Skocz do zawartości

Lunar Clubman Model 460


MARKON

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, marek230482 napisał(a):

Bez problemu ogarniesz to częściami do lpg samochodów osobowych

To wszystko po to bo chce podłączenie lodówki zrobić na wężu do gazu pomarańczowy na razie wyszedłem z przyczepy na zewnątrz 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 248
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Tyle z wolnego dopóki nie ma pozostałych klamotów do lodówki oraz pomysłu na termometr. Już jest kolejny problem najwidoczniej przecieka zlew w kuchni bo gdy wszystko sprawdzałem trafiła się wielka plama co prawda sucha za zlewem, no ale u mnie musi być ok i rozbieram kuchnie, może trafi się jakiś kran i zlew bardziej nowoczesny to wstawię coś konkret, działamy  

20230204_130837.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i zaczęło się tak jak w jednym z wierszy, można było wybrać 2 opcje 

- Na ch... żeś to ruszoł 

- do końca miesiąca zrobisz 

I mam taką nadzieję że opcja nr 2 przejdzie, kuchnia była jedyna której nie robiłem i nie sprawdzałem, teraz trzeba

20230204_181812.jpg

20230204_183215.jpg

No i zaczęło się tak jak w jednym z wierszy, można było wybrać 2 opcje 

- Na ch... żeś to ruszoł 

- do końca miesiąca zrobisz 

I mam taką nadzieję że opcja nr 2 przejdzie, kuchnia była jedyna której nie robiłem i nie sprawdzałem, teraz trzeba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A po co Ty to ogłoszenie dałeś w bazarze? Usuń je bo to nie jest żaden zakuty przewód :) Poza tym przecież tu napisaliśmy Ci co masz kupić. Na allegro np u sprzedającego jacuś.

Ma wszystko co potrzebujesz. Zapłacisz za to jakieś grosze. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.02.2023 o 22:22, marek230482 napisał(a):

A po co Ty to ogłoszenie dałeś w bazarze? Usuń je bo to nie jest żaden zakuty przewód :) Poza tym przecież tu napisaliśmy Ci co masz kupić. Na allegro np u sprzedającego jacuś.

Ma wszystko co potrzebujesz. Zapłacisz za to jakieś grosze. 

 

Raczej pracy jeszcze sporo, to do montażu czasu jest, teraz robię ścianę w kuchni no i już przyszły regulatory więc próbuję ogarnąć elektrykę do końca, jeszcze został termometr, no ale brak miejsca na niego, ogólnie jadę na farelce w przyczepie, temp. dochodzi i do 30°, ale wczoraj ledwo wyciągłem 12° więc było zimno bo ciągło każdą dziurą 

20230206_202744.jpg

20230206_202753.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, marek230482 napisał(a):

Ciężkie warunki - wiem bo też działam :)

Dzisiaj trochę zrobiłem ścianę, chce trochę ogarnąć przyczepę bo ciasno już jest 

20230207_202133.jpg

20230207_202143.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak każda lodówka ma pojemnik na skropliny i nigdy nie widziałem żeby ktoś odprowadzał to na zewnątrz. Myślę że to nie ma sensu. Nawet nie widziałem nigdy żeby tam stała woda. Moja stara lodówka chyba nawet tego nie miała (już nie pamiętam).
Uszczelnienie dookoła lodówki ja robiłem ze względu na hulający wiatr (jeżdżę zimą) a nie ze względu na spaliny. Fabrycznie to chyba nie jest jakoś super specjalnie uszczelniane ale dobrze spasowane. Cyrkulacja za lodówką wystarczy. A Ty u siebie będziesz miał turbo przeciąg a nie wentylację default_hahaha.gif
W nowszych przyczepach skropliny mają wyprowadzenie na zewnątrz, szczególnie przy dużych lodówkach. Pojemnik nieraz zapełnia się i woda wychlapuje się na podłogę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dalsze postępy w pracy, do lodówki trafił termometr elektroniczny, obrobiłem już szafki zostały blaty, nowy zlewozmywak, nowy kran, testy do wiosny niestety 

20230209_201036.jpg

20230208_201045.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuchnie już prawie skończyłem, zostały listwy itd. Ale wiadomo zawsze muszą być jakieś problemy, przy nowym kranie i zlewozmywaku żaluzje nie pasują, zrobiłem je troszeczkę wyżej, czy będą funkcjonalne okaże się w terenie, co do szczelności zlewozmywaka i wody też, żeby to wszystko podłączyć trzeba zostać akrobata 

20230214_195203.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, MARKON napisał(a):

żeby to wszystko podłączyć trzeba zostać akrobata 

No niestety, jak coś robimy w naszych domkach to czasami są takie pozycje, że z kobietą bym o takich nawet nie myślał :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, lbuster napisał(a):

No niestety, jak coś robimy w naszych domkach to czasami są takie pozycje, że z kobietą bym o takich nawet nie myślał :blink:

Ooo to prawda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj skończyłem kuchnie, czyli razem z łazienką cała tylna część, no i w sumie cała zabudowę wewnętrzną i zewnętrzna, czyli ogrom pracy oraz w ....... kasy, przyczepa przekroczyła chyba z 3 krotnie cenę zakupu a i tak coś się wypatrzy, chciałem sprawdzić kran jak idzie woda, ale zbiornik pusty, chciałem nalać wody, zbiornik pod łóżkiem podnoszę klapę i szok, mysz przyklejona do pułapki, jak gdzie jaka dziurą, przecież nie ma żadnej szczeliny, mysz świeżo złapana więc możliwe że ja z czymś wniosłem albo wlazla drzwiami,  opuszczam klapy od łóżka i no i znów szok, wilgoć jak przecież przyczepa w zamkniętej wiecie, wszystkie uszczelki nowe, wszystkie szpary usunięte, jutro znaczy dziś rozbieram wszystko na nowo żeby znalesc winowajce, 

20230215_183544.jpg

20230215_183613.jpg

20230216_193253.jpg

20230216_193311.jpg

20230216_193329.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.