Skocz do zawartości

Zakup pierwszej przyczepki


przemeq23

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Jestem nowy i szukam pierwszej przyczepki max DMC1245kg.

Przeglądając ogłoszenia natrafiłem na dwa które mnie zainteresowały.

https://allegro.pl/ogloszenie/hobby-495-mover-markiza-okazja-8864057476?utm_medium=app_share&utm_source=facebook

https://www.olx.pl/oferta/hobby-excellent-easy-410-CID5-IDD6cJN.html

Czy można coś wywnioskować ze zdjęć?

Czy warto pojechać obejrzeć?

Do Poznania mam 300km ze Szczecina a bliżej nie znalazłem nic ciekawego.

Pozdrawiam i z góry dziękuję za wszystkie podpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 40
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ta wieksza waży więcej niż ma dmc, ja miałem taką z dmc 1350 i to było tak na styk żeby coś zapakować

 

tutaj zadzwoń, powiedz co potrzebujesz i do jakiej kwoty. Nawet jak nie mają na placu to może akurat coś do nich jedzie. Ja i wielu forumowiczów tam kupowaliśmy. Jeden z uczciwszych handlarzy https://handelkemping.otomoto.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, jacekzoo napisał:

Ta wieksza waży więcej niż ma dmc, ja miałem taką z dmc 1350 i to było tak na styk żeby coś zapakować

 

tutaj zadzwoń, powiedz co potrzebujesz i do jakiej kwoty. Nawet jak nie mają na placu to może akurat coś do nich jedzie. Ja i wielu forumowiczów tam kupowaliśmy. Jeden z uczciwszych handlarzy https://handelkemping.otomoto.pl

Czyli tą jedną napewno odpuszczę i zadzwobie do tego handlarza.

Dzięki wielkie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbys oglądał hobbitki z tych lat, z tym małym oknem z przodu zwróć uwagę w tych miejscach 390A85D2-C5D1-4556-A82D-59A964AAE2D7.thumb.jpeg.7f8f47d04b522fdb5c9d544cb8940cdd.jpeg
One tam bardzo lubią cieknàć i cała przednia ściana pływa. Jak byłyby jakiekolwiek ślady jakiegoś mazidła czy innego sylikonu to bardzo ostrożnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, kalapan napisał:

I pamiętaj - angielka to zło i wcale nie piszę tu o kobietach...

Właśnie widziałem że jest bardzo dużo angielek na zdjęciach w ładnym stanie i osobną kabiną prysznicową ale naczytałem się trochę na temat używanych i sobie odpuściłem choć chciałem jechać już jedną oglądać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I dobrze że odpuściłeś -  może nie to że zło ale na pewno jest to przyczepa o podwyższonym ryzyku zgnilizny.
Wg mnie nie posiadając wiedzy na temat przyczep należy odpuścić angielkę  - po prostu nie mając tej wiedzy nie ma możliwości właściwej oceny stanu technicznego, co innego jak będzie to Twoja np.  3cia przyczepa i będziesz wiedział czego i gdzie szukać oraz  jak sprawdzać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, przemeq23 napisał:

choć chciałem jechać już jedną oglądać.

To akurat dobry pomysł. Oglądając nabierasz doświadczenia. Później łatwiej Ci będzie wychwycić wszelkie wady. Głównie chodzi o nieszczelność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro mam zamiar wybrać się do Poznania na plac www.przyczepykempingowewiorek.pl może nie odrazu kupować a obejrzeć (mają kilka modeli które biorę pod uwagę) czy napewno będzie mi odpowiadała wielkość czy może szukać czego innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Im więcej bud oglądniesz tym więcej będziesz o nich wiedział - ryzyko nadziania się na minę będzie maleć
spokój i długie ruchy najlepsza metoda - powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, jacekzoo napisał:

U wiórka czujność x5 ?

Czytałem opinię i właśnie raczej tylko obejrzeć pojadę i na żywo sprawdzę mniej wiecej jaki model bedzie mi najbardziej odpowiadał ?

Ale jeszcze w okolicach Poznania znalazłem dwie od osób prywatnych i nie mówię że nie obejrzę przy okazji ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.