Jump to content

Edit History

smok_wawelski

smok_wawelski

A jeszcze dopisze - ustalcie i przyjmijcie standard wykonania jeśli puszka - graty nie sa tanie a budzet wiadomo zycie, do załozonego budżetu dodaj ze 20% - ja już widze że nie doszacowałem

Zerknij jeszcze tutaj na forum na watek o konwersji puszek w kampa  - trochę tam wstępnych rozkmin było i trochę dyskutowaliśmy - 

13 godzin temu, Amator 666 napisał:

P.s. Ja piszę tylko i wyłącznie o kamperze nie o przyczepie :-) 

Dziękuję Smoku. 

No i git - piszesz o kamperze - ale tak jak Ci pisałem tematy są zbieżne z buda - wiedza która jest Ci potrzebna jest i na CT.pl i na K.pl - czytaj oba fora 

Nie ma za co - temat mnie kreci - mnie pomagano klarowano - wiec ja też - normalka  :) 

smok_wawelski

smok_wawelski

A jeszcze dopisze - ustalcie i przyjmijcie standard wykonania jeśli puszka - graty nie sa tanie a budzet wiadomo zycie, do załozonego budżetu dodaj ze 20% - ja już widze że nie doszacowałem

Zerknij jeszcze tutaj na forum na watek o konwersji puszek w kampa  - trochę tam wstępnych rozkmin było i trochę dyskutowaliśmy - 

smok_wawelski

smok_wawelski

A jeszcze dopisze - ustalcie i przyjmijcie standard wykonania jeśli puszka - graty nie sa tanie a budzet wiadomo zycie, do załozonego budżetu dodaj ze 20% - ja już wudze że nie doszacowałem

• Create New...