Skocz do zawartości

Uszkodzona os przyczepa furgon Niewiadow


Arecky69

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, jacek00 napisał:

No to możesz ciągnąć lawetę o DMC 1400 kg, a to już nie takie maleństwa. Na taką Niewiadówkę wystarczy

Ciezko tu cos takiego znalezc w okolicy a przewoznicy cenia sobie taka usluge mega duzo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

14 minut temu, jacekzoo napisał:

Trochę cebulowe podejście, sorki ale taka prawda. Ryzykujesz dużo większe koszty i dużo problemów dla paru € ? 

W koncu cebulowe geny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile Ty masz lat? 10? Bo tak mi się wydaje. Ogarnij się i sam się zastanów jakie konsekwencje mogą być i czy to się opłaca a później podejmij męską decyzje. Znalazłeś oś tak? to bierz miarkę w 2 lewe ręce i zmierz otwory na każdej osi masz dane techniczne. Chyba że jakiś forumowicz ma wsiąść i przyjechać... co to się wyprawia żeby nawet nie umieć zmierzyć rozstawu szpilek i szerokości mocowań...

PS: ostatnie zdjęcie i masz pięknie podane wymiary. Wystarczy pomyśleć pomierzyć.

Edytowane przez Bob Duży (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Bob Duży napisał:

Ile Ty masz lat? 10? Bo tak mi się wydaje. Ogarnij się i sam się zastanów jakie konsekwencje mogą być i czy to się opłaca a później podejmij męską decyzje. Znalazłeś oś tak? to bierz miarkę w 2 lewe ręce i zmierz otwory na każdej osi masz dane techniczne. Chyba że jakiś forumowicz ma wsiąść i przyjechać... co to się wyprawia żeby nawet nie umieć zmierzyć rozstawu szpilek i szerokości mocowań...

Tak jestem mezczyzna.

Przyczepa stoi 85km od domu. Gdybym mial ja pod domem napewno zrobilbym jak piszesz.

Nie znasz mnie i najlepiej sie wymadrzac Bobie Duzy.

A tam za klawiatura moze siedziec bardzo maly wymadrzajacy sie Bob...zamiast pomoc z klasa , musi dopiero...ic bo jak moze byc inaczej....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Maras napisał:

To może wypożycz autolawetę.   

Wlasnie przed momentem znalazlem taka mniejsza i lzejsza w Aachen/DE.

Zarezerwowalem na wtorek i spokojnie bedzie pasowalo z masami itd.

Dzieki za zyczliwe porady 

WhatsApp Image 2020-01-25 at 20.34.36.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie przed momentem znalazlem taka mniejsza i lzejsza w Aachen/DE.
Zarezerwowalem na wtorek i spokojnie bedzie pasowalo z masami itd.
Dzieki za zyczliwe porady 
1512932141_WhatsAppImage2020-01-25at20_34_36.thumb.jpeg.d61350317cb03b51739be8f13c843ea4.jpeg
I to najrozsądniejsza decyzja.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Hey 

Po naprawie juz.

Wlozylem os AL-KO 1350kg . Musialem podmienic nadkola z metalowych na plastikowe od AL-KO bo rozstaw kol sie lekko zmienil.

Jezdzi sie nia ok.

Dziekuje za porady

WhatsApp Image 2020-02-21 at 11.44.49.jpeg

WhatsApp Image 2020-02-21 at 16.24.15.jpeg

WhatsApp Image 2020-02-16 at 11.52.29.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za os AL-KO dałem 950zl wysyłkę do Niemiec ogarnąłem gratis.

Nadkola AL-KO kupiłem ma ebay za 21€ z wysyłką.

Robocizna gratis ponieważ wymieniałem samemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.