Skocz do zawartości

Północ Polski w lutym


epsbeton

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

piszę do Was w związku z tym, że wraz z żoną i dziećmi chcielibyśmy się kamperem wybrać na północ od Warszawy. Nie wykluczamy Mazur, Warmii oraz Bałtyku no i Podlasia (tak wiem to wschód :)). Pozostaje pytanie czy coś rozsądnego jest w tym czasie czynne, gdzie można byłoby się zatrzymać z 2 małych dzieci. Gdybyśmy jechali tylko z żoną to pewnie nocowalibyśmy "gdzieś na dziko".

Liczę na Waszą pomoc/podpowiedź w tym temacie.

 

Z góry za informacje dziękuję

 

Pozdrawiam

 

EPS

 

Edytowane przez epsbeton (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Podlasiu niestety jest słabo w okresie zimowym. Nawet nic Ci nie podpowiem. Jedyna możliwość to znaleźć agroturystykę, dzwonić i pytać czy można by gdzieś się przytrzymać. 

Na polach czy kempingach poza samym zatrzymaniem i podłączeniem pod prąd raczej nic nie bedzie dostępne. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.01.2020 o 09:30, szary11 napisał:

Na Podlasiu niestety jest słabo w okresie zimowym. Nawet nic Ci nie podpowiem. Jedyna możliwość to znaleźć agroturystykę, dzwonić i pytać czy można by gdzieś się przytrzymać. 

Na polach czy kempingach poza samym zatrzymaniem i podłączeniem pod prąd raczej nic nie bedzie dostępne. 

Co do Podlasia, to się spodziewałem ;) Szary 11, Dziękuję za podpowiedź :)

W dniu 23.01.2020 o 12:06, Paweł Worach napisał:

Jeśli Bałtyk to masz kempingi całoroczne, min Sopot45, Alexa Chłapowo, Pod Brzozami...

Paweł, bardzo dziękuję za te informacje ?

W dniu 23.01.2020 o 14:43, bladys napisał:

Sopot45 - morze i całe trójmiasto "pod ręką"

?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.01.2020 o 12:06, Paweł Worach napisał:

Jeśli Bałtyk to masz kempingi całoroczne, min Sopot45, Alexa Chłapowo, Pod Brzozami...

@PolariS i chyba namówiłeś - póki co wszystko wskazuje na to, że wybierzemy się na kemping "Pod Brzozami" :) do Ustronia Morskiego :)

W dniu 27.01.2020 o 07:52, PolariS napisał:

W Chłapowie chyba Lazurowe tez jest cały rok.

@PolariS w okolicach Helu bywaliśmy bardzo często a lubimy poznawać nowe miejsca ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.01.2020 o 14:43, bladys napisał:

Sopot45 - morze i całe trójmiasto "pod ręką"

W Sopocie ten kemping nazywa się raczej Port45, jestem z nimi po rozmowie (27.01.2020.) faktycznie są czynni cały rok, do tego super miła obsługa. Będziemy tam za tydzień lub dwa.

Rozmawiałem również z kempingiem na Kaszubach, kemping Tamowa (co by to nie znaczyło) - czynny cały rok - prąd, woda, zrzuty brudów, ale nie wiem czy prysznice działają. Używam prysznica w przyczepie (żeby z niej jak najmniej wychodzić :) i nie pytałem o to.

I jeszcze mam info od kemp Pirat w  Olsztynie - czynny cały rok ale jest tylko jakiś problem z zalewaniem kamperów/przyczep świeżą wodą, pewnie można uzupełniać banieczką pobierając z łazienki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że w ogóle potrzebny jest taki nowy wątek tworzący bazę kempingów czynnych cały rok (całorocznych - ja ktoś woli) gdyż w dziale kempingi nie można sortować właśnie przez kryterium całoroczne, bo go nie ma. Poświęciłem ostatnio dwa dni i przefiltrowałem woj. pomorskie i war-maz - przeglądając zdobyte strony www. i pisząc maile. Namierzyłem j.w. Ale to mozolne było.

W Chłapowie byliśmy na święta na kempingu Horyzont - rabat zimowy 30%.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Jan Kowalski 123 napisał:

W Sopocie ten kemping nazywa się raczej Port45, jestem z nimi po rozmowie (27.01.2020.) faktycznie są czynni cały rok, do tego super miła obsługa. Będziemy tam za tydzień lub dwa.

Rozmawiałem również z kempingiem na Kaszubach, kemping Tamowa (co by to nie znaczyło) - czynny cały rok - prąd, woda, zrzuty brudów, ale nie wiem czy prysznice działają. Używam prysznica w przyczepie (żeby z niej jak najmniej wychodzić :) i nie pytałem o to.

I jeszcze mam info od kemp Pirat w  Olsztynie - czynny cały rok ale jest tylko jakiś problem z zalewaniem kamperów/przyczep świeżą wodą, pewnie można uzupełniać banieczką pobierając z łazienki.

Przepraszam, piałem na szybko telefonem. Ale poprawiłeś mnie na błędną nazwy. To PARK45 ;):)  Uwielbiam to miejsce. Lubie tam przebywać. Obsługa fajna a lokalizacja rozbraja

 

O Tamowej się nie wypowiadam. Poczytaj co piszą na forach.

Edytowane przez bladys (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Jan Kowalski 123 napisał:

W Sopocie ten kemping nazywa się raczej Port45, jestem z nimi po rozmowie (27.01.2020.) faktycznie są czynni cały rok, do tego super miła obsługa. Będziemy tam za tydzień lub dwa.

Park45 się zwie, a nie żadne Port :P
 

 https://www.park45.pl

1 godzinę temu, Jan Kowalski 123 napisał:

 Namierzyłem j.w. Ale to mozolne było.

Wystarczyło zajrzeć na ich stronę albo do bazy www.pfcc.eu - tam masz kempingi z podziałem na województwa i każdy kemping ma podane w jakim okresie jest otwarty. Akurat Park45 jest zrzeszony w PFCC pod numerem 45 ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacek kolega ma racje , wyszukiwanie kempingów całorocznych to dramat.

Nie znalazłem żadnej aplikacji ani strony gdzie jest taka możliwość. Wszędzie trzeba wchodzić po kolei na każdy kemping i sprawdzać daty od kiedy jest czynny.

Co mi z tego że wybiorę region jak muszę przejrzeć trzydzieści kempingów żeby znaleźć jeden który może będzie czynny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Suzu4x4 napisał:

Jacek kolega ma racje , wyszukiwanie kempingów całorocznych to dramat.

Nie znalazłem żadnej aplikacji ani strony gdzie jest taka możliwość. Wszędzie trzeba wchodzić po kolei na każdy kemping i sprawdzać daty od kiedy jest czynny.

Co mi z tego że wybiorę region jak muszę przejrzeć trzydzieści kempingów żeby znaleźć jeden który może będzie czynny.

Ale zgadzam się, wcale nie mówiłem, że jest łatwo, a że na PFCC są podane daty otwarcia. Ale faktycznie trzeba wchodzić po kolei w każdy kemping.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, Suzu4x4 napisał:

Wszędzie trzeba wchodzić po kolei na każdy kemping i sprawdzać daty od kiedy jest czynny.

Wejść w net o jest mało. Wszędzie trzeba dzwonić. Już jesienią, jednego dnia odbiliśmy się od bramy dwóch mimo że na stronie PFCC stało jak byk że są otwarte,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.