Skocz do zawartości

Hobby Excellent 540 UK z 2003r


sebka34

Rekomendowane odpowiedzi

Mam możliwość zakupu takiego hobbika kolego kupił w 2017r. Pojechał raz czy dwa na kemping nie spodoba) o się karawaningowanie i chce sprzedać. Od tamtej pory przyczepa stoi od czasu do czasu przepychano z miejsca na miejsce. 

I tu moje pytanie co sądzicie o tym modelu z tego rocznika. Na co zwrócić uwagę. Jakie są Słabe punkty tego modelu. 

Będę wdzięczny za wskazówki. 

Dodam że byłem oglądać wygląda solidnie przednia ściana twarda sucha sztywna. 

Brak jakichkolwiek przecieków czy uszkodzeń 

IMG_20200112_120233.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fotka sprytnie zrobiona ...

Zerknij na prawy tylny górny narożnik .... nie wygląda  aby zahaczyła o klamerki do bielizny  na sznurku :)   i poproś o więcej fotek 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, sebka34 napisał:

Fotkę ja robiłem. 

Nie ma żadnych uszkodzeń zewnętrznych Budka jest w świetnym stanie. Stała parę lat w ogrodzie to i umyć by trzeba było by nabrała blasku 

No jak nie ma jak ma. Górny narożnik jest po naprawie. Jest tam jakaś wstawka w kształcie półkola. Jeśli tego nie zauważyłeś, to może takich kwiatków jest zwyczajnie więcej?  Może wrzuć więcej fotek?

Edytowane przez jacek00 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z drugie strony też jest takie półkole. Myślałem że to seryjnie tak jest. 

Czyli odpuszczam czas poszukiwań dalszy dziękuję wszystkim za zaangażowanie. A moderatorów proszę o usunięcie tematu by nie zaśmiecać działu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, chris_66 napisał:

Zobacz co się tam działo. To że dlubane nie znaczy że jest źle.

Dokładnie tak. Nie można wykluczyć ,że była to tylko wgniotka rybiej łuski (bez strzału na wylot) . A że nic innego do głowy majstrowi nie przyszło na naprawę to przykrył tym co miał pod ręką i wyczarował taką dekorację . A wgniotka może być tylko z jednej strony bo druga strona co  została przykryta  ma całkiem zdrowe poszycie. Czasami taka "usterka" ,która tylko wizualnie drażni oczy ma jeden plus do zbicia ceny. I jeśli sprzedający jest estetą to powinien być elastyczny w negocjacjach-IMO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozmawiałem  z sprzedawcą kolegą po długiej lecz miłej rozmowie, podczas której sprawdzał moje zastrzeżenia doszedł do wniosku że mam rację z lewej strony jest przecięta listwa narożna aluminiowa w dwóch miejscach a z prawej strony tego nie ma. oraz przed dekoracją lekko blacha na ścianie pofalowana. Czyli wniosek taki że ktoś przyłożył cofając i uszkodził lekko poszycie lewej ściany. W szafce ściana cała nie ma żadnego innego śladu po uszkodzeniu poza tymi dekoracjami z tym że prawa strona  to zostało dołożone by było tak samo jak z lewej. 

Sprzedawca chciał za nią 26k warte mino uszkodzeń tych pieniędzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

udało mi się zbić cenę na 23k  dodam ze w komplecie jest przedsionek pełny dorema  zbiornik na szarą wode na kółkach podłoga do przedsionka butla na gaz antena tv z tv 23cale 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale co, decydujesz się? Ja bym wolał trochę dołożyć i kupić nie bitą. Pomyśl chociażby w ten sposób, nie wiadomo ile z nia pojeździsz, z takim kwiatkiem będzie trudna do sprzedania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.