Skocz do zawartości

przedsionek na cały sezon PVC czy TenCate - Hypercamp, Goldcamp a może używany ??


Randy8

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień Dobry,

Jestem tu nowy, więc witam serdecznie wszystkich forumowiczów.

Co prawda mamy zimę, ale powolutku chciałby kompletować sprzęt na sezon ...

Chciałbym zacząć od największego wydatku - czyli przedsionka. Będzie on rozstawiony przez cały sezon: od czerwca do początku września, czyli ok. 3 m-cy - w jednym miejscu.

Przejrzałem kilka propozycji na oberlink'u: interesuje mnie przedsionek 2,7 i pytanie z materiału PVC czy TenCate. Wiem, że ten drugi jest "cieńszy" i ponoć bardziej oddycha. Ale w opisie znajduje się info, że nie nadaje się na dłuższe rozstawienie.

Interesują mnie: Hypercamp Granada: https://www.obelink.pl/hypercamp-granada-270-przedsionek-do-przyczepy-kempingowej.html

Hypercamp Bologna: https://www.obelink.pl/hypercamp-bologna-270-przedsionek-do-przyczepy-kempingowej.html

Goldcamp Senator: https://www.obelink.pl/przedsionki-i-zadaszenia/przedsionki/przedsionki-do-przyczep-kempingowych/?ae-brand[0]=Goldcamp

Różnica cenowa pomiędzy 1 a 2,3 spora, a różnią się w zasadzie materiałem (PVC i Tencate)

A może używany z polecnej formy p. Beaty  Sendcamp ??

Proszę Was o radę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie jeszcze gdzie będzie stał (Polska?) i jaki budżet.

Jeśli stać Cię na nowy to zawsze jest nowy ;)

Jeśli chcesz taniej, to śmiało kupuj używany. Mój PVC jest wiekowy ale nie wiem czy tak jak przyczepa. Świetnie sprawdza się w Polsce ale daje rade również w południowych upałach tylko wtedy zwijamy ściany żeby sauny nie było.

Nie wypowiem się w temacie różnic materiału zewnętrznego bo nie znam ich.

Ale zwróć uwagę na stelaże które w standardzie są metalowe. Stalowy stelaż u mnie waży prawie 18 kg. Namiot też 18.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, filipert napisał:

Pytanie jeszcze gdzie będzie stał (Polska?) i jaki budżet.

Jeśli stać Cię na nowy to zawsze jest nowy ;)

Jeśli chcesz taniej, to śmiało kupuj używany. Mój PVC jest wiekowy ale nie wiem czy tak jak przyczepa. Świetnie sprawdza się w Polsce ale daje rade również w południowych upałach tylko wtedy zwijamy ściany żeby sauny nie było.

Nie wypowiem się w temacie różnic materiału zewnętrznego bo nie znam ich.

Ale zwróć uwagę na stelaże które w standardzie są metalowe. Stalowy stelaż u mnie waży prawie 18 kg. Namiot też 18.

Tak, Polska - dokładnie Mazury :)

Budżet - wiadomo, wolałbym taniej, ale z drugiej strony, chcę aby mi trochę posłużył. Więc jeżeli miałbym zapłacić więcej, ale z gwarancją, że będzie mi służył dłużej - to chyba lepiej dołożyć.

Różnica np. Hypercampa, między PVC a Tencate to ok. 800 zł (ten drugi droższy). Stąd też moje pytanie. 

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w zeszłym roku kupiłem używany u pani Beaty i jestem mega zadowolony. Też  stał rozstawiony 2.5 miesiąca na mazurach, nic mu się nie stało a też się obawiałem na początku używanego. :D  na pewno jakbym zmieniał przyczepę i potrzebował innego przedsionka to kupie u p. Beaty ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
W dniu 25.01.2020 o 20:50, shwepss02 napisał:

Ja w zeszłym roku kupiłem używany u pani Beaty i jestem mega zadowolony. Też  stał rozstawiony 2.5 miesiąca na mazurach, nic mu się nie stało a też się obawiałem na początku używanego. :D  na pewno jakbym zmieniał przyczepę i potrzebował innego przedsionka to kupie u p. Beaty ;) 

Przepraszam,a gdzie znajdę namiary na Panią Beatę ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.