Skocz do zawartości

kliny najazdowe


JonathanLafey

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 84
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

15 godzin temu, piorun napisał(a):

A coś takiego? Tylko pewnie musiałbyś ze dwa zestawy kupić...

https://www.obelink.pl/proplus-klin-najazdowy-wielofunkcyjny.html

Wydaje się to fajnym rozwiązaniem, nie pozostaje nic innego jak kupić dwa zestawy i podzielić się wrażeniami. Dzięki za pomoc. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje się to fajnym rozwiązaniem, nie pozostaje nic innego jak kupić dwa zestawy i podzielić się wrażeniami. Dzięki za pomoc. 
https://www.fritz-berger.com/item/berger-brick-leveler-modular-leveling-wedge-127262

Tutaj trochę taniej i o połowę tańsza przesyłka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, piorun napisał(a):

Tutaj trochę taniej i o połowę tańsza przesyłka

Chwilę wcześniej zamówiłem z obelinka, trudno będę musiał sobie odpuścić piwko w weekend na poczet straty :P . Tak apropo Bergera to zamawiałem u nich krzesła w ubiegłym roku i przesyłka przeciągała się z 2dni do prawie miesiąca, już myślałem że nie będę miał okazji z nich skorzystać w sezonie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
W dniu 7.04.2023 o 14:08, piorun napisał(a):

A coś takiego? Tylko pewnie musiałbyś ze dwa zestawy kupić...

https://www.obelink.pl/proplus-klin-najazdowy-wielofunkcyjny.html

Kliny zakupione i przetestowane, obawiam się tylko że d końca sezonu mogą nie wytrzymać , problem jest tego typu że po złożeniu odpowiedniej formy nie trzyma się to po prostu solidnie i przy najeździe elementy wchodzą na siebie lub się oddalają. Może było by lepiej gdyby wykorzystywać je na utwardzonej powierzchni ale chyba nie o to w tym chodzi. 

IMG_20230501_104839.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też kupiłem przy okazji innych zakupów ale nie miałem okazji jeszcze testować, zbyt równo było. Tyle, że u mnie przyczepa lekka i jednoosiowa, dam znać jak w takim wypadku się sprawdzi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.01.2023 o 18:13, Misio napisał(a):

Bo te na 4 trochę mnie załamały gabarytem i waga...

Chociaż i tak zadowolony jestem...

W terenie się spisują...

Mimo że waga dalej boli...

20230502_135915.jpg

20230502_135901.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
W dniu 28.05.2023 o 18:09, jacekzoo napisał(a):

cena niczego sobie jak za klin ?

To ja już wolę taki zwykły klin. Można by zmieniać niemalże co roku a i tak wyszłoby taniej :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Ja dodam też coś od siebie  :D

Jako, że ostatnio 2 razy zdarzyło mi się stawać na najazdach a te i tak były za niskie, to rozejrzałem się i znalazłem kampera stojącego dosłownie na górce ale poziomo był.

Kupiłem, w związku z tym ostatnio 2 zestawy - a ten najmniejszy jest mój stary zestaw max 9cm - nie do zajechania.

Największy chyba na rynku FIAMMA Level Up Premium - podnosi do 18 cm - Wymiary 83x31x20cm wysokość olbrzymy o rozszerzającym się kształcie.

Średni, który sobie zostawiam to  Milenco Triple 3 - podnosi do 12 cm - Wymiary 61x24,5x18cmwysokość.

Najmniejszy, mój stary zestaw FROLI - podnosi do 9,5cm - wymiary 50x18x9,5cm wysokość .

Ale myślę, że docelowo kupie Milenco TRIDENT - podnosi do 17cm - wymiary 81x24x20 wysokości - kompromis :D

IMG_20230908_103810_651.jpg

IMG_20230908_103801_825.jpg

IMG_20230908_104000_822.jpg

IMG_20230908_104019_481.jpg

IMG_20230908_104007_819.jpg

Edytowane przez kobraalien
Zdjęcia (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, kobraalien napisał(a):

Ja dodam też coś od siebie  :D

Jako, że ostatnio 2 razy zdarzyło mi się stawać na najazdach a te i tak były za niskie, to rozejrzałem się i znalazłem kampera stojącego dosłownie na górce ale poziomo był.

Kupiłem, w związku z tym ostatnio 2 zestawy - a ten najmniejszy jest mój stary zestaw max 9cm - nie do zajechania.

Największy chyba na rynku FIAMMA Level Up Premium - podnosi do 18 cm - Wymiary 83x31x20cm wysokość olbrzymy o rozszerzającym się kształcie.

Średni, który sobie zostawiam to  Milenco Triple 3 - podnosi do 12 cm - Wymiary 61x24,5x18cmwysokość.

Najmniejszy, mój stary zestaw FROLI - podnosi do 9,5cm - wymiary 50x18x9,5cm wysokość .

Ale myślę, że docelowo kupie Milenco TRIDENT - podnosi do 17cm - wymiary 81x24x20 wysokości - kompromis :D

Milenco mają tą zaletę w porównaniu do pozostałych że są  pełne od dołu a ażurowe  od góry.

Dzięki temu nie zapadają się w śniegu , błocie czy grząskich nawierzchniach tak mocno jak ażurowe od dołu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.