelkach na wielu kempingach A w razie czego podczas posiedzenia można sobie drzwi otworzyć i kontemplować okoliczności przyrody) i miłej Pani w recepcji przy szlabanie też nie ma ?

Nie Tobie odpowiadalem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Trafiliśmy na pole biwakowe dwa lata temu, gdzie czas się zatrzymał... z udogodnień był śmietnik i wychodek, a raczej czytelnia. To było w Cierzpiętach nad jeziorem Mokre na Mazurach ? Mało ludzi, spokój i cisza, małe kąpielisko i dwa pomosty do łowienia ryb. Dla mnie idealne miejsce do odpoczynku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.