Skocz do zawartości

Kupię kampera do 35 000 zł :)


FilipM

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety nie mogłem dodać ogłoszenia do kategorii "ogłoszenia" (nie wiem dlaczego). Mam nadzieję, że to również odpowiednie miejsce :)

Poszukuję dla siebie pierwszego Kampera w kwocie do 35 000 zł. 

Jeżeli macie godnego uwagi kampera lub znacie kogoś kto chciałby sprzedać kampera w dobre ręce to będę wdzięczny za informację :)

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinieneś najsampierw się zdecydować jakiego kampera, bo są rożne rodzaje. No i jeszcze kwestia czy Twój budżet pozwoli na zakup czegoś sensownego. MSZ nie, - na sensownego kampera, żeby nie był obiektem zabytkowym, musisz mieć w okolicach stówki++. Wszystko zależy oczywiście od przeznaczenia i oczekiwań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Łza Włóczynutka napisał:

MSZ nie, - na sensownego kampera, żeby nie był obiektem zabytkowym, musisz mieć w okolicach stówki++. Wszystko zależy oczywiście od przeznaczenia i oczekiwań.

No właśnie - jak mam (tzn. mam mieć;-) 2 stówki, a nie mogę znaleźć nic sensownego...;-)

Ale zgadza się - poniżej 50 tysi to obiekt zabytkowy dla majsterkowicza - jeśli o takim mowa to oczywiście coś zapewne się znajdzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Zulos napisał:

a nie mogę znaleźć nic sensownego...;-)

Centalnie, ten sam problem mam - po przejrzeniu otomotów, ołelixów, gratków, gumtrów, lent, itp.. i odfiltrowaniu wszystkiego spoza typu i przedziału cenowego, w całej PL wyświetla mi dwa campervany, oba jakieś poknocone albo rozwalone ;)

Edytowane przez Łza Włóczynutka (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Zulos napisał:

No właśnie - jak mam (tzn. mam mieć;-) 2 stówki, a nie mogę znaleźć nic sensownego...;-)

Ale zgadza się - poniżej 50 tysi to obiekt zabytkowy dla majsterkowicza - jeśli o takim mowa to oczywiście coś zapewne się znajdzie...

3stówki też za mało. Można brnąć tak dalej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fiu fiu co za krezusi. Za 2-3 stówki to się dom buduje a nie blaszaka naszpikowanego marzeniami zwykle na kredyt .

Też szukam takiego (zabytku do remontu ) za  40- 50 tyś, dopisuję się do listy chętnych i czekam na oferty.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety teraz kampery podrożały o jakieś 20%. Jest coraz większe zainteresowanie. 

Ja z przyczepy przesiadłem sie na kampera 5 lat temu. I też nie było prosto. Szukałem prawie 13 miesięcy. Przejechałem za nim ze 2000 km. A ostatecznie kupiłem prawie pod domem?

Wystarczy być wytrwałym, a dobra okazja na pewno sie znajdzie. 

I najważniejsze czy napewno jesteś pewien, że kamper to to czego szukasz?

Jak stoisz dzień-dwa, to OK. 

Jak 2 tygodnie to przyczepa lepiej sie sprawdzi. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Thomas napisał:

fiu fiu co za krezusi. Za 2-3 stówki to się dom buduje a nie blaszaka naszpikowanego marzeniami zwykle na kredyt .

Też szukam takiego (zabytku do remontu ) za  40- 50 tyś, dopisuję się do listy chętnych i czekam na oferty.  

Za 2-3 stówki to się kupuje mieszkanko z wielkiej płyty wybudowane w Gierkowskim okresie. ?

Taki lajf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 30.01.2020 o 11:23, FilipM napisał:

 

Poszukuję dla siebie pierwszego Kampera w kwocie do 35 000 zł. 

Za tyle kupisz zabytek w którym nic nie działa ew. to coś  co działa  niebawem przestanie. O sprawie przeciekow i stanu zabudowy nie wspomnę. To nie ma sensu i tyle.

