Skocz do zawartości

Katalog kempingów całorocznych + całoroczne miejsca serwisowe


Suzu4x4

Rekomendowane odpowiedzi

W tym temacie możemy zgłaszać  kempingi które są czynne przez cały rok i całoroczne miejsca serwisowe gdzie można nabrać wody, zrzucić szarą i i wypróżnić toaletę.

Proszę o opisywanie w kolejnych postach nowych miejsc . W postach dotyczących kempingów podajemy w pierwszej kolejności nazwę kempingu i województwo , ewentualnie link do tematu dotyczącego danego kempingu jeżeli takowy jest na forum jeśli nie to do strony kempingu. Bedę sukcesywnie dodawał do listy .

 

ZAPRASZAM DO DODAWANIA nowych miejsc  ;)

 

MAPY CAŁOROCZNYCH  MIEJSC SERWISOWYCH :

  • link do mapy  całorocznych punktów serwisowych firmy Campersystem >link<
  • link do mapy  całorocznych punktów serwisowych firmy Eurodrop >link<
  • link do mapy z parkingami zarządzanymi przez GDDKiA gdzie znajdują się miejsca do zrzutu nieczystości (trzeba zaznaczyć na legendzie "P" , wybrać parking i w opisie na dole sprawdzić czy dany parking ma zrzut nieczystości) >link<

 

LISTA KEMPINGÓW CAŁOROCZNYCH :

 

DOLNOŚLĄSKIE

KUJAWSKO-POMORSKIE

LUBELSKIE

  • U Kraka - Bochotnica Kolonia k. Nałęczowa

LUBUSKIE

ŁÓDZKIE

MAŁOPOLSKIE

MAZOWIECKIE

OPOLSKIE

PODKARPACKIE

PODLASKIE

POMORSKIE

ŚLĄSKIE

ŚWIĘTOKRZYSKIE

WARMIŃSKO-MAZURSKIE

WIELKOPOLSKIE

ZACHODNIOPOMORSKIE

 

LISTA CAŁOROCZNYCH MIEJSC SERWISOWYCH :

 

DOLNOŚLĄSKIE

  • stacja paliw "Circle K" Jędrzychowice 125B, 59-900 Jędrzychowice

KUJAWSKO-POMORSKIE

LUBELSKIE

LUBUSKIE

ŁÓDZKIE

MAŁOPOLSKIE

MAZOWIECKIE

OPOLSKIE

PODKARPACKIE

PODLASKIE

POMORSKIE

ŚLĄSKIE

ŚWIĘTOKRZYSKIE

WARMIŃSKO-MAZURSKIE

WIELKOPOLSKIE

ZACHODNIOPOMORSKIE

Edytowane przez Suzu4x4 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Tomii przypiął/eła ten temat
  • Park46 w Sopocie (Pomorskie)
  • Pod Krokwią w Zakopanem (Małopolskie)
  • Pod Jabłoniami Tarnów (Małopolskie)
  • Camping nr 17 w Ciechocinku (Kujawsko-Pomorskie)
  • Kemping Nad Stradomką w Szczyrzycu (Małopolskie)
  • Camping WOK w Warszawie (Mazowieckie)
  • Camping nr 74 w Kozienicach (Mazowieckie)
  • Camping nr 123 Majawa w Warszawie (Mazowieckie)
Edytowane przez jacek00 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nad Stawem - Malbork (pomorskie) http://www.malbork-kemping.eu/  

 

Rafael - Łeba (pomorskie) https://www.campingrafael.pl/ 

Tamowa - Chmielno (pomorskie) - https://www.tamowa.pl/index.html 

 

Ustronie Morskie (pomorskie) http://brzozy.pl/ 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mnie cieszy, że taka lista powstaje, tylko... może warto podzielić je na takie, które są:

- tylko otwarte i oferują miejsce z podłączeniem do prądu itp., toaleta/prysznic we własnym zakresie,

- oferują coś więcej w sensie, ciepłej łazienki, ciepłej wody, świetlicy itp.

Ja po prostu patrzę z perspektywy wyjazdu z dziećmi i nie używania łazienki/toalety w przyczepie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

można to zrobić ale nie wiem czy jest sens.

 wychodzę z założenia  że każdy zainteresowany przed planowanym przyjazdem zadzwoni dopytać się o  szczegóły.

osobiście jeśli miałbym się wybrać w środku zimy na camping na drugi koniec Polski to przed wyjazdem zadzwoniłbym potwierdzić czy na pewno jest czynny , jakie są warunki itd.

np. dziś dzwoniłem do kempingu "Echo" w Rydzewie i dowiedziałem się od pani że łazienki są czynne, woda na zewnątrz zakręcona, kemping czynny ale przed przyjazdem najlepiej zadzwonić  i potwierdzić przyjazd bo są dni że nikogo z gości nie ma i wówczas brama może być zamknięta pomimo że kemping czynny ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadzwonić zawsze, ale chodzi mi też o to, że zawsze warto też mieć opinię od osoby, która tam już była i to jeszcze w takim okresie, kiedy zwraca się uwagę na co innego niż w lecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@adamdiver

Zgadzam się z Tobą, ale bywa że coś nie jest oczywiste.

Na ten przykład byliśmy tej zimy w Chłapowie na Alexie i toalety były czynne.

I w teorii mógłbym taką informację podać. Ale gdybyś przyjechał, mógłbyś poczuć się trochę oszukany, bo czynne są tylko te w budynku głównym, a te rozsiane w małych budynkach po campingu już nie.  Od miejscówek przy klifie byś miał 200 metrów do kibelka, a więc w nocy takie łażenie to słaba sprawa.

Więc moja informacja by mogła być uznana za błędną.

Podobnie ze świetlicą na jakimś tam campie. Niby jest, ale może akurat w dzień Twojego przyjazdu jakaś grupa ja wynajmuje itp.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wróciliśmy z weekendu na kempingu nr 138 w Chełmnie, woj. kuj.-pom. Kemping czynny cały rok, prąd dostępny, ale poza sezonem toaleta, prysznic, tankowanie wody do bańki w budynku głównym. Kot i szara również. Trochę trudne bo zejście do łazienek po schodach. W nocy boksy oświetlone, cicho i spokojnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.