Skocz do zawartości

kliny najazdowe


JonathanLafey

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 17.01.2023 o 11:07, Marcin_G napisał(a):

łooo Panie.... przy takiej wadze nie miałbym argumentu dlaczego kliny mogą jechać, a thermomix nie :D

Bierz Termomix - w razie potrzeby podłożysz Termomix pod koło, a w klinie obiadu nie zrobisz:D

4 godziny temu, szymoneL napisał(a):

cześć, 

podłączę się do tematu.

Rozumiem że te najazdy do przyczepy są zbędne ? 

Powoli kupuje wszystko (całe potrzebne wyposażenie do przyczepy) i nie wiem jakie kupić :)

Do przyczepy - poza tym, że jeden, to taki z jak najłagodniejszym najazdem, żeby cepka wjeżdżała spokojnie sama na moverze, bez ślizgania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 84
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

53 minuty temu, Cichy56 napisał(a):

Do przyczepy wygodniejsza będzie poduszka powietrzna np. Flat-Jack. 

Bał bym się "mieszkać" w przyczepie na poduszkach...

Widziałem efekt stania na podnośniku - żabie... gdy po jakimś czasie żaba "upuściła" olej... a podpory zostały...dlatego jeżeli podstawiać coś to tylko "stało objętościowego"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeglądając ogłoszenia, znalazłem w pewnym garażu takie coś

75B56958-E1A9-4255-BBBD-D4AA21D8D5C5.thumb.jpeg.e31d22dfc91a39ed9c998c57e5567701.jpeg

Myślicie, że to pełni funkcję poziomowania?

EDIT

Już wiem do czego to jest w tym pojeździe

D8D15A21-7E43-4822-AA8D-A704BCF43156.thumb.jpeg.f6337462d32edf991dde609ae0d4a735.jpeg

Edytowane przez filipert (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, Suzu4x4 napisał(a):

szukasz holownika do swojej budy czy przeglądasz ogłoszenia z kamperami  ?? :niewiem: :-]

Romek  z przyczajki cały rynek prześwietla :) a na poważnie wygląda to na solidny najazd typu stopień lub najazd dla motocykla do garażu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Suzu4x4 napisał(a):

szukasz holownika do swojej budy czy przeglądasz ogłoszenia z kamperami  ?? :niewiem: :-]

A co się będę ograniczał :D

7 godzin temu, maarec napisał(a):

wygląda to na solidny najazd typu stopień lub najazd dla motocykla do garażu. 

ponieważ prześwietlałem rynek również ramp i najazdów dla wózka, to mam w głowie, że producenci tych składanych najazdów często reklamują je jako wielofunkcyjne i w ofertach jest wtedy taki obrazek

image.png.3a5b22082825c11dda0c99b0ee12145a.png

stąd pierwsze skojarzenie kiedy zobaczyłem to na wyposażeniu kampera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Czy ma ktoś jakiś sprawdzony pomysł na poziomowanie przyczepy dwu osiowej? Większość klinów nie zmieści się pomiędzy koła tak żeby można 2szt włożyć, może jakieś zespolone ustrojstwo? Do tej pory używałem 5cm deski która sięgała pod oba koła :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.