Skocz do zawartości

Jak stracić prawo jazdy, ale dalej jeździć ?


Rekomendowane odpowiedzi

Nie chcę być adwokatem diabła, ale śmieszą mnie wpisy wielkich obrońców prawa, którzy wielkim chórem jeszcze nie tak dawno sami wypisywali jak to z przyczepą spokojnie jeżdżą 100, a nawet 105 km /h . W kilku przypadkach nawet pokazywali filmiki jak wygląda taka jazda. Kur.a każdy z Was za....dala stówką z przyczepą, więc przestańcie trollować....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uprzedziłeś mnie @kalapan - trafiłeś w punkt.    Miałem napisać to samo z cytatami z innych wątków.
A tak w ogóle to chyba czas tu na miotłę moderatora - w niektórych postach zaczyna się jazgot a nie dyskusja

Edytowane przez smok_wawelski (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, kalapan napisał:

Nie chcę być adwokatem diabła, ale śmieszą mnie wpisy wielkich obrońców prawa, którzy wielkim chórem jeszcze nie tak dawno sami wypisywali jak to z przyczepą spokojnie jeżdżą 100, a nawet 105 km /h . W kilku przypadkach nawet pokazywali filmiki jak wygląda taka jazda. Kur.a każdy z Was za....dala stówką z przyczepą, więc przestańcie trollować....

Nigdy nie lecialem 100 z przyczepą, z czystym sumieniem to piszę, mam dla kogo żyć...Max może z 85 ,mam jeszcze coś pod deklem.Pozdrawiam.

Edytowane przez ampere (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiec teraz  ja muszę przeprosić  za uogólnienie, fakt nie powinienem uogólniac zwłaszcza że wytykałem to Adamowi - wiec przepraszam  - nie miałem zamiaru urazić - ale takie watki są i to nie mało

Edytowane przez smok_wawelski (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, smok_wawelski napisał:

Wiec teraz  ja muszę przeprosić  za uogólnienie, wiec przepraszam  - nie miałem zamiaru urazić - ale takie watki są i to nie mało

Wiem,lecz nie należę na szczęście do tych"kozaków " ,a swoją opinię w tym wątku też wyraziłem, stąd moje sprostowanie.

1 minutę temu, kalapan napisał:

a ja leciałem...

 

Ja nie zabraniam ?pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę być adwokatem diabła, ale śmieszą mnie wpisy wielkich obrońców prawa, którzy wielkim chórem jeszcze nie tak dawno sami wypisywali jak to z przyczepą spokojnie jeżdżą 100, a nawet 105 km /h . W kilku przypadkach nawet pokazywali filmiki jak wygląda taka jazda. Kur.a każdy z Was za....dala stówką z przyczepą, więc przestańcie trollować....

 

Nie jechałem nigdy z budą w terenie zabudowanym z prędkością x2.

Co innego na autostradzie 100-105 gdzie można szybciej, bez budy ale można

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, chris_66 napisał:

Co innego na autostradzie 100-105

rozumiem...

Ukraść batonik - to nie złodziej, dopiero jak się milion podp....li - to wtedy trzeba tępić - bo złodziej....   Można i tak - to zawsze wytłumaczenie samego siebie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozumiem...
Ukraść batonik - to nie złodziej, dopiero jak się milion podp....li - to wtedy trzeba tępić - bo złodziej....   Można i tak - to zawsze wytłumaczenie samego siebie...


Jadąc tam gdzie można a tam gdzie jest ograniczenie nie zauważasz subtelnej różnicy
Nie potępiam nikogo kto ciśnie 170 na autostradzie, o ile nie pogania innych.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • szary11 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.