Skocz do zawartości

Gdzie szukać taniej przyczepy


Lipton2020

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 53
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

10 minut temu, kalapan napisał:

Teraz pewnie bez muzyki tańczy z radości

Marek Ty zaczynasz pisać jak kwiatuszek - pod wrażeniem jestem :) 
a wiesz że raczej nie tańczy - nie zaprzeczę  kasa na puszkę potrzebna więc się ciesze że na ogrzewanie i 1 okno będzie   ale jakoś mi tak dziwnie, to kupa wspomnień bolących smoczych łap od roboty przy remoncie budy, to wiele miłych chwil z nią i w niej spędzonych -  wiem wiem stary dawno urodzony jestem i sentymentalny się robię :) no ale tak już mam :) 

10 minut temu, kalapan napisał:

no i smok pozbył się strupa :)

no i wziął se na łeb drugiego :) i znów łapy beda boleć :) i znów bedzie wiele miłych chwil tyle że z jedną ośka mniej :) 
czyż karawaning  niskobudżetowy nie jest fajny ?
po mojemu jest :) 

Edytowane przez smok_wawelski (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, smok_wawelski napisał:

wiem wiem stary jestem i sentymentalny się robię :) no ale tak już mam :) 

Szkoda czasu na sentymenty - też taki byłem... Kiedyś 10 lat łatałem starą omegę A, miałem ich w swoim życiu 5, nie wiem czemu , ale do dziś mam do nich sentyment. 10 lat ratowałem starowinkę - wyglądała super. Właściwie w ogóle nią nie jeździłem, tylko od czasu do czasu na zloty. Pewien pociotek miał problemy z autem, a musiał do pracy dojeżdżać - więc sprzedałem mu starowinkę za grosze. Łzy mi poleciały jak nią odjeżdżał. Po 2 miesiącach wypalił w słup i tyle po moich sentymentach zostało :( Tyle roboty na słupie zostało... 

 

PICT1471.thumb.JPG.a57788f27f8a3d1b6ba0ba0708b3a4b9.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, szwedki napisał:

Podobno coś co nie ma kibla nie można nazwać kamperem, to czy coś takiego można w takim układzie nazwać przyczepą? :) :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojtam Ojtam - można tylko trudno żyć jak Cie złapie ta co przychodzi znienacka

a propos - miałem przyjemność poznać się z Andrzejem oferującym tę linkowana przyczepę - przymierzałem się w ubiegłym roku do wzięcia od Niego własnie Adrii  Unica ale mi uciekła bo za długo dumałem  to był już właśnie okres rozterki następna buda czy kamper :) - odczucia raczej pozytywne aczkolwiek nie jest to zażyła znajomość, transakcja nie doszła do skutku wiec nie mogę wyrazić pełnej opinii ani  nie mogę dać żadnych gwarancji.
to człowiek który sprowadza przyczepy od dawna z Holandii, ma tam zaprzyjaźnioną przechowalnie i serwis z których te przyczepy bierze od ich klientów,
Andrzej kiedyś sprowadzał przyczepy dla jednej z większych  firm ...... teraz robi to sam, w ubiegłym roku klął w żywy kamień i mówił że z 2+1 z łazienka  to wysprzątane w Holandii jak nigdy i nie ma co przywieźć.

Edytowane przez smok_wawelski (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, smok_wawelski napisał:

Ojtam Ojtam - można

Będziesz po 60 to zmienisz zdanie , w tym wieku sraczka to małe piwo po śniadaniu ... Już widzę moją połowice jak leci w nocy do  toi -toi`a , albo w inny krzak :)  O sobie po wieczornych pifffkach wspominał nie będę :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, kalapan napisał:

Będziesz po 60 to zmienisz zdanie

a to już za niedługo będzie :) 
nie no spoko Marek już przy 57 doceniam :) a moja jeszcze bardziej :)  i nie odpuściłbym - choćby turystyczna przenośna ale musi być
jak do puszki sie przymierzałem to moja pierwszy warunek kibel postawiła :)  i miała racje 

Edytowane przez smok_wawelski (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.