Skocz do zawartości

Zakup pierwszej przyczepki


przemeq23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 40
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

W dniu 18.01.2020 o 18:15, kalapan napisał:

przecież jeszcze opiekacz jest i te profilowane super siedziska...

... i drzwi na ulicę, a nie do ogródka. :lol:

A tak na poważnie. Angielka nie jest zła... dopóki jest sucha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, BUMERANG napisał:

... i drzwi na ulicę, a nie do ogródka. :lol:

No coś Ty - to akurat zaleta - NDKDZP nie jest zła  :lol:

Edytowane przez smok_wawelski (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jendo pytanko,

Co myślicie o Centrum Kempingowe Mańczak?

Znalazłem jedną na stronie www.manczak.pl i oczywiście po pierwszym pytaniu "czy przyczepka była uszkodzona?" Ku mojemu zdziwieniu sprzedający odrazu powiedział ze miała przetarty lewy bok i została naprawiona.

Jechać obejrzeć? Sprzedający warty zaufania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, w tym „Centrum” są przyczepy po wypożyczalni najczęściej. Jak szukałem swojej odwiedziłem to miejsce. Wejście do przyczepy tylko bez butów.

Te, które miałem do obejrzenia były bardziej lub mniej „zmęczone”. Jak masz blisko to można podjechać w celach szkoleniowych i zbierania nowych doświadczeń. Pozdrawia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok jeśli wchodzę do Twojej i takie tu przyjęto zasady to tak ale handel to nie odwiedziny towarzyskie.  Wg mnie zwłaszcza  w zimie to lekkie przegięcie, rozumiem dbałość o czystość sprzedawanej przyczepy i to jest ok ale są przecież środki aby to zrealizować w inny sposób niż nakazywać klientowi ściągać buty w zimie.  Czy do kupowanego samochodu wsiadasz bez butów czy sprzedawca daje dodatkowy dywanik - tu w przyczepie przecież można tak samo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, przemeq23 napisał:

A jendo pytanko,

Co myślicie o Centrum Kempingowe Mańczak?

Znalazłem jedną na stronie www.manczak.pl i oczywiście po pierwszym pytaniu "czy przyczepka była uszkodzona?" Ku mojemu zdziwieniu sprzedający odrazu powiedział ze miała przetarty lewy bok i została naprawiona.

Jechać obejrzeć? Sprzedający warty zaufania?

Wszystkie użytki ma po naprawach i po wypożyczaniu. Ma w ofercie też nowe, albo niemal nowe, np po sezonie wypożyczania.

Edytowane przez jacek00 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, przemeq23 napisał:

To że po wypożyczalni mi w ogóle nie przeszkadza jeśli będzie zadbana to czemu nie.

A co do napraw to chyba jak jest dobrze zrobione to nie ma się czego bać? Chyba że się mylę 

Jeśli dobrze zrobione to można się zastanowić nad zakupem. 

39 minut temu, smok_wawelski napisał:

Ok jeśli wchodzę do Twojej i takie tu przyjęto zasady to tak ale handel to nie odwiedziny towarzyskie.  Wg mnie zwłaszcza  w zimie to lekkie przegięcie, rozumiem dbałość o czystość sprzedawanej przyczepy i to jest ok ale są przecież środki aby to zrealizować w inny sposób niż nakazywać klientowi ściągać buty w zimie.  Czy do kupowanego samochodu wsiadasz bez butów czy sprzedawca daje dodatkowy dywanik - tu w przyczepie przecież można tak samo

Dba o sprzęt żeby klient który kupi miał przyczepę w jak najlepszym stanie. Są różni oglądacze czasami i holota się trafi. Takim szef powinien pokazać palcem droge do wyjścia. ?

Jak ja oglądałem nowe przyczepy z zamiarem zakupu to oczywiscie ściągałem buty. Dbam o kogoś własność no ale ja to pewnie dziwny jestem. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, przemeq23 napisał:

A co do napraw to chyba jak jest dobrze zrobione to nie ma się czego bać? Chyba że się mylę 

Przy spełnieniu warunku że jest dobrze naprawione - nie mylisz się
Pytaniem jest tylko to czy będziesz  miał możliwość i czy dasz radę zweryfikować jakość tej naprawy, czy jest jakaś dokumentacja pozwalająca ocenić jakość naprawy gdy niewidoczna itp...

Edytowane przez smok_wawelski (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.