Skocz do zawartości

Kupię kampera do 35 000 zł :)


FilipM

Rekomendowane odpowiedzi

Może tak,  może nie, może zraził się tym  że w paru postach  potraktowano Go jak bidnego głupka, może looka bez logowania i tego nie widać,  może wróci,  może nie,  może i ma mnie w d...,  może jeszcze inaczej się coś dzieje.....
To nie jest specjalnie istotne i nie  po to napisałem żeby mnie ktoś lubił czy nie lubił  miał czy nie miał w d.... -  po prostu uważam tak jak mam w sygnaturce  i chodzi mi o to że nie powinno tak być pisane jak do Niego w kilku postach napisano bo to nie jest zgodne ani z ideą forum ani z ideą karawaningu czy turystyki - smoki już tak maja, miały tak u Kwiatka w ufo jak bzdury wypisywano  i tu tak samo - gad zeźlił się zaział ogniem  choć pacyfista i pokojowo nastawiony z natury :) 
Myślę że zamykanie tematu byłoby jednak przedwczesne a usuwanie całkiem niewłaściwe.

Edytowane przez smok_wawelski (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Cathay napisał:

że na kredyt? Jeśli ktoś może go dostać i spłacić, to znaczy że go stać na to, na co wziął kredyt. Pieniądz jest tani obecnie,

Żal odpisywać. O czym człowieku piszesz, masz nieprawdopodobną łatwość w przekazywaniu wiedzy zawartej w reklamach krytykując ludzi, którzy sami wzieli się za zbudowanie swojego życia bez kredytów. Buduję drugi już dom i raczej nie przekroczę 300 koła " w stanie deweloperskim" ( co za gównomowa). Typowy kredyciarz, nakupił za pieniądze, których nie ma rzeczy, które są mu nie potrzebne i jeszcze zachwala. Nie znam Cię i nie chce określać ale Twoje posty kreują niestety taki obraz ( mentalne dziecko). 

7 godzin temu, Cathay napisał:

że na kredyt? Jeśli ktoś może go dostać i spłacić, to znaczy że go stać na to, na co wziął kredyt. Pieniądz jest tani obecnie,

Żal odpisywać. O czym człowieku piszesz, masz nieprawdopodobną łatwość w przekazywaniu wiedzy zawartej w reklamach krytykując ludzi, którzy sami wzieli się za zbudowanie swojego życia bez kredytów. Buduję drugi już dom i raczej nie przekroczę 300 koła " w stanie deweloperskim" ( co za gównomowa). Typowy kredyciarz, nakupił za pieniądze, których nie ma rzeczy, które są mu nie potrzebne i jeszcze zachwala. Nie znam Cię i nie chce określać ale Twoje posty kreują niestety taki obraz ( mentalne dziecko). 

7 godzin temu, Cathay napisał:

że na kredyt? Jeśli ktoś może go dostać i spłacić, to znaczy że go stać na to, na co wziął kredyt. Pieniądz jest tani obecnie,

Żal odpisywać. O czym człowieku piszesz, masz nieprawdopodobną łatwość w przekazywaniu wiedzy zawartej w reklamach krytykując ludzi, którzy sami wzieli się za zbudowanie swojego życia bez kredytów. Buduję drugi już dom i raczej nie przekroczę 300 koła " w stanie deweloperskim" ( co za gównomowa). Typowy kredyciarz, nakupił za pieniądze, których nie ma rzeczy, które są mu nie potrzebne i jeszcze zachwala. Nie znam Cię i nie chce określać ale Twoje posty kreują niestety taki obraz ( mentalne dziecko). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Voku zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.