Jump to content
Zulos

Lazurowe - kemping między Monako a Saint-Tropez

Recommended Posts

Arecky69
W dniu 10.01.2020 o 20:05, nomadka napisał:

Mogę polecić Camping Paradis Des Campers 43.367055, 6.711778. Jest dostęp na plażę bezpośrednio z kempingu przejściem podziemnym pod jezdnią. Niestety do Monaco daleko.

Tu jest trochę zdjęć :

Pamietasz jakie maja ceny na tym kempingu za pobyt z srednia buda plus auto i max 4 osoby w sezonie powiedzmy lipiec ?

Arecky69
W dniu 15.01.2020 o 12:14, Tomek12 napisał:

My w zeszłym roku planowaliśmy przez Lazurowe Wybrzeże dojechać do Barcelony (to był nasz cel) ale się nie udało. 2 tygodnie to zdecydowanie za mało. Poświęciliśmy je na Lazurowe. W tamtą stronę przez Niemcy, Szwajcarię i Włochy (2 dni na zwiedzanie Mediolanu). Dwa campingi bez rezerwacji w ciemno (oba z basenem) - było prawie full, ale zawsze miejsce się znalazło, czasem ostatnie! Jeden camp za Niceą, drugi za Marsylią. Powrót już prosto do domu przez Franję i Niemcy. Większość czasu raczej na zwiedzanie przeznaczaliśmy. Generalnie jesteśmy bardzo zadowoleni i mile zaskoczeni tą częścią Francji.

Na ten sezon jest wstępny plan żeby kontynuować podróż do Barcelony ale od mijsca gdzie zakończyliśmy w zeszłym roku.

Pamietasz koszta autostrad we Francji z buda ?

w79

Z ST do granicy Wloskiej jakieś 30-40 e. Diesel tańszy niż we Włoszech. Jechałem 2 tygodnie temu ;)

Osobiście polecam kemping Les Tournels obok ST i najpiękniejszej na wybrzeżu plaży. Trzeban kawalek dojść, ale idzie się piękna winnica. Z kempingu jeździ też kolejka 

Arecky69

No ja mam troche pedalowania od strony Belgii i Luksemburga.

Najlepiej chyba jak najwiecej jechac wolniej i zwyklymi.

Ktos przerabial temat ?

borek6

Cześć, podepnę się pod temat - ktoś z Was był może na kempingu La Vieille Ferme - https://www.vieilleferme.com/en/ ? Wybieramy się ponownie w tym roku na lazurowe i wybór padł na ten kemping. W necie opinie generalnie ok ale może ktoś z Was był, to proszę o kilka słów.