Chyba, że  masz duży  ogrzewany garaż, dużo  chęci, rodzinę której nie znosisz, sporo wiedzy, dużo  narzędzi i minimum z 6 miesięcy  wolnego czasu. To można się zderzać z takim tematem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.01.2020 o 14:45, Thomas napisał:

Za 2-3 stówki to się dom buduje

Dwie stówki to kosztuje ładne wykończenie 100 metrowego stanu deweloperskiego. Szpachlowanie, malowanie, podłogi, kuchnia, łazienki, meble. Oczywiście jak zatrudnisz pół rodziny, albo samemu budujesz przez 10 lat, a wszystko jest w bardzo niskim standardzie to się da wybudować domek. Ale będzie baaaardzo skromnie.  A potem pewnie jeszcze dzieciom się nie sprzedaje tej chałupy a zapisuje za free.

W dniu 30.01.2020 o 14:45, Thomas napisał:

a nie blaszaka naszpikowanego marzeniami zwykle na kredyt

Co znaczy naszpikowanego marzeniami? 

Marzeniami może, a nawet musi być naszpikowana nasza głowa, serce i dusza. Kamper ma pomóc je spełniać. 

A że na kredyt? Jeśli ktoś może go dostać i spłacić, to znaczy że go stać na to, na co wziął kredyt. Pieniądz jest tani obecnie, więc się go bierze jeśli ludzi stać. I trzymajmy kciuki za tych co kupują nowe kampery, bo to napędza gospodarkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierniczenie o Szopenie i mitomania widzę znów w modzie
Wielu jeździ takim kamperem za 20-30tysi i jeżdżą po całej Europie o ile nie dalej - nie uważam żeby byli gorsi od tych co jeżdżą takimi co stówka albo półtora  na jedno koło wychodzi.

Ładowanie jak na furę gnoju głupot Świeżakowi który grzecznie pyta i robienie drwin to po mojemu słabe - owszem można i  należy Filipa trochę przeczołgnąć ze nie popełnił powitania, że nie doczytał regulaminu że w giełdzie to trza mieć ileś tam postów aby móc dodać ogłoszenie i że musi być ono zatwierdzone nim się ukaże - ok ale to drobne grzeszki  i nie powód żeby tak zniechęcać do kampera  i karawaningu Człowieka który ma ograniczony budżet snując mity o niebotycznych kwotach - pany sorry ale taki człowiek nie jest gorszy i nie powinien być tak traktowany.
Tu zdaje się kilku choć nie zawsze starych wołów zapomniało ze kiedyś też cielęciem na forum było - sorry Koledzy za ostre słowa ale niektórzy z Was tak właśnie się zachowali - nie mówię że wszyscy niech każdy popatrzy na to co napisał i wtedy będzie wiedział czy moje ostre słowa odnoszą się do Niego.

Jak chcecie to tez możecie na mnie teraz naskoczyć bo  też założyłem na puszkę trochę nawet mniejszy budżet niż Filip - no może jak własna robotę bym doliczył to podobny
powtórzę jeszcze raz moje poglądy które kiedyś napisałem w innym wątku:
Dobre buty, rower, motocykl, samochód z namiotówką lub przyczepą kempingową czy też luksusowy kamper są to tylko narzędzia dające określone możliwości i określony komfort podróżowania i bytowania a turystą jest się z charakteru, to siedzi gdzieś głęboko w człowieku a nie w sprzęcie i jego cenie a turystów zawsze będę oceniał po ich postawie życiowej, osiągnięciach i kulturze a nigdy po wartości ich sprzętu.

Spoko Filip nie łam się - klepnij powitano w odpowiednim dziale, trochę sie przedstaw, uzupełnij profil, przeczytaj regulamin forum a iluś tam set tysiącami iluzorycznie potrzebnymi na kampera sie nie przejmuj - raczej napisz jakiego typu zabudowy kampera szukasz i czego od tego wózka oczekujesz bo faktycznie wyraziłeś się mało precyzyjnie i nie określiłeś jasno swoich preferencji a jest to istotne.

Sensowna prawdę napisał  @piotrowin - tu jest racja załóż że w takim przedziale cenowym jak zakładasz to kupisz auto które będziesz musiał trochę podremontować  a na to kasa jest niestety potrzebna bo graty kamperowe nie są tanie. Dodam abyś zmierzył siły na zamiary czy podołasz sam jakimś naprawom czy będziesz to umiał zrobić czy masz narzędzia, miejsce itp itd - to jest dla ludzi ale zastanów sie bo jak bedziesz zlecał każda naprawę to kasa duzo większa .
 

Edytowane przez smok_wawelski (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Voku zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.